Kızlar ovulasyon testine BAKABİLİRMİSİNİZ?

Kizlar normalde bugün adet günüm test yaptım negatif çıktı sizce doğru mudur yaaa emin olamadm reglden 1 hafta sonra yapin diyorlar ama dayanamadım 🙄

Kizlar normalde bugün adet günüm test yaptım negatif çıktı sizce doğru mudur yaaa emin olamadm reglden 1 hafta sonra yapin diyorlar ama dayanamadım 🙄

Eklentiler

• IMG_20231210_223221_108.jpg
    IMG_20231210_223221_108.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 44
Canım bdnimde adete 2 gün kaldı bekliyorum olurmuyum olmazmiyim ama dün adete 3 gün varken hem.erken gebelik hemde normal kaset test yaptım ikiside negatif di adet olmazsam tekrarliyxam bakalım hayırlısı adetin iki gün gecikince tekrar sabah idrariyla hem erken gebelik hemde normal kaset yap bakalım inşallah vardır kimide adetten önce yapıyor negatif ama sonra gecikince yapıyor pozitif oluyor inşallah bizde de öyle olmuştur bununla ilgili hatta konu açmıştım bir bak istersen

Canım bazen böyle oluyor sen devam et yapmaya ya yumurta bazen tam buyumedwn duruyor yada daha büyümeye var demek
Tmm canim öyle yapayım o zaman. Ayrıca her soruma cevap verdiğin ve yardımcı olduğun için gerçekten çok teşekkür ederim. Rabbim herşeyi güzel gönlüne göre versin 🌸

Tmm canim öyle yapayım o zaman. Ayrıca her soruma cevap verdiğin ve yardımcı olduğun için gerçekten çok teşekkür ederim. Rabbim herşeyi güzel gönlüne göre versin 🌸
Sol kasığımda batma var reglm sokulmeye çalışıyor gibi ama olmadım daha 1gun gecikti
Canım bdnimde adete 2 gün kaldı bekliyorum olurmuyum olmazmiyim ama dün adete 3 gün varken hem.erken gebelik hemde normal kaset test yaptım ikiside negatif di adet olmazsam tekrarliyxam bakalım hayırlısı adetin iki gün gecikince tekrar sabah idrariyla hem erken gebelik hemde normal kaset yap bakalım inşallah vardır kimide adetten önce yapıyor negatif ama sonra gecikince yapıyor pozitif oluyor inşallah bizde de öyle olmuştur bununla ilgili hatta konu açmıştım bir bak istersen

Kızlar selam bende ilk kez bu ay test yaptım rica etsem yorumlayabilir misiniz kendim konu açtım bazı konuların altına yazdım kimse cevap vermiyor:KK43: herhangi bir sorunum yok ama günlerdir test silikleşmiyor 6. 7. Gün gibi olmuyor
11E9A161-D507-4A03-8C60-76D76B433E40.jpeg

Benimde bu gün t c de birazdaha koyu ustdeki ikisi dunden altdaki de bu günün dun degerlendiremedim bu gün değerlendirmelimiyim

Eklentiler

• 17032355493991318885953200127854.jpg
    17032355493991318885953200127854.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 25
X