kızlar hcg düşüp tekrar yükselen varmı???

K

kucukkedicik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kucukkedicik
kızlar biliyosunuzdur benim hcg 113 den 85 düştü lekelenme oldu 3 gün ama 2 gündür bişey yok tek bir damla bile.

doktorum büyük ihtimalle düşük olucak dedi. ama eğer sağlıklıysa tekrar da tutunabilirmiş. 4 gündür yatıyorum.

nerdesin cnm yaaa
merak ettik seni
yat cnm yat
tutunacak o bebiş gör bak
sakın moralini bozma tamaammı

insallah tutunur canim sen keseyi gordunmu ???

yok mehaycım ancak cuma görünür dedi doktorum. hcg 1000 i geçince görünürmüş. benimki kaç acaba belki de düşük yapabilirim yinede bilmiyorum ki senağlamasenağlama
senağlama

pazartesi değerden anlaşılır sanırım. kızlar hiç duydunuz mu böyle bişi...

ben geçen bizim gebelik forumunda okumuştum böyle bişi googledan ararken.

sağol miracım yatıyorum genelde. ama çok sıkıcı. arada kalkıp geziyorum.

nerdesin cnm yaaa
merak ettik seni
yat cnm yat
tutunacak o bebiş gör bak
sakın moralini bozma tamaammı

sağol miram. tam ümitlerimi kaybetmişken tekrar ümitleniyorum ama. inşallah canım inşallah.

kızlar düşük yapıcak olsam lekelenme kanamaya dönüp artması lazımdı ağrı olması lazımdı.

ama leke kesildi. ağrım da fazla yok regl ağrısı kadar değil. hafif bi ağrı var hareket edince eğilip kalkınca falan. ama belim çok ağrıyo.

belki geçmiştir dimi düşük tehlikesi..

canım çook sevindim bebişin sana tutunacak yeniden Allah'ın izniyle yat dinlen hiç kalkma bence

canim bencede kanama artardi dusuk yapacak olsan bence biraz dinlenerek ustesinden gelebilirsin insallah bebeisin sana tutunur !!

kızlar biliyosunuzdur benim hcg 113 den 85 düştü lekelenme oldu 3 gün ama 2 gündür bişey yok tek bir damla bile.

doktorum büyük ihtimalle düşük olucak dedi. ama eğer sağlıklıysa tekrar da tutunabilirmiş. 4 gündür yatıyorum.

canımm merak ettim senii ya geçen yazmışsın ben okuduğumda çıkmıştın sen tekrar yaptırdın mı betayı?

canım bence kanaman olmaması çok iyi canım inş bebişin sana sıkıca tutanacak ,buarada düşük tehlikesi hemen geçmez canım bak benimde olmuştu sürekli yattım canım ,sende sürekli yat canım kalkma olurmu

canım bence kanaman olmaması çok iyi canım inş bebişin sana sıkıca tutanacak ,buarada düşük tehlikesi hemen geçmez canım bak benimde olmuştu sürekli yattım canım ,sende sürekli yat canım kalkma olurmu

ay canlarım inşallah murgizcim. nasıl hemen geçmez canım yani sen hala mı yatarak geçiriyosun.. allahım çok zor böylesi.

benim belimde ağrım oluyo. ağrıdığını hissedince dinleniyorum 1 saat kadar ama.. sürekli yatmıyorum.

canımm merak ettim senii ya geçen yazmışsın ben okuduğumda çıkmıştın sen tekrar yaptırdın mı betayı?

yok canım işte iki gün sonra yaptırdım ilkinden sonra 85 e düştü ama sonra yaptırmadım düşük olucak diye bekliyodum ama kesildi iki gündür yok. tek bi damla bile gelmedi...

pazartesi bi daha yaptırıcam. acaba tekrar tutunmuş olabilir baharcım ya...

sen yaptın mı tekrar?? 1000 olmadan kese görünmezmiş. doktor cumadan önce görmen zor gibi dedi. eğer tutunursa tabii.

canım çook sevindim bebişin sana tutunacak yeniden Allah'ın izniyle yat dinlen hiç kalkma bence

sağol tivitim.. inşallah. herkesin haberi de oldu ama inan sevinemiyorum ki. diyorum düşük olabilirmiş büyük ihtimalle. herkes de üzülüyo. çok kötü bişi ya...

Allahım hayırlısını ver diye dua ediyorum artık ondan gelene razı olmak lazım. rabbim herşeyin en hayırlısını verir deyip üzülmemeye çalışıyorum. ama bi yandan da dua ediyorum.

ay canlarım inşallah murgizcim. nasıl hemen geçmez canım yani sen hala mı yatarak geçiriyosun.. allahım çok zor böylesi.

benim belimde ağrım oluyo. ağrıdığını hissedince dinleniyorum 1 saat kadar ama.. sürekli yatmıyorum.

canım ya tabiki hala yatmıyom ama tehlike olduğu zaman yattım,benşmde lekelenmem oluyodu olduğu zamanlar nerdyse 2 ay iş ilişki yolculuk yasaktı,bisürede rapor alıp evde hiç hareket etmeden yattım ,çok şükür kesilince tehlikeede bitti canım senin sürekli yatman gerekiyo kalkmadan yat

canım çok geçmiş olsun umarım herşey yolunda gider sen kaç haftalık gebesin benimde belimde ara ara çok şiddetli ağrılar oluyo kasıklarımdada özellikle sağ tarafımda ama dr.um normal olduğunu söyledi progestan ve bebe aspirini verdi bana bende çok endişelenmeye başladım allah hayırlısını versin hakkımızda

ya trendcim ne güzel progestan vermiş tutunsun die bebe aspirini ni de pıhtılaşma sorunu olabilir diye vermiştir. yani doktorun önlemini almış.

benim doktorum keseyi görmediği için bişey vermiycem dedi. senin kese görünüyormuydu...

normalde hcg devamlı artmalı. eğer hep aynı yerinde kalıyor yada düşüyorsa bir sorun var demek. ama hemen moralinizi boızmayın. progesteron takviyesi ile ve dinlenmek şartıyla düşük tehlikesini azaltabilirsin. benim görümcem 8 ay süreyle hep raporluydu doğum arken olsu 34 haftada 2200 kg doğdu bebek. ama şimdi 5. ayda bebeğimiz ve 7,300 kg yani bir tosuncuk.. hayırlısı neyse o olsun. sen denilenleri harfi harfine yap ve istirahat etmeyi unutma. allah geçerini versin. bebeğini kucağına sağ salim alman umuduyla.
kendine ii bak.

canım merhaba,

bende de seninki gibi b,ir düşme oldu. Senin daha sonra ki değerlerin kaç çıktı. Hamilelik oldu mu? bENİ BİLGİLENDİRİRSEN ÇOK SEVİNİRİM.

Kızlar yıllar olmuş belkide bebişleriniz sizinledir. Ama size birşey danışmak istiyorum.
Ben yeni hamileyim bta hcg degerim 141 ken 67 e düştü daha doktor düşük yapıyosun dedi kan degerlerine bakalım dedi 20-30 lara düşmesi gerekıyor dedi ve benim kan degerim 123,88 e yükselmiş yarın yine kan testi verıcem. Doktor çok şaşırdı kanamam vardı ama şimdi azaldı ve lekrlenmeye döndü böyle bi durumda olup bebişini kucağına alan var mı ?

Ben betani yaptir derim canım inşallah sende olmaz ama ben böyle üç kez dış gebelik yaşadım malesef

X