Kızlar nolur yardım edin inşallah banlanmam ciddi bi sorun

Resmi ve imam nikahlıyız bunun verdiği rahatlık olur diye düşünmüştük düğün stresinde bide o stress nasıl olur bilmem

Demek ki kafanız tam rahat değilmiş. Düğüne takılmış gibi görüyor.
Akışına bırakın, seks için acele etmeye gerek yok.
Zatene evlisiniz, rahatlayınca doya doya yaparsınız.

Asıl şimdi yeni bir stres altına giriyorsunuz yapadık diye.
Hiç gerek yok, rahat olun.

Demek ki kafanız tam rahat değilmiş. Düğüne takılmış gibi görüyor.
Akışına bırakın, seks için acele etmeye gerek yok.
Zatene evlisiniz, rahatlayınca doya doya yaparsınız.

Asıl şimdi yeni bir stres altına giriyorsunuz yapadık diye.
Hiç gerek yok, rahat olun.
Ya ama zaten kanama felan oldu için bidahaki sefere daha rahat olur diye düşünüyorum

2
biz dün eşimle birlikte olmaya çalıştık düğünümüz 2 ay sonra resmi nikahımız oldu ama ben galiba kafamdaki hala o baskıları atamadığımdan kendimi tahat bırakamadım kendimi çok geri ittim kastım baya canım yandı zaten bu düğün olmadan evli sayılmaz gibi baskıdan dolayı yeteri derece ıslanma bile olmuyo neyse tam anlamında ilişkiye giremdik ama benden kırmızı parlak kan geldi sonrasındada damla damla 2 kez felan ama tam anlamında giremedi sonra durdu zaten biraz kırdım onu galiba içim yanıyo sanki çünki o tam girmeden geri bıraktı birazda kızdı nerdeyse kendini duvara kadar kaçırdın ben napım dedi haklı olarak sonrasında ben demiyelim dediğimde hevesim kaçtı başka zaman belki hünün değildir dedi ama sanki kırgın gibiydi nolur yatdım edin ben napacam o benim hem resmi hem imam nikahlı eşim ama kafamdakilerden kurtulup kendimi rahat bıtakamıyorum allah aşkına bana akıl verin yardım edin tam girmeden neden bukadar kan geldi veya bidahaki sefere daha kolay olurmu eşimi suçlamaya gerek yok 11 aydır hazır olmamı bekliyo ben kendimi artık suçlu hissediyorum üzülüyorum hep bi denemelerde ben yapamadım ama ilkkez böyle tepki verdi uzun oldu hakkınızı helal edin ve nolur bana bi yol gösterin
ay daha sabredin cnm bu zorla olacak iş değil eşinde biraz anlamalı seni sana göre hareket etmeli...

Canım benim birincisi hic önemli değil kan gelmis gelmemis siz birbirinizi sevmişsiniz bu yeterli. Kendini kasma o oraya girebilir doğalı bu işlevi bu doğal yaşamsal kurallardan biri değil mi? Tüm canlılar yapıyor ki sana ne kalmış! Bir daha daha rahat olur emin ol kasma sadece yeter ki. Her şey hallolur kafana da takma bende buna benzer şeyler yaşadım cok yıpratıcı zaman gecince ne kadar saçma seyleri takmısım diyeceksin!

Canım benim birincisi hic önemli değil kan gelmis gelmemis siz birbirinizi sevmişsiniz bu yeterli. Kendini kasma o oraya girebilir doğalı bu işlevi bu doğal yaşamsal kurallardan biri değil mi? Tüm canlılar yapıyor ki sana ne kalmış! Bir daha daha rahat olur emin ol kasma sadece yeter ki. Her şey hallolur kafana da takma bende buna benzer şeyler yaşadım cok yıpratıcı zaman gecince ne kadar saçma seyleri takmısım diyeceksin!
Teşekkür ederim canım hepinize çok rahatlattınız

Düğünden sonra birlikte olun madem öyle. Size psikolojik baskı kuruyor benim anladığım. Kızıyor filan diye de kendinizi suçlu hşssediyorsunuz. Böyle bir insanla evlenmeseydiniz keşke. Önce anlayış ve saygı lazım.

X