Kızlar ovulasyon testi ile gebelik öğrenilir mi?

Eklentiler

• IMG-20240204-WA0006.jpeg
    IMG-20240204-WA0006.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 36
Canım 5. Gecıkmemde 1.35 2 hun sonr verdım 7. Gun gevıkmemde 2 olmus kan degerım anlamadım yarın kan vercem varsa bir haftada yukselmıstır carsanba Beko olur bakalım
İnşallah yükselmiştir, bende çok istiyorum hamiş olmayı. Kulun kula duası kabul olurmuş, sizin için dua edeceğim

Evde gebelik testi kalmamış ovulasyon testi vardı onunla test yaptım. Polikistik over sendromum var normalde yaptığımda yumurtlama da bile tam koyu olmuyor ama c çizgisine yakın oluyodu şimdi yine öyle oldu tam köyü değil ama c çizgisine yakın renkte. Adetim 4 gün gecikti 27sinde olmam gerekiyordu. 26sı ve 28inde test yaptım negatif çıktı idrar testi.
Ovulasyon testi adet döneminde daha az kırmızı olması gerekmez miydi?
Ne yapayım sizce salı gününe kadar beklesem sonra kan mı versem?
eger pik olduğu zamanki gibi bir yoğunluk yoksa adet öncesi benim de hormonlar sebepli yükseliyor gibi oluyor sonra düşüş oluyor ve regl oluyorum. T çizgisi daha koyu değilse gebelik olmama ihtimali de var canım

İnşallah yükselmiştir, bende çok istiyorum hamiş olmayı. Kulun kula duası kabul olurmuş, sizin için dua edeceğim
Allah razı olsun canım benim ınsallah yukselır rabbim isteyen herkese versın amııınnnn rabbım evlat acısını göstermesin 7 yasında oglum var ama 2. Evlılıgım esımdede bir bebek ıstıyorum ..

Allah razı olsun canım benim ınsallah yukselır rabbim isteyen herkese versın amııınnnn rabbım evlat acısını göstermesin 7 yasında oglum var ama 2. Evlılıgım esımdede bir bebek ıstıyorum ..
Rabbim nasip etsin inşallah, diğer yavrunuzun da güzel günlerini göstersin size :). Dilerim buraya güzel haberler paylaşmak nasip olur

X