Kızlar erkek giyiminde hangi tarzdan hoşlanırsınız?

escada35

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
1.650
1.193
Öncelikle sevgiliniz, yada aradığınız sevgili adayınız nasıl giyinmeli sizce?
yani şu şekilde giyinirse ona bir kez daha aşık olabilirim diye tabir ettiğiniz bir tarz varmı hadi herkesten alalım sırayla.. ben başlayım mesela ilk olarak!!! kaydirigubbakcemile5

günlük hayatta eşofman giyebılır üstüne beyaz renkte hoş bir kapşonlı sweet altında yine beyaz marka olan spor ayakkabılar ve ayakkabısıyla aynı markada olan spor bir şapka birde çekiciiii kızları arkasına dönüp baktırabılen o parfümü sıkmalı =)) diğer bi begendıgım şey açık renkli kotun üstüne gömlek ve gömleğin üstüne giyilmiş v yaka (pembe)olabılır kazak harika oluyor tabı bunun altına kösele ayakkabı falan gitmemek şartıyla =))

Son düzenleme:
eşofman pekşık gelmiyo bana bence özel günlerde yada akşamları klasik tarz hoş ama gezip tozarken bi kot bi tişört yeter kaydirigubbakcemile2

Ben erkekte kapişon sevmiyorum...Genel olarak yarı klasik-yarı spor karışımı tarz seviyorum ne çok klasik, ne çok spor..Mesela yazın keten pantolonlar, çok klasik olmayan gömlekler, Lacoste tişörtler, rahat deri ayakkabılar (rugan ayakkabıdan özellikle nefret ediyorum) benim hoşlandığım tarz..Bir de erkeklerin çok yaptığı klasik ceket-klasik gömlek-kravat altına spor kot pantolon giymeleri çok itici ve çirkin geliyor bana..Altı kaval üstü şişhane meselesi yani...

ne gıyerse gıysın kendınden emın dursun tasıyabılsın tabı kı genelde spor olsun isterim kendınden emın olması ve kendıne guvenmesı cok onemlı

kumaş pantolon sevmem illa resmi olacaksa keten giysin
keten pantolon üzerine lacoste tişört hoş oluyor açık renk kot pantolon ve üzerine gömlek hoş oluyor içine atlet giymemek şartıyla :bbo: lacostenin gömleklerine bayılıyorum normal bedende ki bir erkeğin üzerine tam oturabiliyor güzel duruyor ayakkabı olarakta yine lacostenin ayakkabıları çok hoş bide corcet corcuk tarzı ayakkabılar conversede açık renk kotların altına güzel durabiliyor

açık renk kot, beyaz üzerine çizgili tercihen uzun kollu bi gömlek ve altına spor bi ayakkabı şakkıdı

X