Kizlar cok zor durumdayim bir bakin ne olur

Mavi mavi1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2017
344
141
35
Site yoneticileri ne olur konumu tasimayin burda hizli cevap geliyor. Gercekten zor bir haldeyim. Kizlar ben 30 haftalik hamileyim. Bundan yillar once kuyruk sokumumda kil donmesi vardi sismisti o bolgem dr a gittim. Apseyi bosaltti ve ilerleyen zamanda ameliyat olman gerekiyor dedi. Ki bu olay yaklasik 8-9 sene onceydi. Bu sure zarfinda zaman zaman kucuk apseler oldu iki gune hemen gecti bende korktum acikcasi salak gibi ameliyat fln olmadim. Onceki hamileligimde de sukur boyle bisi yasamadim ama yaklasik 4 gundur perisanim. Apse tekrar olustu ama bayagi buyuk yurumekte dahi zorlaniyorum kaldi uyumak ve oturmak. Kalbim sanki titriyor agridan kollarim uyusuyor acidan. Dr bisi yapamam su an dogumu beklemek zorundayiz dedi ama ben resmen Allah im canimi al ne olur derken buluyorum kendimi. Canimdan can gudiyor sanki. Kisacasi kizlar basina boyle bir durum gelen var mi varsa nasil bir cozum buldunuz gercekten cok agrilar icindeyim simdiden tesekkurler

Geçmiş olsun ama şu durumda yapılacak birşey yok gibi görünüyor.Apse bosaltilmadan yada ameliyatla alınmadan ağrıların geçmesi pek mümkün görünmüyor.Şu durumda ağrı kesici de icemezsin..Soğuk kompleks uygulayabilirsin ancak,o da ne kadar etki eder bilemiyorum

İbrahim saraçoğlunun bi kürü var bunun için nette araştırabilirsiniz. Kurutulmuş ısırgan otu ile hazırlanıyo önce iltihab geçiyo sonra kıl ucu çıkıyo onuda cımbızla çekince kıl geliyo temizlenmiş oluyo demişti. Kesin çözümmüş hemde hatta ameliyat olursanız yine tekrarlar demişti. Bende meraktan bakmıştım. You tube de videoları var bakabilirsiniz. Denemeye değer bence. Zararsız.

rendelenmiş soğanı o bölgeye koyup bekletebilirsiniz. annemin zaman zaman kasık bölgesinde içten iltihaplı, uç vermeyen ve ağrılı büyük sivilceleri çıkar. üzerine rendelenmiş soğan koyup bantla kapatıyor o bölgeyi ve max bir kaç saate o iltihap inmiş oluyor her seferinde. tabi daha fazla bekletirseniz daha faydalı olur heralde. sizin sivilce değil ama sonuçta iltihaplı ve ağrılı bir durum. belki faydası olur rahatlarsınız.

Site yoneticileri ne olur konumu tasimayin burda hizli cevap geliyor. Gercekten zor bir haldeyim. Kizlar ben 30 haftalik hamileyim. Bundan yillar once kuyruk sokumumda kil donmesi vardi sismisti o bolgem dr a gittim. Apseyi bosaltti ve ilerleyen zamanda ameliyat olman gerekiyor dedi. Ki bu olay yaklasik 8-9 sene onceydi. Bu sure zarfinda zaman zaman kucuk apseler oldu iki gune hemen gecti bende korktum acikcasi salak gibi ameliyat fln olmadim. Onceki hamileligimde de sukur boyle bisi yasamadim ama yaklasik 4 gundur perisanim. Apse tekrar olustu ama bayagi buyuk yurumekte dahi zorlaniyorum kaldi uyumak ve oturmak. Kalbim sanki titriyor agridan kollarim uyusuyor acidan. Dr bisi yapamam su an dogumu beklemek zorundayiz dedi ama ben resmen Allah im canimi al ne olur derken buluyorum kendimi. Canimdan can gudiyor sanki. Kisacasi kizlar basina boyle bir durum gelen var mi varsa nasil bir cozum buldunuz gercekten cok agrilar icindeyim simdiden tesekkurler
Nasıl beklemek zorundasınız? Çok saçma değil mi? Ameliyat için bekleyin tamam ama doktor iltihabı kesip akitabilir ve düşük doz hamilelere uygun bir antibiyotikle kurutur. Doğum sonrası da ameliyat yapar.
Bence başka doktora gidin iltihabı akitsin, sonuçta küçük bir kesik olacak.
Ben de ameliyat oldum bu konudan ama ameliyattan 1 hafta önce doktor kesik atıp iltihabı akıttı ben de rahat rahat o bir hafta bekleyebildim.
Bu şekilde nasil geçer daha 10 hafta varmış doğuma

Nasil ki cok zorda kalinca dis çekiliyor hamileyken bu da oyle birsey.oraya dusuk doz lokal anestezi yapip o apse bosaltilmadan rahatlamaniz mumkun dergil.Kendinize eziyet etmeyin ve hemen baska bir doktora gidin

Hic bi bilgim yok ama Allah yardimcin olsun demeye geldim 😕 insallah bi sekilde gecer canim apse bizede haber ver olur mu

Kara merhem diye bir krem var iltihapli bölgeye günde iki kere sürüp kapatiyorsunbir sure sonra iltihabı patlayacak yere toplayıp patlatıyor. Patladıktan sonrada günde 1 kere 2-3 gün tekrar ediyorsun benim herif şeytan tırnagini dişiyle koparmış iltihap topladı 2-3 gündür sürüyoruz.sonra sanırım pişmiş soğan diye duydum ama nette de daha aciklamali yazıyor.lokum da duydum sarılırmıs.

Bendede olmuştu. Soğanı tam olarak sobada pişirip sorunlu bölgenin üzerine koymuştum. Sabaha kadar kaldı. O gece baya ağrıttı ama sabah o bölge patlayıp iltihap aktı ve tamamen geçti. Birdaha öyle bir sorunum olmadı. Bana çok iyi gelmişti. Siz hamile olduğunuz için birşey diyemiyorum. Geçmiş olsun

Kara merhem diye bir krem var iltihapli bölgeye günde iki kere sürüp kapatiyorsunbir sure sonra iltihabı patlayacak yere toplayıp patlatıyor. Patladıktan sonrada günde 1 kere 2-3 gün tekrar ediyorsun benim herif şeytan tırnagini dişiyle koparmış iltihap topladı 2-3 gündür sürüyoruz.sonra sanırım pişmiş soğan diye duydum ama nette de daha aciklamali yazıyor.lokum da duydum sarılırmıs.
Lokumu bende duydum ama denemedim. Pişmiş soğanı uyguladım ben gayet faydalı

X