kızlar göbişleriniz büyüdümü?

emoxsx32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
209
0
kızlar biz bugün 17+6 olduk henüz hissetmiyorum bebeğimi hissetmek için sabırsızlanıyorum sizin göbişleriniz şiştimi benimki henüz çok belli olmuyo hiç hamiş gibi görünmüyorum şöyle şişsede hamiş gibi görünsek dimi:sm_cool::1hug:

benım gobegım valla kocaman oldu tam ıstedıgım boyutta asıl su an en rahat zamanlarımız zorluklar 2 ay sonra baslıycak asıl

haklısın yaseminsen o zamanda ondan şikayet ederiz ama insanda sabırsızlanıyo bunlarda hamileliğin tuzu biberi allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin önemli olanda o:1hug:

benim göbeğimde çok belli değil... dar kıyafetlerde biraz ortaya çıkıyor.... ama ben hamile elbisesi giymek istiyorummmmm:)))

Cok Guzel Bi Duygu Dimi Kizlar Ya Ben Cok Heycanlaniyorum Hala Zar Zor Inaniyorum Karnimda Kucucuk Bir Beden Benimle Birlikte Yasiyo O Minicik Bedende Minicik Bi Kalp Ona Hayat Veriyo Allahim Sen Nelere Kadirsin Yarabbimm

Ya kızlar benim moralim bozuk ama ya... tipim şimdiden kaydı, karnım kocaman,4 kilo aldım bu güne kadar... hiç bir kıyafetim üstüme olmuyor. E şimdiden hamile kıyafetleri almak için de çok erken. Kendimi çok çirkin hissediyorum vallahi. Aynalara bakasım yok. Bence hamilelik de hiç yakışmadı. Ama hatayı başta yaptım zaten. Kilolu hamile kaldım. Zaten göğüslerim iğrenççç derecede büyüdü kilodan. iğrencim ve mutsuzum:KK43:(

benm bu ay göbişim cıkmaya basladı dar bişi giydimde karnım koceman gözüküyobol giydimde anlasılmıyo yaa ben azmı kilo alıyorum daha 2 kilo aldım 18. haftadayım

zzey bu hamılılelıkten kaynaklanan bısey bende senın hıssettıklerını hıssedıyorum kolat degıl tatlım anne oluyoruz dımı ama takma kafana bak bebişinde uzulur sonra
b&m cim canım seninde korkmana gerek yok bak ben 19 haftaya gırıcem ve bende 2 kılo aldım daha ama bebegım cok saglıklı allaha sukur yanı kılko alıp ne yapcan sen alma bebişin alsın cnm

saol yasemin rahatladım benim de bebeğime doktor iy dio korkuyorum derken az gibi geldi ama senin de öle olması içimi rahatlattıı

slm arkadaşlar en çok kiloyu ben aldım galiba 5 kilo
fazla ama olsun zaten ben zayıftım olsun tek bebişim sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsinde ben daha fazla kiloyada rağzıyım yeterki o sağlıklı olsun nasıl olsa o kilolar verilir

tabıkıde nılnımet saglıklı olması herseyden onemlı bebıslerımızın ayy yerım ben onları mınık seylerrr

18+5 haftadayım.... benim doktorun baskülüne bakarsanız halen hamile kaldığım kiloda duruyorum... ben de inanmadığım için farklı baskülleri denedim... toplam 4 kilo almışım.... benim doktorun baskülü yanlış anlaşılan....

27 + 5 deyim kızlar zaten 5.a yıma kadar ne karnım şişti ne de kilo aldım ama artık hızlı gidiyoruz toplamda 8 kilo almışım bugüne kadar bebişlerde sağlıklı olsunda gerisi önemli değil..

ben dr baskulundede tartıldım 1kg200 gr almısım ve baska bır baskuldede tartıldım aynı cıktı demek kı benım dr baskulu dogruyu gosterıyo :dance: aman ne onemı var kılonun ister 10 kg alalım ıster 20 yeterkı saglıkla gelsın bebişlerimiz

18+5 haftadayım.... benim doktorun baskülüne bakarsanız halen hamile kaldığım kiloda duruyorum... ben de inanmadığım için farklı baskülleri denedim... toplam 4 kilo almışım.... benim doktorun baskülü yanlış anlaşılan....

:Roflol::Roflol::Roflol:

valla benim doktorum kilo konusunda çok hassas. Resmen içindeki canavar ortaya çıkıyor kilo deyince. Ne kadar alırsak alalım diye bir şey yok ne yazık ki! Gereksiz alınan kilolar doğumu zorlaştırdığı gibi bebeğe de zarar veriyor. Tüm gebelk boyunca en sağlıklı kilo 9 ile 12 arası... Bunu başta en asgari almak lazım çünkü son aylarda çifter çifter alınıyor. Aman kızlar dikkat edelim. Hiç sonrasında nasıl vereceğimizi düşünmesek bile gebeliğin sağlıklı geçip,kolay sonlanması için bu şart.

zey çok haklısın o konuda ama sürekli yiyoruz iyi nasıl almıyalımki ben normalde yemek yemeyi hiç sevmezdim şimdi ağzım boş kalsın istemiyorum ki çok kilo almak ta sorun tabiki ama onun için ekmek yememeye dikkat ediyorum olmuyor işte meyva ağırlıklı beslen meye çalışıyorum

slm kızlar bende 5 kilo aldım göbişte biraz büyüdü artık hamiş olduğumuz belli oluyor:)

X