Kızlar morale ihtiyacım var... Lütfen

cityangel

BAL KÜPÜ
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
270
1
kızlar dün yılbası için eğlenceye gittik masamızda eşimin arkadasları ve eşleride vardı ilerleyen saatlerde ben çokçada içmiştim tabi dansöz çıktı ve bizim masamıza çıktı bende masanın yanında oynuyordum dansöz gel falan dedi bende masaya çıktım bir ka daaka onunla oynadım ama öyle sexi göbekler atmadım becemem zten
indiğimde eşim çok kızgındı utandım yakıştıramadım dedi kendine hakim oolamıyorsan içme dedi
şimdi aramız düzeldi pişmanda oldum zaten ama derdim acaba dışardan baanlar ne demiştir evli barklı kadınım çok kötü bişi düşünemzler heralde morale ihtiyacım varrrr

Lavanda

Başını eğme dik tut
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
826
3
canım unutulur gider, sonuçta herkes senin gibi içmiştir, kimbilir neler olmuştur, önce herkes kendine baksın, sen hatandan ders aldıysan gerisi boş

Asmin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
7.808
208
aman be tatlım felekten bır gece calmıssın ne var bunda
sen de ılerde dersın ben de cıktım oynadım dıye =)

YAXGXMURCN

ALLAHIM KUZUM SANA EMANET
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
4.853
23
unutulur cnm bazen ne yaptığımızı bizde bilmiyoruz evli kadınlar olarak daha dikkatli oynamamız gerek fikrimce :))) Üzülme işte barışmışsınız :))) ohhh kurtlarınıda döktünnnn

mnla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
1.296
9
esinizin siniri kimse tarafindan anlasilmadiysa dikkat cekmemistir sanirim. ama anladilarsa bile kimse seni kinamamistir. dansoz yapinca hos da sen iki gobek atinca mi kotu... ustelik herhangi bir gun deil..cok da sucluluk psikolojisine girme. gerek yok.. esinizden - bilmeden- onu kizdirdiginiz icin ozur dileyin yeter...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3112 gün geçti.

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
2.581
14
bosver hergun yapsan hadi anlarim yilbasi senede birgun dagitmisin ne olmus bu sabah zaten olanlari hatirlayanda yoktur zaten benim esimde 2yil once masada oyle gobek atmisti dansozle vallahi ben hic utanmadim ustelik esime para yapistirdim donsozden iyiydi vallahi kocacim

E

EU3

Ziyaretçi
çoook iyi yapmışsın bence. Sonuçta eğlenmeye gitmişsiniz. Tabiki hoplayıp zıplıcaksın. Tamam evlisin daha ağır davranabilirdin ama davranışında çok da bi abartı görmedim ben. Ama keşke masaya çıkmasaydın cnm. Yani o azcık fazla olmuş :) Ama olsun. Sen kim benim hakkımda ne düşünüyo diye önemseme.. İçinden geldiği gibi davranmışsın eşinlede aran düzelmiş gerisini çok da takma :) Mutlu yıllar.

FirtinaninKizcesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
4.988
25
takma kafana ......
erkekler kıskançtırlar o yuzden sana sınırlenmıştır.
ordakılerı tanımıyorsun etmıyorsun.
olur arada boyle şeyler......
üzülme..

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.834
110
esin niye seni cekip indirmemiski hosuna gitmediyse?

araniz düzeldiyse dert etme.

aaabbbccc

@~SEKSİ HATUN~@
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2008
293
1
oof oof şişede durdugu gibi durmaz ki canımm
neyseki eşinle aran düzelmiş
diger bayanlarda içkili olmana vermişlerdir sanırım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2689 gün geçti.

E

EU1

Ziyaretçi
eşinle aran düzeldiyse boşver .
yılda bir gece oynamışsın işte
laf aramızda benim eşim çok kızardı

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
701
39
aman eğlenmişsin işte bi kerecik nolcak boşver, anı olur gider masaya çıkmıştım dansözle diye...

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.151
556
ohh boşver o masaya çıkmak herkesin harcı değildir iyi etmişin barışmışınız da boşver anı olarak kalır işte:):)

E

EU1

Ziyaretçi
sarhoşsun takma bence olur ole seyler unut gıtsınşakkıdışakkıdışakkıdışakkıdışakkıdışakkıdı