Kizlar evli adam ilgi gösteriyor

Ya kendinize gelin. İçindeki boşluğu git eşinle ailenle doldur. Karşındaki adım attı diye sen bunu kafana takmak zorunda mısın? Kendinize, evlililiginize saygı duyun biraz. Bir bitmedi şu evli adam evli kadın durumlari. Edep yahu!
H

Bence içine üç harfli kaçmış bunun
Aklıma bu sahne geldi nedense :KK48:
maxresdefault.jpg

Sizden olumlu tepki alacagni dusunmese bu sekilde size acilabilecegni düşünmüyorum istemeyerek sizinde ilgi duydugunuxu dusundurmussunuz ona. Ustelik ayni is yerinde ..
Kesinlikle sizden emin olmasa hic bu dinamiklere girebilecegni düşünmüyorum.nasl bir ortamda size bunları soyledi ? İs disinda konusuyormusunuz?

Merhaba kızlar. Ben evliyim. Memurum. Çalıştığım iş yerinde benden 10 yaş büyük abi dediğim bı adam bana ilgi duyduğunu beğendiğini söyledi. Afalladim. Çok yakışıklı ve çok konuşkan sosyal biri. Muhtemelen eşini aldatmak için kaçamak biri arıyor. Peki ben neden böyle üzgünüm. Neden kendimi durgun hissediyorum. Ben neden onunla konuşmak ve zaman gecirmek istiyorum .

Bekar erkeğe aşık olup ona sonuna kadar sadık olan benim anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. Böyleleri el üstünde tutuluyor. Allahım sen sabırlar ver Yarabbim!

Şey gibi bu, yıllarca evladı olsun diye uğraşan dünya tatlısı insanların çocuğu olmazken çocuğunu yetiştirme yurduna terk edenlerin patır patır doğurmaya devam etmesi gibi.

Konu sahibi, senin eşine ve o evli barklı kadına göz koyan insan müsveddesinin eşine çok üzüldüm. Yazık, sizin gibilerden bir an önce kurtulup yollarına bakarlar umarım.

Evli kadın, abi dediği evli adamı reddettiği için bunalıma girmiş.
Neden bunalıma girdiniz?
Keşke hiç abi demeseydim diye mi?

Gerçekten bu kadar kötü müsünüz ya?
Sadakat bu kadar zor bir şey mi?
Kusmak geliyor içimden, hem de üzerinize.

Evli kadın, abi dediği evli adamı reddettiği için bunalıma girmiş.
Neden bunalıma girdiniz?
Keşke hiç abi demeseydim diye mi?

Gerçekten bu kadar kötü müsünüz ya?
Sadakat bu kadar zor bir şey mi?
Kusmak geliyor içimden, hem de üzerinize.
Abi demiş ama lazım olmuş, ne olcak şimdi?

Merhaba kızlar. Ben evliyim. Memurum. Çalıştığım iş yerinde benden 10 yaş büyük abi dediğim bı adam bana ilgi duyduğunu beğendiğini söyledi. Afalladim. Çok yakışıklı ve çok konuşkan sosyal biri. Muhtemelen eşini aldatmak için kaçamak biri arıyor. Peki ben neden böyle üzgünüm. Neden kendimi durgun hissediyorum. Ben neden onunla konuşmak ve zaman gecirmek istiyorum .
Eşlerinize acıyorum.

Ah şu abi dediklerimiz...
Bizim şirkette de bir abi vardı. Evli çoluklu cocukluydu. Erkek arkadaşımı da tanır konuşurdu. Bizim ayrildigimiz dönem o da eşinden ayrılmıştı. Daha doğrusu kadın bunu terk etmiş. Hemen bana yazmıştı buluşalım ben sana aşık oldum diye. Hepimize bir posta yazmış. Şimdi karısıyla barıştı yine. Ben bunların zampara olduğunu düşünüyorum midem kalkıyor

X