Kızlar ne yapacağım bilmiyorum lütfen yardım

Laparoskopik ameliyatimi oldunzi sonuç ne çıktı acaba tüpler aciliyor mu acaba bu ameliyat yöntemi ile Dr Aysel uysal özel kliniği var oraya gitmeyi düşünüyordum ama maddi durum tüp bebeğe bir kaç kere denemeye yetmez sonuç ilarak ilkinde tutacak die bir şey yok nasip kısmet

Ameliyatı ışıl hanım mi yaptı doktorumu değiştirmek istedim sekreter izin vermedi ışıl hanıma alacaktım onla başladın onla devam ediceksin dedi doktor ilgisiz gibi açıkçası çok konuşmama izin vermiyor sizin rahim flmi sonucun nasıldi peki
Evet ameliyatımı Işıl hanım yaptı . Rahim filminde tıkalı görünüyormuş Işıl hanıma ilk gittiğimde direk tüplerin tıkalı dedi

Kuzum ilgisizlik olarak görme çoook yoğunlar ben şöyle oturup izledim giren çıkanın haddi hesabı yok. Bana da daha önce sma ver diyebilirlerdi ama demediler yani kafaları çok yoğun bence ilgisizlikten olduğunu düşünmüyorum
Bende ama testi vericem pazartesi 3 ayda cikoyormus doğru mu acaba

Laparoskopik ameliyatimi oldunzi sonuç ne çıktı acaba tüpler aciliyor mu acaba bu ameliyat yöntemi ile Dr Aysel uysal özel kliniği var oraya gitmeyi düşünüyordum ama maddi durum tüp bebeğe bir kaç kere denemeye yetmez sonuç ilarak ilkinde tutacak die bir şey yok nasip kısmet
Ben Aysel uysal dan memnun değilim o bana tüplerimin açık olduğunu söyledi ne yazık ki. 6 ay sonra gel dedi tekrar gittim yoktu şansa Işıl hanım vardı o muayene etti beni ben memnunum inşallah bi an önce kan sonucu çıkar gider tedavimi olurum

Evet ameliyatımı Işıl hanım yaptı . Rahim filminde tıkalı görünüyormuş Işıl hanıma ilk gittiğimde direk tüplerin tıkalı dedi
Ameliyatla açmaya mi çalışıyorlar yoksa tüpleri alıyorlar mı benimde sıvı geçişi basınçlı ama geçti sıvı

Benimkini açmaya çalıştı sol açıldı sağ tıkalı sağlıklı olduğu için almadı
Anladım canım işte bende aslında ameliyat olmak istiyorum ama ameliyatlim durum yok dedi tüplerde sıvı geçişi zor beni radyoloji uzmanına gönderdi oda polip şüphesi yazmış ameliyatla bakisla daha net olurdu enazindan tüpler sorunsuz açılsa normal yolla gebelik olma şansı olurdu

Anladım canım işte bende aslında ameliyat olmak istiyorum ama ameliyatlim durum yok dedi tüplerde sıvı geçişi zor beni radyoloji uzmanına gönderdi oda polip şüphesi yazmış ameliyatla bakisla daha net olurdu enazindan tüpler sorunsuz açılsa normal yolla gebelik olma şansı olurdu
İşte aynı olay . Benimde şöyle başıma geldi.. Radyoloji uzmanı bana tüplerin tıkalı dedi Aysel hanım ısrarla tıkalı olamaz dedi sonuç tıkalıymış

Benim tüpler açık ama zor geçiş var özelde çekildim öyle dedi geçişleri basınçlı oldu ama karın bosluguna dağıldı araştırmada cemil hoca var radyoloji uzmanı oda kagittta yazmış polip dolumlu efekt işte ameliyatla bakılsa belki o polipler alınırdı vs ameliyatlim durum yok dedi çözemedim bakalım hayırlısı ozeldecok phali değilse ama testi orda yaptırırım olmazsa her türlü 21eylulu beklicen gerçi bakalım hayırlısı

Sigortanız var mı acaba benim yeşil kart var rapor çıkmaz değil mi net bilgi bulamadım buna dair

Benim tüpler açık ama zor geçiş var özelde çekildim öyle dedi geçişleri basınçlı oldu ama karın bosluguna dağıldı araştırmada cemil hoca var radyoloji uzmanı oda kagittta yazmış polip dolumlu efekt işte ameliyatla bakılsa belki o polipler alınırdı vs ameliyatlim durum yok dedi çözemedim bakalım hayırlısı ozeldecok phali değilse ama testi orda yaptırırım olmazsa her türlü 21eylulu beklicen gerçi bakalım hayırlısı
Hmm anladım

Cok teşekkürler cevap verdiğiniz hayırli ile olumlu sonuçlar alırsınız en kısa zamanda insalakh

X