Kızlar gebelik belirtileriniz nelerdi adetinize ne kadar kala öğrendiniz yardımcı olur musunuz lütfen

sen çatlatma ignesi oldugun için zaten hamilelik belirtilerini aynen yaşıyacaksın..ignenin içinde beta hcg hormano var 11 gün önce test yapma testin çift cizgi çıkar..onun dışında dediğim gibi çatlatma ignesi oldugun için kendini dinleme çünkü mide bulantısı-baş dönmesi-uyku hali-kasıklarında karnında şişlik bunların hepsini yaşıyacaksın hamile gibi hissediceksin igneden...ben 10 yıl önce kızıma igne ile ilk seferde hamile kaldım...şimdi ikinci evliliğim ve çocuk istedik yaşta var artık tabi 3 defa ile tedavisi oldum 3 ay denedik olmadı ve hepindede haile gibi hissetttim olmadı inşallah senin tutar canım..rabbim isteyen herkese nasip etsin
BUGÜN 9. GÜNÜM YARIN 10 OLUYOR ÇOK FAZLA BEL BACAK KASIK AĞRISI VAR BACAĞIM KASILIYO RESMEN .BENİMDEN İKİNCİ EVLİLİĞİM BİR TANE KIZIM VAR 13 YASINDA İLK EVLİLİKTEN .ŞİMDİ HALİYLE EŞİMDE BENDE İSTİYORUM 2SENEDİR OLMUYOR AŞILAMADA YAPILDI 1 KERE TUTMADI. 19NDA YANI PAZARTESI BETA YAPTIRICAM NORMALDE ADET GÜNÜM YARIN YANI 17Sİ AMA BİLEMİYORUM AĞRILARIMDA VAR ADETMI OLUCAM HAMİLEMIYIM BİLEMEDİM KAFAM COK KARIŞIK

BUGÜN 9. GÜNÜM YARIN 10 OLUYOR ÇOK FAZLA BEL BACAK KASIK AĞRISI VAR BACAĞIM KASILIYO RESMEN .BENİMDEN İKİNCİ EVLİLİĞİM BİR TANE KIZIM VAR 13 YASINDA İLK EVLİLİKTEN .ŞİMDİ HALİYLE EŞİMDE BENDE İSTİYORUM 2SENEDİR OLMUYOR AŞILAMADA YAPILDI 1 KERE TUTMADI. 19NDA YANI PAZARTESI BETA YAPTIRICAM NORMALDE ADET GÜNÜM YARIN YANI 17Sİ AMA BİLEMİYORUM AĞRILARIMDA VAR ADETMI OLUCAM HAMİLEMIYIM BİLEMEDİM KAFAM COK KARIŞIK
Ben sana birşey diyeyim mi en iyisi olcakmı olmicak mı deme akışına borak bana kaç doktorum söyledi stres yapma stres yapma diye haftada iki kere beta baktırır olmuştum ama kendime söz verdim şuan regliyim reglim bitince sadece iki günde bir ilişki yaşayıp oluruna bırakcam rabbim ol derse olur illaki birde dün öğrendim rahim yapışıklığım varmış o yüzden olmuyormuş iyice bi baksınlar ilk çocuktan sonrada yapışabilirmiş brokoli suyu iç birde
Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah 🌸❤️

inşallah hamilesindir canım,ben şimdi ovülasyon takip ettim bugün 10 gün negatif verdi yine olmadı herhal yaza aşılama denicem hakkımızda hayırlısı

Kizlar benimde 6 si yumurtlama oldu 8 nisanda adet olmam gerekirken olmadım.bi kac gun sonra test yaptım negatif geldi.Ayin 15 de (7 gun gecti adetimden) beta bakildi 0.70 cikti.ayrica 6 cm kist var.Simdi haftaya beta tekrar baktiricam ama.sizce gebelik.var mi ne dersiniz?

Adete 15 gün belirtiler için çok erken ..bir hafta kala olan belirtilerde adetle aynı olduğu için çok ayırt edilemiyor..bir sağlıklı ve iki kez de sağlıksız gebelik geçirdim ..hiçbirinde belirti ayırt edemistim ..sadece adet gecikmesiyle test yapmıştım..bizde istiyoruz ikinciyi bakalım artık ..hayırlısi ve sağlıklısı olsun isteyen herkese
Ben de senin gibi düşünüyorum. Şu an hamileyim tek belirtim gecikmeydi. Göğüs ucu hassasiyeti bile adet gecikmesinden 1 hafta sonra ortaya çıktı. Ben de 2 sene boyunca belirti kovaladığım için burdaki kızları çok iyi anlıyorum. İnşallah hayırlısı ile hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız

Ben de senin gibi düşünüyorum. Şu an hamileyim tek belirtim gecikmeydi. Göğüs ucu hassasiyeti bile adet gecikmesinden 1 hafta sonra ortaya çıktı. Ben de 2 sene boyunca belirti kovaladığım için burdaki kızları çok iyi anlıyorum. İnşallah hayırlısı ile hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız
Aynen canım bunlar aslında hep stresten ..3 kez gebe kaldım 1 sağlıklı iki sağlıksız sonlandi kürtaj vs..tek fark adet gecikmesi aslında ...hayırlısı olsun sağlıkla doğsun bebeğin..rabbim isteyen herkese de nasip etsin

Yok kuzum degilim malesef kurtajdan sonra enfeksiyon duzensizlik stes sinir hormonlar bozuldu bi 6 ay ancak kafam toparlanacak oyle rabbim yeniden verir insallah
Allah isteyen Herkese nasıp etsin ben ilk evlendiğim ay hamile kaldım ama gelişmedi kalbi atmıyor dedi aldılar 8 aydır deniyoruz olmuyor şuan sırt ağrım var adetim 4 gün geçti test yapmaya korkuyorum çıkmaz diye 😔

Allah isteyen Herkese nasıp etsin ben ilk evlendiğim ay hamile kaldım ama gelişmedi kalbi atmıyor dedi aldılar 8 aydır deniyoruz olmuyor şuan sırt ağrım var adetim 4 gün geçti test yapmaya korkuyorum çıkmaz diye 😔
Insallah cikar mubarek gecedeyiz kandilin mubarek olsun gönlune gore versin

Kızlar merhaba sat 22 mart tı 8 gün sürdü ilk gününden sayaraak 11.gün pik gördüm iki gün sonrasını ve daha sonra bir gün arayla ilişki yaşadık. Elimde testim kalmadığı için devam edemedim. İki gündür aşırı ağzım kuruyor normalde hiç su içmeyen ben gelip gidip su içiyorum dğn geceden beri afedersiniz gaz ım var. Ayrıca şuanda oluşan bel ağrım var hafif hafif zaten kasıklarda ki batmaları kasılmaları söylemiyorum bile.. Ve aynı zamanda vajinamdan sanki böyle sıcak su çıkıyormuş gibi hissediyorum şuanda adetime 15 gün var göğüslerim dokundukça ve zıplayınca ağrıyor hassaslaştılar sizce döllenme gerçekleşmiş olabilir mi? Ve siz ne gibi belirtiler yaşadınız adete kaç gün kala öğrendiniz yardımcı olursanız çook çok seviniriz hem bilgi almış oluruz bebiş isteyen arkadaşlarla beraber ❤️🙏🙏🌸
Testten ziyade akintinizi takip edin.3 çocuğuma da öyle hamile kaldım.zaten 3-4 gün akıntı uzar.uzadigi günlerde gün aşırı iliski ile inşallah olacaktir

X