Kızlar ihtimal var mı?

ustunemı goruyorum acaba o yuzdn suphe oldu yada dusukmu oluyo vrsa
Canım şüphen varsa burda zaman kaybetmek yerine doktora gitmeni tavsiye ederim. Yani düşükse bizim yapabileceğimiz bir şey yok tedbirli olup kontrol olacaksın. Ki testinde hamile olmadığını da görmüşsündür, düşük yaptığını söyleyen bir mekanizma da yok ki bilelim, bilesin.

Canım şüphen varsa burda zaman kaybetmek yerine doktora gitmeni tavsiye ederim. Yani düşükse bizim yapabileceğimiz bir şey yok tedbirli olup kontrol olacaksın. Ki testinde hamile olmadığını da görmüşsündür, düşük yaptığını söyleyen bir mekanizma da yok ki bilelim, bilesin.
aynn tesekur ederım

Arasinda 5 gün oynuyor yumurtalama donemini bulmaz zor oluyor haliyle ayin birinden 20sine kadar gün aşırı birliktelik olsa belki ama dedigim gibi daha cok erken bu ayi degerlendirin bence siz ayin 20sine kadar. Gebelik olusursa anca bu gunle tutabilir. Adetin gecmesini beklemelisin ve boş bekleme degerlendir gunleri
Lütfen yardım edin çok zor durumdayım. Yaşım 20 sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik nasıl olacak derseniz sadece özel bölgelerimiz birbirine deydi ama boşalma olmadı. Aklıma takıldı ve zevk suyuyla hamile kalınır diye bilgiler okudum internetten hemen ertes72 ertesi gün hapını kullandım. Yumurtalama hünüme 1 gün gösteriyordu ilişkiyi yaşadığımda. Nolur yargılamadan cevap verin çok korkuyorum. Bu hapa rağmen böyle bir ihtimal varmı

X