Kızlar ne yapacağım bilmiyorum lütfen yardım

3 kere hsg cekildim. İlkinde tüplerin kapalı dediler ertesi ay hamile oldugumu öğrendm( düşük yaptm sonra)
Doktor filme bakıp bunu cekememişlrr dedi 2. Üni hastanesinde cektrm bu seferde bi tüpün kapalı dediler( bunuda baska bi doktor begenmedi bnei echomara gönderdi istanbula geldm sırf bunun için)
3. Cekimim c kollu cihaz acısız bi işlemdi ve bana sana kim tüplerin kapalı diyo ikiside acık dedi.. bu hsg büyük muamma en dgru sonucu almak için laporoskopi yapılmalı.. korkulcak bi işlem değil ama işin ehlini bulmalısınız
Doktorum doç.dr daha önce İstanbul Zeynep kamil de görev almış şu an burada bir çok hastası var memnunlar ama ben korktum işte içimize biraz su serptiniz teşekkürler 🌷

Ameliyati hemen bir doktorla kalmayın benim arkadaşım kist ameliyatı diye oldu yıllar önce evlendi hamile kalamadi meğer doktor bakmış tüplerden biri kapalı onuda almış ve bunu hiç söylememiş yillar sonra evlendi öyle ortaya çıktı ama birşey yapamadı öncelikle mutlaka araştırın tek doktorla kalmayın bu işler sıkıntıli işler
Anlıyorum 3 yılda gitmediğim doktor kalmadı artık çözüm olsun istiyorum ve sanırım çözüm bu ameliyat

Bende de sorun yok diyorlar mesela.herkeste olan ufak tefek kist sorunlarından bile yok.bana da nasıl olmaz diye şaşırıyor mesela doktorlar.olmuyor ama.10 tane doktor gezdim.1 tanesi bahanesine de olsa bir sorun söyleyemedi.gelecek olan geliyor anlayacağın.
Ferhans sen zaten bir kez hamile kalıp aldırmamış mıydın?

Ne yaptınız acaba eğitim araştırma da hangi doktora muane oldunuz süreciniz nasıl geçti cevap verirseniz çok memnun olurum

Evet evrak topluyorum ama çok bı bilgi vermiyirlar geçen aylarda aşılama yapicaz dedi doktor evrak vs hiç bahsetmedi adetli iken gel dedi gittim evraklar nerde vs dedi onları hallet sma testi sonra aşağıya gönderdi 3D ultrasyon için yani önceki aylarda söylemedi bunlar ultrasyon tarihi taa 21 Eylül anlicagin beklicez eylüle kadar

Doktorum serap tuncer ayrıca sizin de böyle mi uzun mu sürdü bekletip bekletip sizin doktorunuz kimdi acaba rapor nasıl aldınız yada

Evet evrak topluyorum ama çok bı bilgi vermiyirlar geçen aylarda aşılama yapicaz dedi doktor evrak vs hiç bahsetmedi adetli iken gel dedi gittim evraklar nerde vs dedi onları hallet sma testi sonra aşağıya gönderdi 3D ultrasyon için yani önceki aylarda söylemedi bunlar ultrasyon tarihi taa 21 Eylül anlicagin beklicez eylüle kadar
Ben ameliyatı oldum o ara eşim sma için kan verdi hala sonuç çıkmadı Nisan ayından bu yana maddiyat varda özelde yaptır

Doktorum serap tuncer ayrıca sizin de böyle mi uzun mu sürdü bekletip bekletip sizin doktorunuz kimdi acaba rapor nasıl aldınız yada
Benim ilk doktorum Aysel uysal dı beni boş boşuna 6 ay bekletti birşeyin yok diyerek …. Sonra gittiğimde ayrılmıştı zaten ben Işıl köleliyle devam ediyorum nisan da ameliyat oldum işte önce aşılama denicez olmazsa tüp bebek sma kan sonucunun çıkmasını bekliyorum . Aslında orada sana verirler evrak listesini bana vermişlerdi ama kaybettim kuzum gittiğinde söylersen verirler

Şöyle ben ilk Mayıs'ta gittim sonra stresten hasta olamadım sonra oldum gittm evrak listesi verdi ilk gittimde vermedilr doktorum biraz ilgisiz gibi geldi açıkçası ilk gittigimde ultrssyona göndermedi bana 2 kere aşılama sonra tıp bebek hasta olunca gel dedi gittim daha yeni dosya açtı yazdı vs bana verdi evrak listesi verdi beni ultrssyona gönderdi doktorunuzdan memnun musunuz

Ameliyatı ışıl hanım mi yaptı doktorumu değiştirmek istedim sekreter izin vermedi ışıl hanıma alacaktım onla başladın onla devam ediceksin dedi doktor ilgisiz gibi açıkçası çok konuşmama izin vermiyor sizin rahim flmi sonucun nasıldi peki

Şöyle ben ilk Mayıs'ta gittim sonra stresten hasta olamadım sonra oldum gittm evrak listesi verdi ilk gittimde vermedilr doktorum biraz ilgisiz gibi geldi açıkçası ilk gittigimde ultrssyona göndermedi bana 2 kere aşılama sonra tıp bebek hasta olunca gel dedi gittim daha yeni dosya açtı yazdı vs bana verdi evrak listesi verdi beni ultrssyona gönderdi doktorunuzdan memnun musunuz
Kuzum ilgisizlik olarak görme çoook yoğunlar ben şöyle oturup izledim giren çıkanın haddi hesabı yok. Bana da daha önce sma ver diyebilirlerdi ama demediler yani kafaları çok yoğun bence ilgisizlikten olduğunu düşünmüyorum

X