Kizlar! Nolur bana yardimci olun parfüm secemiyorum :(

canım este lauder modern muse çiceksi misk karısımı bir koku güzel ödül almıs bir koku ama tatlı deil ne tarz kokuları seviyorsun ve esmer misin daha once kullanıp begendklerin nelerdir ?? ona göre önerilerde bulunabilrmm

Selam canim, bugun modern muse gidip kokladim ama begenmedim yani benim tarzim degil. Esmer tenliyim ve ben boyle biraz farkli hafif fresh/meyvemsi kokulari seviyorum ve birazcikta sekerli cok az ama. Hani boyle sampuan gibi kokan parfumler varya onlari seviyorim. Simdi sadece ozel gunler icin Lancome - La nuit Tresor kullaniyorum simdi iste gunluk her mevsim kullanabilecegim guzel ferah bir parfum ariyorum ve insanlarin yaninda gectigimde onlarin koklayabilecgi Ama asla agir olmamali. Simdi aklimda Lacoste touch of pink var, sence guzelmi?

Selam canim, bugun modern muse gidip kokladim ama begenmedim yani benim tarzim degil. Esmer tenliyim ve ben boyle biraz farkli hafif fresh/meyvemsi kokulari seviyorum ve birazcikta sekerli cok az ama. Hani boyle sampuan gibi kokan parfumler varya onlari seviyorim. Simdi sadece ozel gunler icin Lancome - La nuit Tresor kullaniyorum simdi iste gunluk her mevsim kullanabilecegim guzel ferah bir parfum ariyorum ve insanlarin yaninda gectigimde onlarin koklayabilecgi Ama asla agir olmamali. Simdi aklimda Lacoste touch of pink var, sence guzelmi?
dkny be delicious ve golden delicious denedin mi

Evet bugun golden delicous denedim ama begenmedim yani boyle ciceksi ve siradan bana gore
şampuan gibi diyince aklıma bu geldi. ben kokusunu çok benzetiyorum şampuana.
lancome in love da hafif bir koku. midnight rose olanı böğürtlen gibi kokuyor aynı.
lacoste pour femme hafif pudralı çok sofistike bir koku. bayılıyorum
noa yı biliyorsundur herkeste var çok sıradanlaştı. ama yinede arada kullanıyorum.
just cavalli kremsi çiçeksi bir koku.
armani mania benim birtanem. :KK200: ama üretimi durduruldu sanıyorum. heryerde bulunmuyor. bulursan denemeni öneririm.
armani code bunun da seveni çok. ben sıradan bulmuştum. ama yinede parfüm değişikliği aradığım bir ara kullanabilirim.
bvlgari omnia cristalline. bunun kalııclığı az ama kokusu çok güzel bebek kokusu gibi.
burberry body intense. bunuda bir ara çok kullandım. gü ve şeftali karışımı pudralı bir koku.
aklıma geldikçe yazarım. içlerinde denediklerin varsa yorumla sende :)

canm o zaman kesinlıkle shiseido zen hugo boss femme ve daha uygun bir marka olan ama cok hos bir koku olan carminella dene derim :KK66:

Meyvemsi ve şekerli deyince paco rabonne lady million geldi aklıma .Hafif portakal kokusu vardır.

X