Kızlar burundaki ödemi çabuk geçirmenin yolu?

ZoZZaN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2009
12
0
Merhaba ben burnumu 17 gün önce yaptırdım..Bu ödemleri hızlı geçirmenin bir yolu varmı acaba?
Aklıma hemoroid kremi geldide dokunurmu onu dusunuyorum :)
doktorumu zaten yeterınce rahatsız edıyorum bunun ıcınde rahatsız etmek ıstemedım :)
scarex die izler için krem kullanıyorum aslında izler belli belirsiz ama ödem var die sanırım burun kanatlarındaki dikişler çökük duruo ... ama şekil şuan çok güzel yanlız iri :) ucu kazık gibi birde sanki ara sıra farklı yerleridemi şişiyor ne oluyosa bazen iki kaşımın arasıda çok şiş oluo...

cnm bu yaşadıkların çok doğal bi süreö
en geç burun ucuunu şişliği geçer orası benimde çok sert şuanda 1.5 ayı biraz geçti benim

EVT SUAN BEN DE AYNI DERTTEN MUZDARBİM.ATELİM BUGÜNALINDI DİKİŞLERLE..AMA ödem var masj verddi...ama çok acıyo.kaşıyamıorm bile burnumu napıcaz nasıl hafiflicek.ödemi çözecek bişi lazım:KK43:

kızlar ben bişey sormak istiyorum...ameliyat sonrası dikişleriniz kendiliğinde mi attı acaba yoksa doktorunuz mu aldı dikşleri?bir de dikişler ne kadar sürede atıyor?

walla benımkıler doktorum aldı ama ıcerıdede var seffaf ıplerle onlar kendılerı atıo sanırım...
ya bırsey daha merakedıyorum bu burun odemı burnu yamultuyormu hafıften yanı sankı ıkı gundur burnumu yamuk goruyorum...

X