kızlar foto yükleyebildim

birce çok saol kabul ettğin için
vee burnun harikaaaaaaaaaaaa olmuş tek kelimeyle süperrrr cnm maşallahhh
doğal bi burun ama müthiş doğal yaa yüzüne çok yakısmıs

birce çok saol kabul ettğin için
vee burnun harikaaaaaaaaaaaa olmuş tek kelimeyle süperrrr cnm maşallahhh
doğal bi burun ama müthiş doğal yaa yüzüne çok yakısmıs

gerçektenmi canım.Ben çok beğenmedim ama üzülmüyorumda.Sağlık olsun daha sonra tekrar burun ucu ameliyatı olurum dedim.kalkıklık ben istemedim doğal olsun dedim ama burun ucum ve delikleri biraz büyük kalmış.Sağol canım beğenmene sevindim

cnm gercekten cok gzl olmus begenmemene şaşırdım ama insan kendini begenmes genelde hep bi kusur bulur ama ben gercekten içten sölüorum cok begendm hiç kafana takma ve sakın ikinci ameliyat fln olma gzlliğini bozarsın mazallahh

Birce merhaba, ben de ekledim simdi, kabul edersen cok sevinirim:) bir de doktorun kimdi acaba? cok cok gecmis olsun

cnm gercekten cok gzl olmus begenmemene şaşırdım ama insan kendini begenmes genelde hep bi kusur bulur ama ben gercekten içten sölüorum cok begendm hiç kafana takma ve sakın ikinci ameliyat fln olma gzlliğini bozarsın mazallahh

çok sağol canım benim.Çok sevindim beğenmene:))))))))))

aaaa sadullah beymi drun :) çok sevndm yaaa
veee cok cok begendmmmmm ayy süperrrr bende kendisine olucamda:) ondan bi sevndrk oldum güzel burnunu görünce cnmmm

aaaa sadullah beymi drun :) çok sevndm yaaa
veee cok cok begendmmmmm ayy süperrrr bende kendisine olucamda:) ondan bi sevndrk oldum güzel burnunu görünce cnmmm

hadi inşallah canım.Daha güzeli senin olsun canım..Tekrar çok teşekkür ediyorum.sadullah beyin yaptığı burunlar ben estetğim diye bağırmıyor genelde.Doğaldan yana bir doktor.

birce burnun cok harika olmus bence, senin begenmemen deliklerin biraz buyuk kalmasindan dolayi sanirim, evet ben de kusur bulmaya calisirsam bu burunda tek kusur olarak bunu gorurum ama sadullah beyin belki de bir bildigi vardi. cok guzel olmus burnun, yuzunun tamammini goremesekte cok yakismis olmali. saglikla kullanman dilegiyle. Ben de sadullah beyi dusundugum icin her yeni gordugum buruna seviniyorum cunku hepsi de cok cici burunlar oluyor:)

bircecim ben ztn estetikli oldugun çok aşırı belli olan burunlardan hoşlanmıorum doğal ama gzl olan hani şöle diyim doğallıkla estetiklilik arasında kalmıs burunlardan hoslanıorum ve seninki aynı böle olmuss

birce burnun cok harika olmus bence, senin begenmemen deliklerin biraz buyuk kalmasindan dolayi sanirim, evet ben de kusur bulmaya calisirsam bu burunda tek kusur olarak bunu gorurum ama sadullah beyin belki de bir bildigi vardi. cok guzel olmus burnun, yuzunun tamammini goremesekte cok yakismis olmali. saglikla kullanman dilegiyle. Ben de sadullah beyi dusundugum icin her yeni gordugum buruna seviniyorum cunku hepsi de cok cici burunlar oluyor:)

canım burun deliklerimi dahada küçültmek için burun ucumu daha da küçültmek gerekiyormuş o yüzden bu kadar küçültüldü.sorun benim önceki burun deliklerimden.burun kanatlarım çok uzundu,doktordan kaynaklı değil canım yani.

X