kızlar nerden bulabilirim bu çantanın çakmasını acil yardım

yaowwwwssss

Hayırlısı be Gülüm :)
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
2.279
390
Kızlar mrb

Geçen gün bi arkadaşta bi çanta gördüm ama çok beğendim louis vuittion muş o çakma almış sosyete pazarından 25 Tl ye ama bi daha gelmemiş öle dedi pek inanmadım ama nesse o gün bugündür araştırıorum ama bulamadım

Bugünde gitti gidiyorda buldum 70 tl ama belki bileniniz vardır nerde satılır çakmaları lütfen yardımm !!!

resmide bu büyük olan

Son düzenleyen: Moderatör:
istanbulda çok rahat bulursun canım...ama çakması çok belli oluyo sen bilirsin genede...orjinalide çok pahalı tabi ...

cnm ben istanbulda yaşıorum taksime baktım ama bulamadım bildiğiniz yer varsa çok dolaşmıyım die dedim

kızlar buldum çantayı başka modelini aldım

canım ben bir mağazadan yapacağım çanta alışverişimi bundan sonra. 3 gün önce bir tane marka çanta sipariş etmiştim bugün geldi 5te bir fiyatına ama benim diyen ayırdedemez. aklinialirimsmile Gerçek deri ve dikişine hasta oldum. Pazarda satılanlar hep Çin malı. Ne boya ne malzeme kullanıyorlar biliyor muyuz?? Allah muhafaza cilt kanseri tehlikesi bile var.akannehir Ben biraz daha fazla ödeyip evladiyelik olmasını iki gün sonra dikişinin, sapının elimde kalmamasını tercih ediyorum artık. Haaa zamanında almadım mı pazardan aldım, bir tanesinin boyaları güneşte eridi:)))) Diğeri de otobüsten inerken koptu kalabalıkta, artık tövbe!!!! yasakkelime

kız leblebi yiyiodum boğazımda kaldı senin verdiğin sitedeki fiyatlar 200 dolardan aşağı yok :)

şekerim ben bi çantaya bu kadar para verirsem içime oturur

ama sen avukatsın :KK70: senin gelirin çoktur tatlım :))

kız leblebi yiyiodum boğazımda kaldı senin verdiğin sitedeki fiyatlar 200 dolardan aşağı yok :)

şekerim ben bi çantaya bu kadar para verirsem içime oturur

ama sen avukatsın :KK70: senin gelirin çoktur tatlım :))

Tabii ki sen de haklısın ama benim bu siteden bahsetme amacım zaten bir çantaya 1000-2000 Dolar verenler içindi canım, çünkü gerçekten de ayırdedilemeyecek bir çantayı yaklaşık onda biri fiyata alabilsinler diyeydi. Hem maddiyat ama hem de tercih meselesi.

Bu çanta ve benzerleri Beylikdüzü "Beylik Pazarı"ında var..Ama fiyatları 60 Ytl 90 Ytl arası değişiyor..

canım ben bir mağazadan yapacağım çanta alışverişimi bundan sonra. 3 gün önce bir tane marka çanta sipariş etmiştim bugün geldi 5te bir fiyatına ama benim diyen ayırdedemez. aklinialirimsmile Gerçek deri ve dikişine hasta oldum. Pazarda satılanlar hep Çin malı. Ne boya ne malzeme kullanıyorlar biliyor muyuz?? Allah muhafaza cilt kanseri tehlikesi bile var.akannehir Ben biraz daha fazla ödeyip evladiyelik olmasını iki gün sonra dikişinin, sapının elimde kalmamasını tercih ediyorum artık. Haaa zamanında almadım mı pazardan aldım, bir tanesinin boyaları güneşte eridi:)))) Diğeri de otobüsten inerken koptu kalabalıkta, artık tövbe!!!! yasakkelime
[/QUOTE Hangi siteden aldınız

X