kızlar göbişleriniz büyüdümü?

ben de 54 kg idim.Önce 2 kg verdim.sonra 5 kg aldım. yani toplamda 3 kg aldım. 20 haftalık hamileyim.

masallah kızlar masallah hepimize bende dr gittim geçen gün veee 2 kg daha almışımsenağlamamoralim bozuldu yaw ama olsun dr iyi gidiyorsun inşallah hep böle gider kilo alma şeklin diyor... ama ne biliyim işte fiziğimde iğrenç oldu,boyum 160 zaten karnım cıkınca dahada kısa durmaya basladım,cıldımde sıvılceler cıkmaya basladı,göğüslerim çok büyüdü ve çatladı 75 sütyen takıyordum ve daha şimdiden 90 oldular,yeşil yeşil damarlar çıktı göğsümde ve karnımda bi ay sonra karnımda çatlar ben tam bunalıma girerim ben fiziğime ve bakımıma çok düşkün bi kişiydim ama artık çok üzülüyorum böle olduğuna saclarım farklı bi kızıldı bilirsiniz kızıl boya akınca cok ığrenç olur bende cok iğrenç oldum anlıycaznız sacımıda boyıyamıyorum senağlamasenağlama off ya daha çookk varda sıkmıyım sizide yaw neyse kızlar :a015:allahım sen yardım et bana

BENDE YARIN gidecem doktora bebeğimi özledim bir göreyim daha hissetmiyorumda ya hissetememek garip geliyor ya bir hissetseydim harakettlerini bakalım cinsiyetini de öğreneceğiz inş ben hep oğlum diyorum ama bakalım hayırlısı

X