Dövme Kızlar dövmesi olan yok mu

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Benimde 3 tane var biri bileğimden dirseğime kadar bir yazı birİ göğsümde kelebek diğeri ise sol omzumda melek.Bu ay sonunda bacagıma ve koluma birer tane daha yaptırıcam.Aslına bakarsanız dövme bir hastalık.Bir yaptırmaya başlayınca devamı geliyor.Acıya gelince en az acıyan bölgem göğsüm en çok acıyan yerim kolumun iç tarafı oldu.Göğüs yağ olduğu için fazla acımıyormuş:sm_cool:

Çok seviyorum ama mikrop kağmaktan ve acıdan korktuğum için yaptırmıyorum. Hint kınasıyla geçici dövme yaptırıyorum. Ayak bileğime.

yok arkadasım hiç korkulacak bir sey değil benim sag omzumda var hafif sinek ısırıgı gibi ilk basta hissediyosun sonra ole abartılacak bi acı olmuyor ... tabi bolge bolge acı derecesi var ama ole ayılıp bayılcak bi acı degil...ve mikrop konusunda şunu soylemek gerek sokak arası dovmecilere değil belli tanınmış steril ortamları olan bu işi dovme salonunda yapan kişilere yaptır gozunun onunde paketinden acıyolar malzemeleri hiç korkma denetimli bi salonda yaptır gerisini dusunme keyfini cıkar :) hihoyyyt

bende çok korkuyordum
şimdi sol kolumda bileğe yakın atatürk'ün imzası var.
acı namına hiçbir şey hissetmedim.
sol omzuma düşünüyorum şimdide.

ben tam ense kısmıma duaya durmuş bir melek ve kanatlar istiyorum
yani
başı enseye
kanatlar omuza gelicek
ufak bişe olsun istiyorum ama
izin çıkmıyo:KK43:
yinede kararlıyım yaptırmaya
bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar lütfen resim yüklesinler

benimde sağ omzumda bir bulut üzerine oturmuş küçük bi çocuğa benzeyen ağlayan melek var.ve gerçekten onu çok seviyorum :eek: ama bende tek dövmeyle duracak gibi değilim birde atatürk imzası istiyorum ama yerine karar veremedim henüz...ayrıca kulağına 7 delik açan,göbeğine kendi piercingini kendi yapan biri olarak söylüyorumki sağlam acıyo :sm_cool:

benim göbeğimde pati var sırtımda minik bi kanat çok canım yanmıştı ama bayılıyorum ikisinide

dsc01411.jpg

dövmem:)

yukaridaki pek hos degil bence bu daha hos
n5186759022606588180906.jpg

2 gun sonra ben de am iki tane kalici dövme yaptiriyorum bakalim acisina nasil dayanacaz :)

Benimde bir haftaya kadar olucak kısmetse...
Bakalım ...
Melek yada kelebek istiyorum karar veremedim....

benım sağ omzumda ciddi büyük bir dövmem var yaklaşık 6 saatte yaptırdım, herhangibir sogutucu uyusuturucu kullanmadım sadece o dövmeyi çok istiyordum :)

acımadı dersem yalan olur ama kararlıydım bazı püf noktaları far mesela sakın alkol alma böylece daha fazla kanıyo insanın canı sıkılıyo daha fazla acı gibi hissediyorsun ve profesyonel bir yerde yaptır derim :)

foto041j.jpg

Dövmemi yaptirdim kizlar :)
kameram simdilik bozuldu, sonra yeni resimi eklerim

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar
benimde bileğimin köşesinde annenim adı yazılı
ama değiştirticem bende
hareket katıcam az yazıya
fakat şu ebru destan mıdır nedir varya
onun ense kökündeki dövme ve
hadisenin esnse kökündeki dövmeye hastayım
kesinmlikle enseme istiyorum ama çokkkk tırsıyorum :lepi:

merhaba arkadaşlar,

benimde sol omzumca k.atatürk imzası var, belime yada göbeğime falan dövme araştırıyorum daha netleştiremedim henüz tam içime sinecek bişey bulmak ne zor

benimde ayak bileğimden ayapıma uzanan bir dövme var
seviyorum ben dövmeyi
kışada omuzuma yaptırmak istiyorum

X