Kızlar Mide Bulantısına Çözüm Bulan Var Mı??

İlaclarinizin isimleri ne acaba? Sabahtan beri bulantım gecmedi ne yemek yiyebiliyorum ne rahat uyuyorum. Valla çocuk gibi oturup ağladım 2 gündür.😥 Çok zorrr
Aynen bende öyleyim ilac kullanmama rağmen bugun ne yediysem çıkardım 😔 su icemiyorum iki aydır yetmez gibi herhangi bir sivi gida da alamiyorum direk reddediyor 😔
Ben prilam dr kullanıyorum sanirim son zamanlarda etkisiz kalmaya basladi.

Kaç haftalık sizin ki acaba? Ben 6. Haftaya girdim ama berbat durumdayim. Midem bulanıyor sürekli, atamıyorum vucudumdan, ağrı yapıyor. İlaclarinizin isimleri ne öğrene bilir miyim?
Benım 14. Hafta bitmek üzere
6-8 hafta arası bulantı vardı kusma yoktu ama kötüydü
12. Hafta kötüleşti yemek yiyemıyor su içemiyordum kusma başladı
13. Hafta sonu gittim serum bağladılar ve ilaç verdıler prilam ama siz eczaneden rastgele almayın doktorunuza danışın
Eczacı prilam için rakıpsiz en iyisi demişti yazan doktorda demıstı bunu
Bırde Ilk başka ilaç vermişlerdi işe yaramamıştı 11. Haftada

Prillam dr hamilelere ozel uretilmis tedirgin olanlar icin bunu da eklemek istedim ama herkes doktorunun yazdigi ilaci icsin

Benım 14. Hafta bitmek üzere
6-8 hafta arası bulantı vardı kusma yoktu ama kötüydü
12. Hafta kötüleşti yemek yiyemıyor su içemiyordum kusma başladı
13. Hafta sonu gittim serum bağladılar ve ilaç verdıler prilam ama siz eczaneden rastgele almayın doktorunuza danışın
Eczacı prilam için rakıpsiz en iyisi demişti yazan doktorda demıstı bunu
Bırde Ilk başka ilaç vermişlerdi işe yaramamıştı 11. Haftada
Bende kussam rahatlicam sanki ama olmuyor. Öğürmekten midem ağrıyor. İçten yırtılacakmis gibi oluyor. Yarın gidcem inşaallah verir ilacı. Teşekkür ederim. Sağlıkla ilerleyin insaallah.

Aynen bende öyleyim ilac kullanmama rağmen bugun ne yediysem çıkardım 😔 su icemiyorum iki aydır yetmez gibi herhangi bir sivi gida da alamiyorum direk reddediyor 😔
Ben prilam dr kullanıyorum sanirim son zamanlarda etkisiz kalmaya basladi.
Bende yarın gidecem insaallah işe yarar. Cidden hâl kalmadi bende de.

Bende kussam rahatlicam sanki ama olmuyor. Öğürmekten midem ağrıyor. İçten yırtılacakmis gibi oluyor. Yarın gidcem inşaallah verir ilacı. Teşekkür ederim. Sağlıkla ilerleyin insaallah.
Geçmiş olsun yazar eğer kötü ise ben en son dayanamadım doktorda neden söylemiyorsun cekıyorsn demıstı 😁

Bendede bu sekilde baslamisti once kussam rahatlayacakmisim hissiyle gecti sonra safra kustum hep ilaca başladım bu esnada sonra öğürtü şeklinde devam etti simdi ise yediğim herseyi reddediyor bünyem. Serumla besleniyorum. Bence muhakkak gidin insallah ilerlemez azalarak biter.

Bendede bu sekilde baslamisti once kussam rahatlayacakmisim hissiyle gecti sonra safra kustum hep ilaca başladım bu esnada sonra öğürtü şeklinde devam etti simdi ise yediğim herseyi reddediyor bünyem. Serumla besleniyorum. Bence muhakkak gidin insallah ilerlemez azalarak biter.
İnsaallah ya. Allah size de şifa versin. Sağlıkla ilerleyin insaallah.

Leblebi. Sarı leblebi.
Tuzlu kraker.
Ben hamileyken apartmanda pişen yemek kokularına bile istifra ederdim:KK43:
Zamanla geçiyor insallah

Daha 6. Hafta yeni ama halim perişan.
Bir bulanti ilaci kullanabilirsiniz. Insallah biraz rahatlatır. Onun dışında basucunuzdan leblebi ve kraker eksik etmeyin. Ayva da rahatlatır 6. Haftada ayva yiyebiliyordum ben. Zencefilde kullanim bana doktorum önermişti ben cok faydasını gördüm. Allah sifa, kolaylık versin insallah.

Premesis, metpamid, zofran ve muadilleri vs hemen hemen bütün bulantı ilaçlarını denedim. Öyle krakermiş leblebiymiş ne mümkün asla yiyemiyordum. Bende işe yarayan tek ilaç dramamine oldu. Uyku yapıcı etkisi de olduğu için ben neredeyse bir buçuk ayımı bu ilacı içip uyuyarak geçirdim. Açım diye ağlardım hep, ilaç biraz rahatlattı. O uykuyla uyanıklık arasındaki sürelerde de yine çok bir şey yemezdim meyve ve en çok da tuzlu salatalık.

Bir bulanti ilaci kullanabilirsiniz. Insallah biraz rahatlatır. Onun dışında basucunuzdan leblebi ve kraker eksik etmeyin. Ayva da rahatlatır 6. Haftada ayva yiyebiliyordum ben. Zencefilde kullanim bana doktorum önermişti ben cok faydasını gördüm. Allah sifa, kolaylık versin insallah.
İnsaallah çok teşekkür ederim. 🌺🌺🌺

Premesis, metpamid, zofran ve muadilleri vs hemen hemen bütün bulantı ilaçlarını denedim. Öyle krakermiş leblebiymiş ne mümkün asla yiyemiyordum. Bende işe yarayan tek ilaç dramamine oldu. Uyku yapıcı etkisi de olduğu için ben neredeyse bir buçuk ayımı bu ilacı içip uyuyarak geçirdim. Açım diye ağlardım hep, ilaç biraz rahatlattı. O uykuyla uyanıklık arasındaki sürelerde de yine çok bir şey yemezdim meyve ve en çok da tuzlu salatalık.
Sakinleştirici grubuna girdigi için önermediler bana dun acil sonrası serum yuzunden carpıntı oldu yalvar yakar yarım doz sakınlestrici yaptılar oyle uyudum

X