kızlar foto yükleyebildim

cnmm baya hoş olmuş yüzünede yakışmış güle güle kullan datlım:)

çok hoş bence.
ayrıca çok doğal düz bi burun da değil. güle güle kullan:)

datlımmmmm sen benimkini taa ilk başlarda gördün ozman resim eklemiştim konuyaaa..ama albüm yaptım kıs şimdii artistlik pozlar ordakaydirigubbakcemile3

kısss çok güselll olmuş ben de revizyona malatyaya gelicem ucu için.Fıstıkk gibi olmuşsun valla...

kısss çok güselll olmuş ben de revizyona malatyaya gelicem ucu için.Fıstıkk gibi olmuşsun valla...

kıs dur daha ne revizyonuuuuaklinialirimsmilegayet güzel olmuş tatlımmmm hemen aklını karıştırma revizyonu düşünüpsengözlerimebaksanab

birce bencede revizyon falan hiç düşünme gerek yok cnm daha cok yeni şişlikler vardır ve zmnla zaten iner aman revizyonu nerden çıkardın :)

reayrıca seninde nemden farklı yanın yokki cnm sende gayet fıstık gibi olmussun herkes fıstık gibi maşallah yeni burnuslarıylaa

reayrıca seninde nemden farklı yanın yokki cnm sende gayet fıstık gibi olmussun herkes fıstık gibi maşallah yeni burnuslarıylaa

sadece ucu için kızlar,biraz daha küçülttürmek için.Ama çok şiş haklısınız.çünkü ilk alçı çıktığında şişlik yoktu,baskı yaptığından,o zaman bayılmıştım yeni burnuma.doktorumda çok beğendi,diğer hastalarada gösterdi.Ama nedense zaman geçtikçe ucu bna uzun gelmeye başladı.Yok zaten hemen değil,ileride çok rahatsız olursam.Gerçi eşim izin vericek mi,hiç karışmayan adam aynı sıkıntıları bir daha yaşamana izin vermem demeye başladı.

benide eklermisin.merak ettim nasıl olduğunu.bu arada sanırım ankaradasın.istanbulda nasıl oldun.bende istanbulda olmayı düünüyorum ama uzak :KK43:

sadece ucu için kızlar,biraz daha küçülttürmek için.Ama çok şiş haklısınız.çünkü ilk alçı çıktığında şişlik yoktu,baskı yaptığından,o zaman bayılmıştım yeni burnuma.doktorumda çok beğendi,diğer hastalarada gösterdi.Ama nedense zaman geçtikçe ucu bna uzun gelmeye başladı.Yok zaten hemen değil,ileride çok rahatsız olursam.Gerçi eşim izin vericek mi,hiç karışmayan adam aynı sıkıntıları bir daha yaşamana izin vermem demeye başladı.

cnm buurn ucu en geç iyleşen bölge benim 6.ay oldu hala kibarlaşıp incelmeye devam ediyor..tabiri cayizse seninki şşuanda bomba gibi şişşş hiç aklını karıştırma bencezemuszemus

birceeee kenslikle ilerleyen zmnda dahada hoş olucak inşallah burun ucu ameliyartı olmana gerek kalmas cnmm şuanda ztn süper

ayyy bende çok merak etttiiim , bende ekledim seni canımcım :1rolleyes:

birce, beni de ekleyebilir misin? Benim de 2.5 hafta falan oldu şu an ameliyat olalı. Arada burun topiclerine girip güzel burunlara bakınca moralim artıyor:)

X