kızlar cesrete ihtiyacım varrr

beril84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
74
1
merhaba kızla 27 haziranda adet olmam gerekti fakat olmadım kasıklarıma müthiş ağrı var 2 ay öncde 4 gün gecikmişti ama oldum şimdi hamilemiyim değilmiyim diye kafayı yicem o eski testler hep negatif çıktığından test yapmaya cesaretim yokkk napim ben ya düşüncelerinize cesaretlendirmenize ihtiyacım var

canım adetlerin düzenli değil galiba önceki ayda da geciktiğine göre birkaç gün daha bekle istersen ama benim adetimi 2 gün geçmişti testte çift çizgiyi görmüştüm. belki seninde çıkabilir yine de sen bilirsin kendine güven ve yap testi sonucuda bize yaz merak ettim şimdi.

ya aslında bir an önce yap kurtul bitanem bence eninde sonundasonucu öğrencen eğer bikaçgün sonrayı beklersende yoksa bişey daha cok üzülmeyesin yinede kendi kararın güzelim.insallah nolur allahım hamile olsun:)

canım benim bencede yap ve kurtul bu belirsizlikten çünkü insan böyle bekledikçe kafayı yiyor enazından var yada yok netleşir.ama olmazsa üzülme ne olur.ümidi kesmek yok yola devam.:teselli:

yaa hayatım yap testiii nolcak bişey kaybetmiyceksinkii belkide boşuna stres oluyorsun hamişsindirrr inşallahh

bencede test yap cnm hamileysen silikte olsa çıkar yada çıkmaz ama belirsizlikten kurtulmuş olursun bir an önce yap kurtul derim ben.inşallah hamilesindir

canım yap ve rahatla testi yada en etkili sonucu kan tahliliyle alırsın en yakın bi sağlık ocağına kan ver canım

merhaba canım bundan 2 ay önce benim 7 gün gecikmişti bu ayda 25 haziranda hastalanmam gerekiyodu ve hastalanmadım tam beş gün korktum test yapmaya ya yine yoksa diye ama korkunun bi faydası yoktu cesaretimi toplayıp test aldım dün yaptım ve hamileyim inanmadım 3 kez yaptım hepsinde çıktı bu gün dr.a gittim keseyi gördü yani daha önce gecikti diye korkma tatlım yap test rahatla nasıl bir duygu olduğunu çok iyi biliyorum inşallah hamilesindir allah isteyen herkeze nasip etsin.:CüvCüv:

veee kızlarr dayanadım testi yaptım hamileyimmmmm şükürler olsun Rabbime çok mutluyum.hihoyyyt

bende çatlatma iğnesi oldum 1 hafta önce ama cesaret edemiyorum şuan test yapmaya adet günüme kadar bekliyim diyorum ama çok düzensiz geçenki 3 aydan sonra olmuştu pko yüzünden napıcağımı bilmiyorum yani
ilk günlerde hamilelik belirtileri olurmu acaba nasıl anlayabilirim test yapmadan

:lepi: sositososito canım benim çok sevindim senin adına bak gördünmü boşuna stres yaptın allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. tebrikler...

canım bnce mutlaka en 1 hafta bekle yani 7 gün mutlaka geçsin,çünkü geçen ay aynı durum bana da aldı ve tam 7.gün regl oldum..testte yapmama ve negatif çıkmasına rağmen yinede çok umutlanmıştımm..aslında dr lar haklı yani 10 gün geçsin bekleyin demeleri çok doğruuu..

çok güzel canım ben dün sevindim sen bu gün ne güzel inşallah isteyen herkezin olur:emir_bebek:

tebrikler,Allah tamamına erdirsin,darısı başımıza olsun
ben de aynen senin gibi 27 haziranda adet görmeliydim,bir gün gecikince testte çıkmadı, ama hala adet olmadım ve geç döllenme olabilir diye test yapmadım,bugün de adet olmazsa yarın sabah test yapmayı düşünüyorum,inşallah ben de senin gibi sevinirim:asigim:

X