Anket Kızlar kanamam var

gulenda701

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2021
20
-2
Merhaba kızlar açil cvp verin ne olur dünden beri kanım geliyor ama adet kanı deyil yerleşme kanımasi olabillirmi çünkü adet oldum zamanlarda önce bir gün kahverengi kanım olurdu sonra kanamam başlardı ama bu sefer öyle olmadı dırek kanım geldi bakın ne olur sizce yerleşme olabillirmi dünden beri kanım böyle azar azar geliyor

Eklentiler

• FEEB14E9-C11F-47EF-ADD2-DB57B6B68D30.jpeg
    FEEB14E9-C11F-47EF-ADD2-DB57B6B68D30.jpeg
    97,4 KB · Görüntüleme: 48
Yerleşme değil de normal kanama gibi duruyor doktora gitmelisiniz

Merhaba kızlar açil cvp verin ne olur dünden beri kanım geliyor ama adet kanı deyil yerleşme kanımasi olabillirmi çünkü adet oldum zamanlarda önce bir gün kahverengi kanım olurdu sonra kanamam başlardı ama bu sefer öyle olmadı dırek kanım geldi bakın ne olur sizce yerleşme olabillirmi dünden beri kanım böyle azar azar geliyor
Normal kanama bu canım yerlesme böyle olmuyor

Kac haftalık gebesiniz hemen acile gidin bu kanama normal degil

Kac haftalık gebesiniz hemen acile gidin bu kanama normal degil
Gebe değilim yumurta geliştirici iğneler kulandim sonra çatlatma iğnesi kulandim 12 geçti test yaptım negatif ti iki gün geçti kanamam oldu çünkü ben adetllerimi biliyorum bnm adetlllerim böyle deyil belki yerleşme kanamasıdir dedim

Sizin düşünceniz o olabillir ama bnm adetlllerim böyle deyil bnm adetlllerim daha canli kirmizi daha fazla kan gelir ama bu öyle deyil
Yumurta geliştirici ilaç kullandığınız için böyle olmustur benimde böyle açık renkte başlayıp ertesi gün kırmızı kanama olarak sökülüyordu

Hamile
Misin

X