Kizlar gebelik testime bakarmisiniz

Evrenin mucize enerjileri

🦋 DOĞA VE EVREN MUCİZELERLE DOLU YETERKİ İSTE🦋
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2022
298
134
Adetime 2 gün var bugün ikinci idrarimla artimed gebelik testi yaptım böyle çıktı 3.cu idrarla prodoctor erken gebelik testi yaptım negatif çıktı hangisine inanacagimi şaşırdım bi bakarmisiniz böyle olup gebelik öğrenenler varmi bu ilk yaptigim digeri negatif ciktigi için attim sizce gebelik varmi ikinci idrar 3.cu idrar etkilermi adetlerim düzenlidir 30 günde 1 olurum diger gebeligim karnimda kaybettim umutlanmalimiyim sizce ?
Duzenleme yapayim belirtiler arasinda kasikta 1 kez solda oyulma hissim oldu akıntım cok fazla adet kuruluğu olmadi kasik sancisi cok cektim ve gaz var mide ekşimesi var birşeyler yiyincede göğüsüm sızlıyor birde hem ateş basıyor hem üşüyorum hiç böyle olmamistim böyle olupta öğrenen varmi kızlar yardımcı olursanız sevinirim değerli yorumlarınız için teşekkürler

Eklentiler

• IMG20220624123942.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 863
  • IMG20220624143852.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 810
Son düzenleme:
aynı şey nisan ayında başıma geldi bu kart testlerden 2 tane yaptım silik pozitif çıkmıştı
bir hafta sonra prodoctor yaptım çok keskin tek çizgi çıktı ne yazık ki bir hafta sonra da regl oldum
ama belki hormonlardandır çünkü ben sonraki ay hamile kaldım
yani bi arkadaşıma göre üstüne görmüş bile olabilirmişim
regl tarihini bekle bakalım böyle erkenden test yapınca insan hayal kırıklığına uğruyo

2 gün var zaten reglime bazi kadinlar 4 gün önceden ogreniyorlarmis bende bugun prodoctor erken gebelik testi birde artimed gebelik testi aldim kasette böyle çıktı erken gebelik negatif çıktı umarım gebeyimdir adet belirtimde hiç yok çünkü adetten sonra 13 gun boyunca sancilanmistim sonra karnım şişmişti gaz vardı mide eksimem oldu sonra kasik agrisi şişkinlik geçti normalde bu zamanlarda sancimin olması lazımdı ha birde sol kasigim oyulur gibi oldu sonra geçti bidaha olmadı aşırı akintim vardi kokusuz bembeyaz hatta ben böyle bir akıntı görmedim demiştim çünkü hic öyle akintim gelmezdi

ben de reglden bir gün önce öğrendim ama çok çok koyu iki çizgiyi görerek, yani silik değildi ikinci çizgi
sen de bekle bakalım 2 gün, bir kaç gün de üstünden geçsin hala regl olmazsan direkt kan ver onun sonucu daha net
umarım gönlünden geçtiği gibi olur

Benim de bugün aynı şekilde ilk 10 dk içinde belli belirsiz çıktı bata 4 gün var benim saatler içinde koyulaştı ama bebetime buraya baktım çok yalancı pozitif çıkarıyormuş bu marka moralim bozuldu umarım hayırlısıysa ikimizin de pozitif olsun .

Eklentiler

• CD30D490-1FF1-4FE2-87C7-D62B9B036CF4.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 776
  • 5E09143E-731C-43D9-BE96-A1359FE7D266.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 680
İnşallah vallahi benden sonra evlenenlerin 3.ci çocuklari oldu daha bende tık yok anne olmak için yanıp tutusuyorum

Ay inşallah ya ikimizde gebeyizdir benim test sona dogru cizgi ciktiktan sonra bozuldu artimede iyi diyenler var ama prodoctor beni endiselendirdi biraz bekleyip gorelim bakalim haftaya adet olmazsam pazartesi sali tekrarlayacam testi Rabbim gonlumuzdekini versin

İnşallah vallahi benden sonra evlenenlerin 3.ci çocuklari oldu daha bende tık yok anne olmak için yanıp tutusuyorum
yaa böyle yapma ama kıyaslama lütfen kendini insanlarla
bebeğin sana gelmek için doğru zamanı bekliyo sadece
daha önce olmuş sonuçta yine olur, kafanı takarsan geciktirirsin
ben de eylül ayında düşük yapmıştım, içini ferah tut doğru zamanda oluyo

Benimki karnimda öldü malesef kiyaslama yapmiyorum kimseyle ama insan ister istemez burkuluyor üzülüyor benim küçük kardeşim bile doğurdu aile baskisi var esimin ailesi tarafindanda kısır diyorlar bende oldu zaten bebegim kismet olmadı öldü diyorum ama gercekten anne olmak için çok kavruluyorum o kadar çok istiyorumki yasamayan anlayamaz

terbiyesizler!! ay çok sinirlendim, insanlar nasıl hadsiz nasıl terbiyesiz
kaybın için çok üzüldüm umarım en doğru zamanda yeniden gebelik haberini alırsın sonra da sağlıkla kucağına alırsın bebeğini

İnşallah canim benim inşallah bu testte böyle çıkınca umutlandim işte inşallah Rabbim banada kismet eder sirf bu sebepten dolayı dislaniyorum bende kimseyle konusmuyorum artık cidden yıllarca çok yoruldum her ay acaba kaldimmi demekten

boşversene bu sebeple seni dışlayan insanların gerçek yüzünü görmüşsün işte
mesafeni koyarsın sen de olur biter uzaktan konuşması çok kolay biliyorum ama hayat bu işte napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…