kızlar cevap lütfen :(

MAYIS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2013
306
164
adet günlerimiz lekelenmelerin yani kahverengi akıntının geldiği günden mi hesaplamamız lazım yoksa kanamanın tam başladığı günden mi sayacağız
ben bişey anlamadım bu işyen ya kanamanın başladığı günden itibaren hesaplayarak internetten otomatik ovulasyon hesaplayıcısına göre dün en yüksek doğurganlık ihtimali günüydü ancak eczaneden aldığım ovulasyon testini yaptım tek çizgi çıktı acaba günleri mi yanlış hesaplıyorum bilemedim bilgisi olan cevap verebilir mi??

adet günlerimiz lekelenmelerin yani kahverengi akıntının geldiği günden mi hesaplamamız lazım yoksa kanamanın tam başladığı günden mi sayacağız
ben bişey anlamadım bu işyen ya kanamanın başladığı günden itibaren hesaplayarak internetten otomatik ovulasyon hesaplayıcısına göre dün en yüksek doğurganlık ihtimali günüydü ancak eczaneden aldığım ovulasyon testini yaptım tek çizgi çıktı acaba günleri mi yanlış hesaplıyorum bilemedim bilgisi olan cevap verebilir mi??

cnm lekelenmennde adet kanaması olduğunu düşünüyorum şahzen bence bi dr git bende düzenli adet olan birisiydim hep hesaplıyodum olmuyodu ov testide aldım hiç çift çıkmadı dr gittim meperse pkoluymuşum

cnm lekelenmennde adet kanaması olduğunu düşünüyorum şahzen bence bi dr git bende düzenli adet olan birisiydim hep hesaplıyodum olmuyodu ov testide aldım hiç çift çıkmadı dr gittim meperse pkoluymuşum

doktora iki ay önce gittim baktı yumurtalıklara fln benden sağlıklısın dedi hiçbir problem yok demişti ben de anlamadım ya :KK43:

benım de adet duzensızlıgım var ve yumurtlama gunlerımı hesaplayamıyorum gercı ben yummurtlama var mı ondan da suphelyım 8 ay olacak halen gebelık yok doktora gıttım hıcbırsey yok dedı bekle bırsene sonra gel dedı

Bende de adet düzensizliği vardır her ay farklı olur bende bu yüzden ne zaman yumurtlama olduğunu anlayamam bu yüzden doktora gittim ve yumurta takibi yaptırdım ikinci ayımda hamile kaldım ancak 8 haftalıkken kalbi durdu ve kürtaj oldum

X