Gebeliğe Hazırlık Kızlar ovülasyon testime bakarmısınızz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Cnarrr3525

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
922
252
25
Merhaba kızlar bugün reglimin 1. Gününden sayarsak 11. Gün döngüm az önce ovülasyon testi yaptım ve t çizgisi c den daha koyu çıktı ve sabahtan beri aşırı baş ağrım var sizce yumurtluyor olabilir miyim birde sadece peçeteyle silince afedersiniz böyle sümük gibi şeffaf akıntım var başka belirtim yok bu kadar erken yumurtlama olur mu acaba

Eklentiler

• IMG_20210401_003343.jpg
    IMG_20210401_003343.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 443
Merhaba kızlar bugün reglimin 1. Gününden sayarsak 11. Gün döngüm az önce ovülasyon testi yaptım ve t çizgisi c den daha koyu çıktı ve sabahtan beri aşırı baş ağrım var sizce yumurtluyor olabilir miyim birde sadece peçeteyle silince afedersiniz böyle sümük gibi şeffaf akıntım var başka belirtim yok bu kadar erken yumurtlama olur mu acaba
Yumurtlama canım birlikteliğin tam zamanı

Günler bazen öne geldiği gibi ötelenedebiliyor canım ama yumurtlaman var günlerini değerlendir.İnşallah gönlünce olur

Yumurtlama 24 ile 36 saat arasinda gerçekleşecektir. Bu testlerde pik görünmüyor maalesef, eger pik ise 10 saat sonra yumurtlama olacaktir. Bugünü degerlendirmelisiniz. Yarın ve oburgunu de yarin ara vererek degerlendirebilirsiniz.

Yumurtlama 24 ile 36 saat arasinda gerçekleşecektir. Bu testlerde pik görünmüyor maalesef, eger pik ise 10 saat sonra yumurtlama olacaktir. Bugünü degerlendirmelisiniz. Yarın ve oburgunu de yarin ara vererek degerlendirebilirsiniz.
Test çizgisi bayağı koyu oldu anında canım bende pik gibi görmüştüm inşallah bugün ve yarını değerlendiririm. 🙏

Cnm kusura bakma soldaki testmiş, ben alışmışım sagdakine bakmaya😂 aynen bugün mühim, ve ctsi de olabilir.
Yok canım estağfurullah kasıklarımda ağırlık var karnımın alt kısmında dolgunluk var anlayamadığım yumurtlama belirtilerin de de öyle bişi görmedim enteresan 🙄

Insan kendini daha çok dinliyor bence ondan😁 kac senedir her ay yumurtluyoruz ben hiç dikkat etmiyordum şimdi sor bir de😂
Ahahah yok kız hiç ümidim yok bu ay geçen ay kistten hastanede yattım kistim patlamış ve kanama olmuşdu hani olmaz dedim 1 hafta falan soğan kürü yaptım bıraktım bide değerlendiremedik dün geceyi 😂

Hadi yaaa🤦🏼‍♀️ biz o kdr stres oluyoruz da erkekler gevşek davraniyor ya ondan mi senin bilmiyorum gerçi ama sinir oluyorum.😂😂😂 bugünde şansın var eger test dununse buarada 🤭

Hadi yaaa🤦🏼‍♀️ biz o kdr stres oluyoruz da erkekler gevşek davraniyor ya ondan mi senin bilmiyorum gerçi ama sinir oluyorum.😂😂😂
Kesinlikle kuzum bak kaçtı dün birazdan tekrar yapıcam atarım buraya inşallah silikleşmemiştir de akşamı değerlendiririm 😂😂

Bu sabah yapmadın mı? Yap bakalım şimdi yapmadıysan merak ettim ben de🤭 en kötü ihtimalle 1 dk sonra çatlamış olsa bile gece 12ye kadar zamanın var aslında 😁 eşinin hızlı ileri spermleri iyiyse şuan 9 saat şansın olur o durumda, nasıl hesaplarım hahaa

Evet çatlamış, sabah yapsan daha net tahmin ederdik ama şansın şuan devam ediyor bitmedi. Gece 12ye kdr en az şansın var. Eger 48 saat onceye kdr iliskin olduysa da sansin var😁
Ayy olmadı yaa inşallah bugün olur biraz tripliyimde geri adım atim bari 😂😂

• Beğen
Reactions: Mof
X