Kizlar hamile arkasına hediye Alicam sizce hangisi karar veremedim

ucu arasında kararsız kaldım ;((( o bana baya güzel hastane çıkışı ve kapı süsünü yaptırmıştı bende şimdi güzel bişi almak istiyorum ben hepsini beğendim ama hediye olacak kararsız kaldım

Yok siz akıllanmayacaksınız. kapıdan atıyoruz bacadan giriyorsunuz.
2-3 gün lay lay lom yapıp sonra reklam yapacağınız çok belliydi.

O fiyatlara çıkabiliyorsanız trendyolda daha güzelleri var oraya bakmanızı tavsiye ederim. Uzun gecelik, alt üst takım, süslü bir sabahlık şeklinde olanlar kullanışlı bence ben de öyle bir şey bakıyorum.

böyle denir mi? reklama gelmiş sende gidip taş koydun : )))) Hayır reklam yapıyorsun da başka firmalara neden bipppp atıyorsun? İş ahlakı eksikliğinin en güzel örneklerinden biri de budur. Zeki, girişimci, iyi ticaret yapan insanlarız ama bizde ki eksilik ahlak yoksunuyuz. İş yaparken yan esnafı kötüleyen ahlaksız bir düşünce yapısına sahibiz.

böyle denir mi? reklama gelmiş sende gidip taş koydun : )))) Hayır reklam yapıyorsun da başka firmalara neden bipppp atıyorsun? İş ahlakı eksikliğinin en güzel örneklerinden biri de budur. Zeki, girişimci, iyi ticaret yapan insanlarız ama bizde ki eksilik ahlak yoksunuyuz. İş yaparken yan esnafı kötüleyen ahlaksız bir düşünce yapısına sahibiz.

Yaa reklam amaçlımıymış biz de fikir verelim diye uğraşıyoruz. iyi reklam yapmış gerçekten de, fotoğraflara tıkladığımdan beri 3 takım da instagram hesabımda çıkmaya başladı.

X