Kizlar napacagimi bilmiyorum... babam...

Şahsen ben olsam şu an takipte kalmayı yeğlerdim anneannenin durumundan ötürü. Baba niyeti bozmuş ama amacına ulaşamamış sonuçta, yine devam edecektir aranmalara. Abiniz dedi diye vazgeçecek değil. Ona söylemenin bir fayda getireceğini düşünmüyorum ortam şartları uygun olduğunda ben abimle değil annemle konuşurdum sonuçta aldatılan o .Onun kararından sonra abime söylerdim,onun da anneme destek olması için.
Ben kadını anlamadım ya cidden anlam veren var mı? Hem pist yazıp gülüyor , hem de arkadaşız diyor. Dolandırıcı mıdır nedir diye geçti aklımdan.
Yok pist diye yazanla diger arkadas olarak gor diyen farkli kisiler 😕 araniyo iste cok sinirim bozuk

Bu kadar didiklediğinize göre öğrenince ne yaparım nasıl bir yol izlerimi düşünmüş olmanız gerekirdi. Söylesem olmaz söylemesem olmaz diyorsunuz e o zaman neden kurcaladınız?
Valla hic sonunu dusunmedim konduramadim yok ya dedim ama icimde bak kurcala diye tetikliyordu o yuzden simdi gorunce napacagimida bilemedim bu durumda ne yapilir hic kestiremedim. Once babamla konusayim uyarayim soyleyim sonra muhtar olan kadinin yerine gidip uygun dille konusayim dedim ilk, sonra tek o kadin olmadigini gorunce baska kadinlarlada arayista oldugunu gorunce sorunun asli babamda bittigini anladim yani kadinlara yazip yada gorusup onunu kesemicegimi anladim o yuzden nasil bi yol izlenir diye sormak istedim😔

X