Doğuma Hazırlık Kızlar lütfen acil bakar mısınız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Nursen40

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2021
95
45
24
Beyaz sulu akıntı doğumun yaklaştığını mi gösteriyor sizin doğum belirtileriniz nelerdi kaçıncı haftada doğum yaptınız

Son 1.5.ay benimde o şekilde akintim oldu, Dr normal dedi, gittikçe koyulascak dedi ve öyle de oldu, doğuma gittiğim gün nisan geldi sadece 40+0 da

Akıntıyla beraber vajinama diken gibi bişey batıyor sanki sizinde olmuş muydu doğum belirtileriniz nelerdi
Kaçıncı haftadasiniz? Evet bende de batma oluyordu arada..benim hiç belirtim olmadı, sadece doğuma gittiğim gün nisanım geldi, o da kanlı akıntı şeklinde oldu. Zaten sancı vb.hic bir şey hamileligimin hiç bir aşamasında yaşamadım, herkesin belirtisi farklı oluyor. Suphelendiginizde doktorunuzla görüşün mutlaka

Kaçıncı haftadasiniz? Evet bende de batma oluyordu arada..benim hiç belirtim olmadı, sadece doğuma gittiğim gün nisanım geldi, o da kanlı akıntı şeklinde oldu. Zaten sancı vb.hic bir şey hamileligimin hiç bir aşamasında yaşamadım, herkesin belirtisi farklı oluyor. Suphelendiginizde doktorunuzla görüşün mutlaka
Ben 35. Haftadayim

X