Kızlar kırmızı alarm!!! yardım lütfen

türkcellde de telsimde de bi kaç saniye bekletiyorsa cekmiyordur.
ama aradığın anda ulaşılamıyor diyorsa kapatmıştır.
senin anlattığına göre kapatmış.
yani şöyle söyleyim 3-5 saniye beklesen bile cekmiyor olabilir. ama direkt giriyorsa kapatmış.

eşini bulup kesecem :1ninca:
o tel çekecek çekemiosan tele anten taksın kardeşim :1ninca:

:nazar:

Canım konuyu anlamadan tiye alman hiç hoş değil.Elbetteki tel çekmeye bilir bu zaman,zaman hepimizin başına gelebilir ama ben telefonun özellikle kapatıldığını düşündüğüm için arkadaşlarımdan fikir aldım.Onlarda sağolsun yardımcı oldular.Henüz bekar olmandan dolayı beni anlamanı beklemiyorum zaten.
Sevgiler.a.s.

Kalbinize vesvese olmasın sonra inanın düşündükçe insan kötü oluyo Rabbim sıkıntınızı alsın....

sicili temiz degil diyorsan canim tedbirli olmakta fayda var
bi kac can alici soru sor,bi erkek yalan söylüosa kesin bi sekilde ele veriyor zaten
ama moralini bozma canimcim

sicili temiz degil diyorsan canim tedbirli olmakta fayda var
bi kac can alici soru sor,bi erkek yalan söylüosa kesin bi sekilde ele veriyor zaten
ama moralini bozma canimcim

Akşam geldiğinde "telefonun neden kapalıydı?" dedim oda "söyledim ya çekmiyordu" dedi
A"ma ben çeken veya kapalı telefonu anlayabilirim" dedim .Saçmala diye zırvaladı olmaz öyle şey çekmiyordu dedi.Neyse üstelik alkolde almıştı.Gittiği yer mahzenmi sanki çekmesin hem de iki tlf birden.

Canım bence canını sıkma kendine edersin ama tedbiri de elden bırakma.:1closedeyes:

Ne yapabilirimki zaten.Hafiye gibi peşinde gezemem ya.Erkek milleti işte yapacağını yapar sonrada kenara geçip hiç bir şey olmamış gibi davranır.Biz kadınlarında ruhu bile duymaz.kötükedihüso

iplerı sıkı tutmakta bazen boğmaya sebep olur bence çok üstune gıtmee ama peşinıde bırakmaa

cansell cucu pete sadece şaka yaptı bence morelını bosma canım...yanı böle bısı varsa ne olacak kendını hırpalayacaksın sadece bazen görmemeyı tercıh etmek daha az yaralar bu demek değilkı naparsa yapsın ızın ver...ama onun sılahını kullanıyomus gıbı yap onu öle vurr..emın ol çok işe yarıyooo allah kolaylık versın canım

işte çok zor sicili karanlık olan bi adamla yaşamak ya...
geç kalsa nerde acaba nereye gitti, teli kapalı olsa neden kapattı, bir sürü şüphe.
ama Türkiye' de kadınsın ve güvenmek zorundasın.

işte çok zor sicili karanlık olan bi adamla yaşamak ya...
geç kalsa nerde acaba nereye gitti, teli kapalı olsa neden kapattı, bir sürü şüphe.
ama Türkiye' de kadınsın ve güvenmek zorundasın.

Haklısın canım.Ama çok gözü kapalı güvenmekte iyi değil,ben eşimden ilk darbemi aldığımda şok olmuştum :1shok: çünki ona çok güveniyordumHatta ben hata yaparım eşim yapmaz diyordum.Ama şimdi öğrendimki çok güvenmemek gerekirmiş.:çok üzgünüm:

Akşam geldiğinde "telefonun neden kapalıydı?" dedim oda "söyledim ya çekmiyordu" dedi
A"ma ben çeken veya kapalı telefonu anlayabilirim" dedim .Saçmala diye zırvaladı olmaz öyle şey çekmiyordu dedi.Neyse üstelik alkolde almıştı.Gittiği yer mahzenmi sanki çekmesin hem de iki tlf birden.

bence var bu işte bi iş
müşteride içki mi içilirmiş
nasıl müşteriki bu

ya yangınada körüklede gitmek istemem ama içimdn geleni yazdım kusura bakma canım

Mükemmel gibi görünse de insanlara körü körüne güvenmemek gerekir
Fakat bir söz vardır" insanı doğru yapmak isterseniz ona güveniniz; düzenbaz yapmak isterseniz ona güvenmeyiniz."diye
Güvensizliğinizi belli etmeden takibe alsanız daha iyi olur.
Fakat şöyle de bir durum var muhakkak hata yapacaktır eşiniz
Böyle diken üstünde oturmak gibi değil de,daha rahat davranırsanız ona fırsat vermemiş olursunuz.

Şunu da söylemeden edemeyeceğim turkcel de uzun süre beklemeye alıyor ise ya çekmiyor yada şarjı bitmiştir telefonun;
Hemen ulaşılamıyor bilgisi alırsanız telefonu kapalıdır..
Şöyle de olabilir eşiniz nasıl olsa çekmiyor diyerek telefonu da kapatmış olabilir gittiği yerde.
Siz sadece bunu değil eğer şüphelendiğiniz başka durumlar d avarsa bir bütün olarak düşünün olayları.
Umarım düşündüğünüz gibi değildir yalnız.

canım hemende şüphelenme evet sicili temiz olmayabilir ama sende o sicili yazmaya devam ettirrme adam sicil defterini kapatmıştır elbet kalemi tekrar eline aldırma böyle söyleyerek.ama neyapsakda içimizdeki şeytana dur diyemiyoruz :)çevreden duyduklarımızla bizlerde korkmaya başladık paranoyak olduk valla.serbest bırak eğer seninse senle kalır senin değilse zaten çoktan gitmiştir

X