kızlar lütfen bir bakın 2.ameliyata gerek varmı burun ucum:( FOTOLU

gizemsayin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
113
0
34
merhaba kızlar geçen haziranda burun esteTiği oldum memnun kaldım ama zaman geçtikçe burun ucum düştü sanki yorumalarınaza ihtiyacım var revizyona ihtiyacım varmı sizce fotoğraflar ALBÜMDE :gitme:

bencedee çok doğaal gayet güzeel olmuşş:):):) geçmiş olsun sağlıklı günleer burnuşunlaa:p

aa cnm hiçte düşük deil..hani daha ucu kaldırılırsa domuz gibi falan olurr çok yapay durur..yinede sen bilirsin içine sinmiosa olda..ama hiç düşünmee bence:)gayet hoş:)

Merhaba Gizemcim
Albümüne baktım,eskiye oranla gayet güzel ve yüzüne yakışan bir burun olmuş.Burun düşüklüğü resimlerde pek belli olmuyor ve seni de çok rahatsız etmiyorsa hiç dokunma derim.ılk ameliyattan sonra burundaki dokular kısmen yok olduğu için ikinci ameliyatlar riske giriyor biliyorsun.Ben de yeni ameliyat oldum ve şu an çok memnun değilim,şişlerin inmesini bekliyorum ve alışmaya çalışıyorum yeni burnuma.Revizyon düşündüğüm en son şey ve sen de iyi düşün derim.Bence yeni operasyona gerek yok,daha kötü olma ihtimali de var.

saolun kızlar gerçekten içimi rahatlattınız:) bazı fotolarda iyi çıkıo bazılarında düşük :KK43:

resimlerine baktim ama tek bir resim haric düsüklük göremedim o resimdede yorumumu yaptim zaten cnm, diger resilerin cok güzel duruyor bence gerek yok

saolun kızlar gerçekten içimi rahatlattınız:) bazı fotolarda iyi çıkıo bazılarında düşük :KK43:

cnm ya kusursuz bi burun imkansız zaten..hani yine olsan yine begenmiycegin bi tarafı olcak...ayrıca kimse anlamas senin begenmedigin hallerini burnunun..sen inceledigin için görüosun:)

kızlar hepinize tek tek teşekkür ediorum ayrı ayrı cvp yazmak istiorum ama alın tı yapmayı bilmiorum cnm evet ya daha kötü olursa die de korkuorum

Bencede hiç dokundurma gayet iyi duruyor bu kez ameliyat olup çok kötü olabilir ve pişman olabilirsin bence gayet doğal ve güzel

gizemcim bence çok doğal bir burnuşun var şuan daha 1 yıl olmamış bile bende estetik oldum tatlım resimlerimi inceleyebilirsin burun ucunda çok doğal duruyor estetik olduğun bile belli değil tatlım

Canım bazı resimlerde güzel bazı resimlerde ihtiyacın var gibi duruyo o yüzden bişey söyleyemiyorum ama bu seni rahatsız ediyosa ameliyat olabilirsin.

kızlar benim msj sayım yetmediği için fotoğraflara torum yapamıorum :KK43:
ama önecesi sonrası die yazdım

ben inceledim 2 tane önceki haline ait resim vardı sanırım onlara göre şimdiki burnuşun çok daha iyi ve ucuyla ilgilide bir sorun görünmüyor 3. kere ameliyat olmak zorunda kalmış biri olarak yorumum budur kaydirigubbakcemile3

cnm sonuçtan memnun kaldın mı peki 3 kere sonunda

evet canım benim 3. ameliyetımı estetik cerrahı yaptı ilk 2 ameliyatım saçma sapan doktorların elinde olmuştu ve şimdi yeni burnumla çok iyi anlaşıyoruz olumunekankayizsmile eskiye göre memnunum ve hiç sorun yaşamadım tatlım

X