Kızlar müjde Bebişin cinsiyeti belli oldu :)

Canım sabahtan yazmıştım ama silinen başlıklardan birinde kalmış tebrik yazım..Gözünaydın prensesinle sağlıklı mutlu uzun bir ömür dilerim..Hayırlısı ile kucağına al inşallah...

semrascım gözün aydın.en sonunda öğrendin.a.s.çok meraklandırdı bebişin hepimizi. derlerdide inanmazdım demekki hakkaten nazlı oluyomuş bu kızlar. bak göstermedi. bizimkisi 4. ayı dolmadan gösterdi bize malzemelerini.sırnaşık şey

a.s.Hadi hayirli olsun canim bebisin saglikla kucagina alirsin insallah .Benimde seninle haftalarimiz hemen hemen ayni ama bende hala ögrenemedim:sm_confused: .Insallah dari basima :uhm:senin adina sevin dim:dance:

bir erkek annesi olarak sevindim
hayırlısı olsun
pembişleri hazırlarsın artık :))

Semras tebrik ederim canım sevindim sonunda öğrenmene ama gerçekten kızmıymış ya iyi baktırsaydın erkek olması lazım :))))))))) (şaka)
Gerçekten nihayet sabrının mükafatına kavuştun Allah sağsağlim kızına da kavuştursun:nazar:

genciza,onca,alleyna,bıdışım,u2rem,baharatlı,senaca,hafsaa,elmasbll,myflowers,melekk-84,çorumlu cadı,nurcaöğretmen,maeves,zinedila,ayerba,febi,adasu,facudia,asortie,srose1985,fatoss58,hidenisko,bereno

kızlar hepinize desteğinizden dolayı çok teşekürler ,Şeniz
sizleri çok seviyorum iyiki varsınıza.s.

bişey deil canım ya işte ben bu siteyi buyüzden seviyorum bağımlılık yaptı bende

genciza,onca,alleyna,bıdışım,u2rem,baharatlı,senaca,hafsaa,elmasbll,myflowers,melekk-84,çorumlu cadı,nurcaöğretmen,maeves,zinedila,ayerba,febi,adasu,facudia,asortie,srose1985,fatoss58,hidenisko,bereno

kısss ben de yazmıştım ama silinen başlıklardan birinde kalmış... hem kızının cinsiyetini gören ikinci kişi olarak yerim ayrı di mi :)))))))))))))

bu arada tahlillerin nasıl çıktı?

semras canım yaa ben yazımı göremedim heralde başka bi başlığa yazmışım silinmiş :kızgın:canım... daha yeni farkettimm.
tekrar tebrik ederim canım. gözün aydınnn.a.s.

X