kızlar lütfen bir bakın 2.ameliyata gerek varmı burun ucum:( FOTOLU

benım burnumda senın gibi canım doğal düz bi burun bende biraz kalkık istiodm ama doktorum pek uğraşmamş galiba..bende revizyon düşünüyorum ama sanırım kalkışmam

cnm burnun gayet güzel ben begendim
ayrica burunun düsmemiski
sadece ucu sarkmis biraz... ama bence cok güzel duruyo
revizyon gerektircek bi durum göremedim, yakismis sana
ama tabi en önemlisi senin ne düsündügün:)

ayyyy sakın haa değmez gayet hoş olmuş. zaten güzelmişsin bırak böyle kalsın. hayırlı olsun burnun darısı bana inşalalh.

Bende 2 sene önce oldum ve biraz burnumda kayma oldu.Tekrar bi operasyon geçirmek istemedim.Srninki gayet düz vrı doğal olmuş.Ama zamanla eskisi gibi kalkık olmuyor,hafif bir düşüklük oluyorç

canim benim yaa sen bu buruna dusuk diyorsan ben sana soyleyecek bir sey bulamiyorum kaydirigubbakcemile3 hic gerek yok bence. gayet guzel bir burnun var tadini cikar bence...olmayanlar napsin:KK43:

bir resminin altınada yazmıstım değmez diye,gayet iyi duruyor burnun,oynadıkca burunla daha kötü oluyor hiç elleme bencede.

sağolun kızlar haziranda 1 sene olucak en iyisi beklemek zaten 1 yıl öncesinde bişey yapılamaz sanırım

gizemcigim burnunda bence problem birsey yok. aslında guzellik oyle bir kavram ki herkese farklı geliyor bence burunun ne derece guzel oldugu tek basına hiçbir anlam ifade etmiyor yuzunle uyumluysa gerisi hikaye, 2.ameliyatlar her zaman daha zor ve sonuc istenilen gibi olmayabilir! bencede 1 senenin dolmasını beklemeli ona gore karar vermelisin :)

dimi canım ya daha kötü olursa birde doktor burun ucumun kıkırdağı yumuşak olduğunu çok kaldıramayacağını sölemişti ameliyattan önce

canım bence çok güzel hiç gerek yok burun ucu çok düşmez zaten bi kaç mm ymiş ondan sonra hep kalıcı olurmuş

X