Dövme Kızlar dövmesi olan yok mu

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
acısı makinenin kalitesine, yapan ustanın kabiliyetine , yaptiranın cinsiyetine gore deişio kızlar genelde bizim cinsiyette acı eşiği erkeklere gore daha yuksektir yani acıyı daha az hissederiz ben 2 sene once sevgilimin babasına yaptirtmiştim söylemem gerek ki ilk başta biraz acıtmıştı ama inanın öle bağırtıcak kadar katlanamayacağım bi acı değildi bi süre sora fazla bişey hissetmedim hatta yaklaşık 5-7 dkklık bi süreden bahsediyorum :) gerçekten dövme yaptırmadan önce alkol veya aspirin gibi kanı sulandırıcak şeyler almasanız daha iyi bi de dövme yaptirmada en önemli şey iyice düşünüp taşınmanız çünkü dövme sildirme yaptırmaktan daha çok acı veren bi yöntem 18dim az daha kuru kafa çizdiricektim allahtan kayınpederim ( :) ) fikrimi değiştirdi şimdi sağ göbeğimde strange emily nin kedisi var hala çok güzel ne kabuk bağladı ne de mürekkebi kustu

Son düzenleme:
Slm kızlar, bende sağ omzumun arkasına kelebek ayak bileğime de tribal bişiler yaptırmak istiyorum.
ızmirde temiz tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

Benimde Dövmem Var ama biri sırtımda farsça Babamın ismi yazıyor diperi bacaığımda ordada kendi adım yazıyor.

işte benim dövmem ayak çok acıyor yalnız kızlar
ikincide omuzumda olacak inş kaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $dövme.jpg
    $dövme.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 96
bnmde sol bileğimn içnde adımn bas harfi var yani g harfi dövmeci en acıyan yere yaptrdn bundan snra heryerine yaptırablrsn dedi... herkesn acı eşiği farklıdr...ilk basta acıdı snra uyusuo ama alısıosn...

kolumda ve belimde var benimde..kolumdaki sıktı ama belimdekinde sorun yok=)

öle abartlı acı olayı olmuyor epilasyon aletiyle sanki bacak alıo gibi oluo=)

kızlar bende yaptırıp yaptırmamak arasında kararsızımmafoldumben

Slm kızlar, bende sağ omzumun arkasına kelebek ayak bileğime de tribal bişiler yaptırmak istiyorum.
İzmirde temiz tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

İzmir'de coskun sakre'nin dövme stüdyosu çok güzel internetten sitesini de inceleyebilirsiniz..taboo stüdyonun adı alsancak da..
Kendisinin ve ekibinin yaptığı çalışmalar süper:)
Ben de yaptırmayı düşündüğümden baya araştırmasını yapmıştım,gidip gördüm de aynı zamanda..

1 sene önce filan yaptırmıştım koluma küçük bi ayıcık...sonra elime hint kınası yaptırmıştım gerçekten çok hoş duruyo tabi çizim güzel olunca...

slm benimde bir çok dövmem var acı konusuna gelince kaş aldırmak kadar yada özel bölgeye agda olayı gibi acısı en fazla :)

benimde omzumda var ve simdide belime dusunuyorum ...

acı konusundada hiç bir acı duymadım sadece hafif bir gıdıklanma ...

benm de sırtımda melek kanatlarım var..yaptırırkende hiç acımadı,kanamadı falan..seviorm onu bazen unutuorm bile orda olduğunu bi organımmış gibime gelio..bu da resmi :)

$n781084132_829994_6445.jpg

pek görünmüo ama :)

slm kızlar bende belimde var göbekten kasığa doğru var bi de omzumda nazlı bi kedi dövmem var abarttım biraz:) öndekilerden pişmanım çıkarttırcam galiba

ama dövme bir tutku bi kez yaptırınca devamlı istiyorsunuz:)

belimdekinde hiç acı hissetmeedim ama göbeğimdekinde acıdan gözlerimden yaş geldi ve bi kaç gün acısı gitmedi o bölge koptu sanki
omuzumdakinde de hafif bir sızı o kadar

Son düzenleme:
belim bileğimde ve sırtımda bir tane var belime ve ayağıma yaptırmayı düşünüyorum..ac konusunda fazla bi acı yok sadece aç gitme çok nadir kan şekerin düşebilir bnm olmadı ama gördüm

Boynumun sağ tarafına yaptırmayı düşünüyorum fakar acıdan yarıda bırakırım korkusuyla stüdyoya bile gidemedim boynuna ya da o civara yakın dövme yaptıran biri varsa acısı hakkında da bilgi verebilir mi???????????????:çok üzgünüm:

Bendede 3 tane var :))) hatta 3.sü yeni 3 gun oldu omuz arkama rengarenk kanatlı bı kus ama cok guzel duruyor. 4.sünüde bu hafta ıcı yaptırıyorum tombik panda :))

X