Kızlar napayım sizce artık tükendim,nasıl davranayım..?

Konu açıp yorum istediğiniz için yazıyorum
O engellediği aylar içinde bence başkalarıyla konuşuyordu ki bunu genelde yapar erkekler. Annesi de şok olmuş zaten sizle konuştuğunu duyunca. Yani o engeller hayra alamet değil bilesiniz. Engel açmalar da ya cepte sevgilisi varken yapılan gizli kaçamaklardır ya da o ara yine boşluktadır sizde umut var mı diye bakmaya gelmiştir.

Engelledi, engelledim, kaldırdı, engelledi,kaldırdım vs. 15 yaşında falansınız herhalde ikinizde. Ayrıca neredeyse sen oğlanı istemeye gidecekmişsin ananı alıp. Belli ki istemiyorlar. Ne bu ısrar yani.

Bu kadar yüklenme kendine, Allah muhafaza hasta olursun. Önce bi sakinlesmeyi dene. Sogukkanlılıkla üstesinden gelmelisin. Senin için çabalamayan biri için kendini heba etme.. suan saglıklı dusunemedigin asikar.. ama mantık çerçevesinden bir dıs göz olarak bu böyle üzgünüm..
Hastalıklı gibiyim zaten ruhum gitti ya ruhum bedenimde kemik gibi oldu et kalmadı bende,annesinede bunları dedim sürekli ksıuyorum amacı ne deşdm bu cocugun varsa baska birş desin adam gihi beni neden bu kadar ugrastırdı dedim ben naptım ona dedim teyze,varya Allahtan korkmuyolar ben bittim ya nasıl beni önemesemezler inşallah ama beter gelinleri olur ben cok iyi niyetli davrandım aglama krizilerine giriyorum daha demin 2 saat agladım halsiz düşüyorum aglamaktan naptım ben ona cok sevdim saydım emek verdim baskasıyla sefa nasıl sürecek ben bittim gercekten bittim kemiriyo beni düşünceler artık cok yoruldum

Sürekli öldüm bittim, kemiğim eridi, etim kalmadı.
Arkadasım sarsıl ve kendine gel. Dünyada ne acılar yaşanıyor. Bi ilişkiyle kimse ölüp bitmez be!
Azıcık dik dur Allah Allah sinir oldum gece gece iyi mi 😂

BEn neye bittim biliyomusun,gururum gitti gururum komik değil bu ben yediremiyorum şimdi kendimde zarar bile veriyorum suclu suclu diye diye ne psikolojiye girdim biliyomusun

Böyle ittire kaktıra olunca, evlenince de ittire kaktıra bir evlilik oluyor. Bence zorlamayın salın gitsin.

Ay okuyamadım çocuk çocuk. Evlenecek yaşa gelmiş koca adamlara çocuk demeyin artık yav.

BEn neye bittim biliyomusun,gururum gitti gururum komik değil bu ben yediremiyorum şimdi kendimde zarar bile veriyorum suclu suclu diye diye ne psikolojiye girdim biliyomusun
Bana diyorsan bilmiyorum. Bildiğim tek şey aciz olduğun ve kendini hiç sevmediğin. Kendine hiç değer vermediğin. Seni bu kadar yıpratan, bu kadar parmağında oynatan birisi için kendini bu kadar dibe çektiğin.
Herkes acı çekebilir,herkes birseyler için mücadele verebilir fakat karşılıklı olursa bi anlamı vardır?
Çocuk çocuk dediğin kişi olgunlaşmamış cidden çocuk. İlişkisinin arkasında durmayan biri. Sen böyle biri için paralıyorsun kendini.
Kaç kurtul canına yazık.Böyle bir adamla bi gelecek görebiliyor musun?
Senin yerinde olsam engellerim ve bir daha adını da anmam, nokta.

Bana diyorsan bilmiyorum. Bildiğim tek şey aciz olduğun ve kendini hiç sevmediğin. Kendine hiç değer vermediğin. Seni bu kadar yıpratan, bu kadar parmağında oynatan birisi için kendini bu kadar dibe çektiğin.
Herkes acı çekebilir,herkes birseyler için mücadele verebilir fakat karşılıklı olursa bi anlamı vardır?
Çocuk çocuk dediğin kişi olgunlaşmamış cidden çocuk. İlişkisinin arkasında durmayan biri. Sen böyle biri için paralıyorsun kendini.
Kaç kurtul canına yazık.Böyle bir adamla bi gelecek görebiliyor musun?
Senin yerinde olsam engellerim ve bir daha adını da anmam, nokta.
Şuna adını anmak dahi istemiyorım,ama gercekten cok kötüyim toparlanamıyorum ruhen çöktüm ben,ne yaptım ona diye diye kendime gelemiyorum insanda vicdan olur ya madem geliyosun adam gibi konus ya yada defol git ben ona kötülük etmedim,bu kadar şeyi inan haketmedim ya aglıyorım sğrekli ama neye agladıgımı bilmiyorum doktora gittim kaç kere ama yok olmuyor kendime zarar vermeye basladım sacımı yoldım ya ben ya ben bem böyle biri değildim..Teyzem desen baktırdım sen de büyü var diyor biri başka bişey diyor inan bu duruma Allah kimseyi düşürmesin gercekten cok kötüyüm..Dua ediyorum Allahım nolur bana yardım et eski ben yok ben böyle değildim anlam veremiyorum kendime bile,kendime yardım edemiyorum ki

3,5 yıllık ilişkim vardı aileme anlattım cocukla evlenme kararı aldık evlilik teklifi vs..Annemleri zor ikna ettim anne hadi cocugu tanı anne hadi aileler tanışsın ailem cok zorladı beni..Bunalımlara girdim bi yandan cocuk da neden ailem cagırmıyor diye yedi beni,ona da ailesi soruyordu o da bunalmıştı ama ben bittim..Aileme zıtlaşmasım diye hiç annemelerim dediklerini anlatmadım,ama o süreçte kızıp baban arayana kadar yazma deyip beni kaç kere engelledi ya diyorum bak bana destek ol destekk yapma şöyle saçmalık diyordum.Neyse ben alttan al al bittim baktım beklemiyor istemiyorım dedi ben de tamam isteme dedim bıraktım.Engelledi beni tam 2 ay..Sonra geldi açtı engeli annesindem bile engellemişti beni varya,sonra bi gün köye giderken bi baktım engelimi açmış ben şok,1 ay yazmadı benden bekledi sonra saçmaladık ikimizde 3 ay kavga vs hesaplaşma devam etti son ay gene ben dedim bak gel adamgibi görüşelim iyi değiliz ikimizde çözüm arayalım dedim,ama hep işte nasıl çözcez aileme kapattım dedim konuyı dedi neyse ılımlı konusuyoduk kimse bilmiyodu ama konustugumuzu ailelerden.Sonra bi baktım resmi yok yazıyorım görüyo cevap yok ne ya ne istiyosun demezmi bana geldiler çabalamıyosan ben de bıraktım dedim yeter dedim emgelledim ama sonra actım ben,o da engelledi ama açmadı sonra yazdım baska yerden ordan da engelledi,aglıyorum deli gibi hem de,annesini aradım dediö oglun napıyor ya dedim aglıyorım da çok kötüydüm,o da dedi siz konusuyomusunuz dedi ya şok oldu tabi.Sonra neyse araya akrabımızdan birini aracı ettim ailemi ikna etsin diye annesinede dediö bunu dedim bak oglun gelsin konusalım cocuk demişki annesine ben ondan sogumak için emgelledim soguyamıyomuş yoksa benden.Neyse işte bekliyomuş ama benşe konusmıcakmıs o zamana kadar cocuk annesş bunu dedi bana,bide demezmi yoksa evlendircm oglumu yaşı kaç oldu,dediö teyze bak agrıma gidiyor kırmıyorum seni ama bana yanlıs yapıyosunuz dedim oglunda sen de ben burda neler cekiyprum dediö tek başına hem de bana destek olmuyo istiyo ama ortada nasıl olmaz dedim oğlun.Şimdi aracıylada konusuyorum ailemle görüşcek ama ben bittim vallahi bittim billahi bittim bu kadar kötümüydüm neden benim yanımda kimse olmuyor ya..Ben ne yaptım sevdigim insana aileme annesine herkes bana baskı baskı inanın kemik gibiyim yemek yok uyku yok işe gidiyorum ruh gibiyim iş arkadaslarım bile beni nasıl düşünürken bakarmısınız en yakınlarıma..Bu sefer de olmazsa ben bırakıcam o kadar sabrettim ki engellemek nedir ne istiyosan gel çabala dediö benle aklım almıyor gerçekten Allah görüyor bana cok haksızlık yapıldı..Nasıl toparlanıcam şimdi ben..Sizce bu adam bu kadar mücadele eden birini kaybedince hiç mi pişman olmaz hiç mi demez bu kız nelerle ugrastı neler cekti diye..2 ay sonra geliyp hala sanıyor ki ailem ikna diyorım ki sen gittin ben aileme açmadım konuyı neye güvenerek ailemi ikna edecektim sen yoktun sen diyorım ama kıt kafası almıyorrrrrr......
Adam cekilmis köşesine hazıra konmak istiyir malasef bu ilişkide hep.yapici çabalayan tafraf sen olacaksın.. hiç uğraşma bence bak yoluna başka bi yol çiz kendine

Adam cekilmis köşesine hazıra konmak istiyir malasef bu ilişkide hep.yapici çabalayan tafraf sen olacaksın.. hiç uğraşma bence bak yoluna başka bi yol çiz kendine
Halim yok zaten nefret etmeye basladım hatta sanki,mal gibiyim resmen ben ben değilim gibi ben böyle değildim ben böyle davrancak birş değildim

Daha şimdiden bunlar olmuş.Olmayacağını,olmaması gereken bir ilişki olduğunu anlamak için neye ihityacınız var.Yazık etmeyin kendinize.Yok engellemiş,yok annesi onu demiş..Yarın size saygı duyarlarmı sanıyorsunuz?Olmayana çaba harcamayın.

Bir cocukla zorla evlenmeye calisan bir kiz goruyorum annesiyle konusuyor pisman olacagi seyler yapiyor.. cocuk adam olsaydi yaninda olurdu bircok aile evlilige karsi cikiyor hangi seven adam seninkinin yaptiklarini yapar? Sen boyle pesinden kosmaya devam et annesini ara rezil et kendini sonra kiz oglumun pesini birakmadi desinler araci sokmak nedir ya kendini rezil etmissin

X