Kizlar! Nolur bana yardimci olun parfüm secemiyorum :(

Elif_esmeray

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2016
30
9
25
Selam kizlar,

Gunluk ve her mevsime uygun guzel en onemlisi kalici ve farkli cok agir olmayan bir parfüm ariyorum. Ve herkeste olamayan bir parfüm olsa daha memnun olurum. Meyve/biraz sekerli bi parfüm olabilir.Ben cok takintiliyim parfüm konusunda. Su anda sadece ozel gunler icin Lancome - La nuit Tresor kullaniyorum cok guzel bir koku ama gunluk kullanim icin uygun degil. Bu arada ben tenle uyumuna cok dikkat ederim benim icin onemli. Kedim esmer/bronz tenliyim.

Simdi aklimda olan parfümler :

1. Hugo Boss - Orange
2. Lacoste - Touch of pink (esmerlere yakisirmi sizce?)
3. Hugo Boss - The scent for her (yeni cikmis)

Baska oneriniz varmi esmer bir tene yakisan guzel parfum. Simdiden tesekurler :)

Hem yaza hem kışa uygun parfüm diye bir şey yok maalesef :) Kesenin ağzını açıp mevsimine uygun almak gerekiyor.

Black opium
Geç farkettim ve bırakamadım..
Bende parfüm konusunda takıntılıyımdır nerdeyse denemediğim parfüm Yok . Ama bunda takılı kaldım sanki beni ifade ediyor :KK71:
Detaylarına araştırıp bakabilirsin. Kahvemsi şekerimsi bi koku ve kalıcı

Black opium
Geç farkettim ve bırakamadım..
Bende parfüm konusunda takıntılıyımdır nerdeyse denemediğim parfüm Yok . Ama bunda takılı kaldım sanki beni ifade ediyor :KK71:
Detaylarına araştırıp bakabilirsin. Kahvemsi şekerimsi bi koku ve kalıcı
Coook seviyorum o parfumu, ama gunluk olarak agir buluyorum ve kiyamiyorum kullanmaya :p

Günlük olarak DP den alığımı kullanıyorum ben .özel günlerde orjinali ama sanki DP kokusu tenime daha çok yakışıyor :KK15:

X