Kızlar çok acil bakın deliricem beta hcg

lilaa3452

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
226
58
25
Arkadaşlar ayın bir nişanda betam 97.7 3 nisanda 298 oldu bugün yani 5 Nisan da 783 olmuş sizce artış fazla mı böyle olan var mııı lütfen yazınn???

Gayet guzel niye deliriyon 🤣🤣🤣 2 kat artis minimum icin diyo. Seninki guzel iste

Gayet normal kuzum. Beta nın artmaması sıkıntıdır canım. Fazla artması problem değildir. Tahlil verdiğinde ikisinin saatleri ve verdiğin yerler farklıysa onda da hafif oynamalar olabilir. Lakin hiçbir şekilde stres, sıkıntılık bir durum yok. Çok güzel artmış. Gebeliğinin sağlıklı ilerlediğinin göstergesidir bu 🌸
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 💙

ben bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum . belki de ikizdir . daha bilgili arkadaşlar cevaplayacaktır.
Soyle dusun alisverise cikmak icin cebinde en az 2bin lira olmasi lazim ama senin cebinde 5bin var. Allahim cok sukur de devam et 🤣🤣
Ahahahq 😂 kız çok şükür tabiki ama fazlası da korkutuyor insanı 😂😂 olsa bi dert olmasa bi dert derler ya 😂

Gayet normal kuzum. Beta nın artmaması sıkıntıdır canım. Fazla artması problem değildir. Tahlil verdiğinde ikisinin saatleri ve verdiğin yerler farklıysa onda da hafif oynamalar olabilir. Lakin hiçbir şekilde stres, sıkıntılık bir durum yok. Çok güzel artmış. Gebeliğinin sağlıklı ilerlediğinin göstergesidir bu 🌸
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 💙
Ya 3 katı artması normal yani içime kuşku düştü çok telaşlandım

X