Kızlar morale ihtiyacım var... Lütfen

bazen istisnai zamanlar vardır. yeni yıl geceleri de böyle zamanlardan. orada herkes alkolludur zaten muhtemelen. hem oynadıysan oynadın, başkalarına ne. aldırma hiç eğlendin mi? eğlendin. sarhoş muydun? evet
o halde gülümse ve geç:)
suçlama kendini :)
hayat bu, insanız hepimiz

yaa boşver Allasennnn..o ne düşünücek,bu ne diycek,öbürü nasıl anlıycak acaba diye düşünmekten,daha ne kadar erteliycez hayatı....eşinle aran iyimi şimdi? ..iyi..o seni biliyomu,tanıyomu,güveniyomu?..evet...koyver gitsin güzelim gerisini...mutlu yıllarrrrr

amannn canım sende taktığına bak ....
biz yılbaşı akşamı kafayı bulduktan sonra gülmekten yerlere yattık eşim ve arkadaşları hanımları zar zor toparladı şimdi bile aklımıza geldikçe gülüyoruz bizde dansözle beraber göbek attık ne var yani normaldir bu tür şeyler senede bir defa yılbaşını kutluyorsun, alkol alıyorsun ... ohh ohhh yandan yandan hihoyyyt az bile yapmışsın a.s.

bence de takma kafana. eşim masadaki dansözün sütyenine para yapıştırınca evli bir erkeğe yakışan hareketmi oluyor? asla kendinizi üzmeyiniz. alkol ve eğlenceli ortamda rahat davranmış, tadını çıkarmışsınız. bence unutulur gider. sıkmayın canınızı. selamlar...

sefan olsun ohhh ohhhhhh kaydirigubbakcemile2
nolcak bacım dansözle karşılıklı göbek atmışsın keşke bende senin kadar eğlenebilseydim. :nazar:

aynısını ben de yapmıştım mezuniyette:eek:
offf ertesi gün okula gidince çok utanmıştım..:eek:
ya bide erkek ark.şım indiriyo masadan ben geri çıkıyorumm..:roflol: töbe töbeekafamçokkarıştı

sirf erkekler sevsin diye degil.. zaten bu bayanin esi var canim... sana gore oyle olmaya bilir ama o zaman sende BASITLER gurubuna dusmus oluyorsun... cok uzgunum :) seni sen oldugun icin tabiki sevsin.. belkide senin basitligini sevmistir oda olabilir...

arkadasım şimdi basitler grubundamıyız ben ve bana moral veren arkadslar çok sacma bir düşünce yaptığım çok mükemmel bir hareket değil ama abartmayalım:eek:klava:

X