Kızlar norlevo sonrası adet olmadım yardım

Reklamlar

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
76
5
34
Ben 16 şubatta ilişki oladu 17 şubatta norlevo kullandım 6 gün sonra 6 gün süren kanmam oldu ve beklenen adetime 5 -6 gün vardı. ilişkden 15 gün sonra <0,100 32 gün sonra 0,3 çıktı ve arada idrar testleride negatifti. adetlerim 1 ağustos 30 ağustos 27 eylül 29 ekim 25 kasım 25 aralık 23 ocak 23 şubat şimdi adet olamadım ben norlevo sonrası düzensizlik sanıyorum ancak kaç gün beklemeliyim yada adet söktürücü almalıyımm. birde adet geçikmesi norlevodanmıdır mevsimdenmi çok stres içindeyim adet olmadıkça geriliyorum :KK50: :KK50:

Korkma Hamile Değilsindir Norlevonun Yan Etkilerinden Birini Yaşamışsın Zaten Prospektüsünde Okuduğum Kadarıyla Hormonların İçine Eden Birşey 1 Ayda 1den Fazla Kullanmak Sakıncalı Aksi Taktirde İlaç Bağışıklık Kazanıyor Ama Kanaman Olması İyi Olmuş Adetinde Zamanla Düzene Girecektir Güven Bana :129: Ama Bu Beni Kesmez Ben Kesin Sonuç İstiyorum Dersen Hcg Testi Yaptır Canım İçin Rahat Olsun :KK6:

Iyi geceler arkadaşlar eşimle adetime bir gün kala ilişki yaşadık ve patlayan prezervatif kurbanı olduk 12 saat sonra falan hapı içtim yani tam adet günümde içmiş oldum 4 gündür adet geçiyor ve ben çok korkuyorum 2-3 gündür de açık renkli akıntı var yardımcı olun lütfen bilen birşey söylesin

Yokmu bana cevap verecek kimsee

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim :) az önce pembe leke geldi olacağım galiba:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sadece 2 gün sürdü adet niye böyle oldu kii emin olmak için kan tahlili yaptıracağım galiba

X