Kızlar polikistik overim aşılamam tutmadı adet oldum incir-havuç-soğan kürü yapacağım

deniz liya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
22
7
25
Merhaba arkadaşlar uzun uzun anlatıp canınız sıkmak istemiyorum ben de polikistik over var iki kere çatlatma oldum 9.12.2023’te aşılama oldum Pazar günü regl oldum sonucum negatif yani kadınlar kulübü nde çok okudum incir kürü ile hamile kalanları

Âdetin ikinci günü üç tane havuç yedi tane incir ayrı ayrı haşlanıp suları birleştirip sabah akşam içiliyor taze yapması gerekiyor 21gün içeceksin normal şartlarda fakat benim adetim düzensiz olduğu için 25 gün içeceğim on gün ara vereceğim 25 gün tekrar içeceğim sonrasını bırakacağım

Soğan kürü ise âdetten iki gün sonra 15 gün içiyor

Bir de hakiki zeytinyağlı incir kürü yaptım şu anda 500 ml hakiki yağı 300 gr incir elimle dörde bölerek içine koydum poşete bağladım kalın havluya sardım bazanın altına koydum karanlık ortamda beklemesi gerekiyormuş

(Eşme’de her gece bal yediriyorum ayrıca keçiboynuzu pekmezi aldırttıracağım ona da başlattıracağım onun hiçbir sorunu olmadığı için en çok kendi üstümde duruyorum)

Bir de arkadaşlar bu haşladığımız havuç ve incirleri ne yapıyorsunuz çöpe mi atıyorsunuz sonrasında yiyor musunuz???

Benim aklıma takılan zeytinyağlı incir körünü yapan oldu mu ne zaman yeniliyor zeytinyağlı incir kürü kaç tane yeniliyor ne kadar kullanılıyor bunu bilmiyorum incir kürünün zamanı vesair doğru mu arkadaşlar deneyenler detaylı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar tek tek yazabilir miyim adetimin bugün ikinci günü yarın başlamam gerekiyor lütfen günlerini özellikle ve günde kaçar saniyeliklerimize eksiğin varsa siz tamamlayın eğer eksiğin yoksa da tarife doğru hani tarifin hiçbir yerinde eksiklik yok gibisinden yorum yapın illaki okuyorum Bunu yapıp çok olumlu sonuç alan insanlar var size de güveniyorum canlarım benim

Bende bugün Başladım incir havucu ayrı ayrı haşladım birleştirdim. Fakat bana 3 4 gün yetecek kadar su çıktı. Hergün taze mi gerekiyor 3 4 içcem ne olur ki

Ben de 1 haftadır yapıyorum. Bana da 3 gün yetiyor sürahide bardak bardak içiyorum, bence birşey olmaz. Niyetimizi temiz tutalım.

Aynı zamanda bende de pcos var. 2 yıldır evliyim. 4 çatlatma 1 aşılama yaptırdım. Şimdi tüp bebek diyor doktorlar. Ama ben ara vermek istediğimi söyledim. Çünkü bu hormon ilaçları vücudumu mahvetti. Dinlenmeye ihtiyacım var. Bu sırada incir havuç kürü yapıyorum. Bir de böğürtlen kökü çayını duydum. Bugün aktardan aldım. Yarın yapıp onu da içicem inşallah. Bu da çok şifalıymış.
Bende bugün Başladım incir havucu ayrı ayrı haşladım birleştirdim. Fakat bana 3 4 gün yetecek kadar su çıktı. Hergün taze mi gerekiyor 3 4 içcem ne olur ki

Bende 15 gündur soğan suyu kürü kuladim ve clife kulaniyorum daha yum göremedim daha Pocosum ovulasyon testi yapıyorum

Merhaba arkadaşlar uzun uzun anlatıp canınız sıkmak istemiyorum ben de polikistik over var iki kere çatlatma oldum 9.12.2023’te aşılama oldum Pazar günü regl oldum sonucum negatif yani kadınlar kulübü nde çok okudum incir kürü ile hamile kalanları

Âdetin ikinci günü üç tane havuç yedi tane incir ayrı ayrı haşlanıp suları birleştirip sabah akşam içiliyor taze yapması gerekiyor 21gün içeceksin normal şartlarda fakat benim adetim düzensiz olduğu için 25 gün içeceğim on gün ara vereceğim 25 gün tekrar içeceğim sonrasını bırakacağım

Soğan kürü ise âdetten iki gün sonra 15 gün içiyor

Bir de hakiki zeytinyağlı incir kürü yaptım şu anda 500 ml hakiki yağı 300 gr incir elimle dörde bölerek içine koydum poşete bağladım kalın havluya sardım bazanın altına koydum karanlık ortamda beklemesi gerekiyormuş

(Eşme’de her gece bal yediriyorum ayrıca keçiboynuzu pekmezi aldırttıracağım ona da başlattıracağım onun hiçbir sorunu olmadığı için en çok kendi üstümde duruyorum)

Bir de arkadaşlar bu haşladığımız havuç ve incirleri ne yapıyorsunuz çöpe mi atıyorsunuz sonrasında yiyor musunuz???

Benim aklıma takılan zeytinyağlı incir körünü yapan oldu mu ne zaman yeniliyor zeytinyağlı incir kürü kaç tane yeniliyor ne kadar kullanılıyor bunu bilmiyorum incir kürünün zamanı vesair doğru mu arkadaşlar deneyenler detaylı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar tek tek yazabilir miyim adetimin bugün ikinci günü yarın başlamam gerekiyor lütfen günlerini özellikle ve günde kaçar saniyeliklerimize eksiğin varsa siz tamamlayın eğer eksiğin yoksa da tarife doğru hani tarifin hiçbir yerinde eksiklik yok gibisinden yorum yapın illaki okuyorum Bunu yapıp çok olumlu sonuç alan insanlar var size de güveniyorum canlarım benim
Bende de pcos var tüp bebek yaptirdim kimyasalla sonuçlandı ara vermek istedim 16 kasımdan bu yana inofolic combi kullandım ve aviscon maxijuno kullandım bu arada d vitamin ve B12 eksikliği çıktı doktor ilaç verdi onları kullanıyorum esimede çakşır suyu iciriyorum bide keçiboynuzu özü yediriyorum aynı zamanda inada aviscon maxigo aldım oda içti benimle birlikte eşimin sperm sayısında bir sıkıntı yok ama yine de ne olur ne olmaz diye iciriyorum Aralık'ta adet gördüm 2 gün oluyor biteli adetim şimdi incir havuç kürüne başladım ben bir litrelik sularda kaynattim havucuda inciride ama incir eksimisti diktim havuç suyuna birşey olmamıştı bugün tekrar bir bardaklık yaptım inciri artık günlük yapicam ya usenmicem kendime arı sütü aldım onu kullanıyorum aynı zamanda diyete girdim kilo vermek için insülin direnci içinde glifor kullanıyorum inşallah doğal yoldan hamile kalırım sol tüp kapalı çıktı benim rahim filminde bu arada o yüzden tüp bebek denedik ama kısmet değilmiş bakalım inşallah bu daha ki ay gebe kalirim 🙏🧿

selam canım bende çatlatma aşılama ve son olarak tüp bebek yaptırdım daha 15 gün önce maalesef tutmadı, bende havuç incir kürü denicem çok yoruldum hem maddi hem manevi olarak inşallah Rabbim dualarımızı geri çevirmez sağlıkla sıhhatle gelir

ben yarım litre hazır suda 8 inciri, yarım litre hazır suda 3 tane uzunlamasına doğranmış havucu 5 dk biri 20 dk biri kaynatıyorum. akşam taze yapıyorum kalanını sabah aç karnına işe gitmeden önce içiyorum siz nasıl yapıyorsunuz

kızlar havuç incir küründe kaçıncı gün çatlamanız vs oldu yani kaçıncı gün işe yaradı ?*

Bende 15 gündur soğan suyu kürü kuladim ve clife kulaniyorum daha yum göremedim daha Pocosum ovulasyon testi yapıyorum
Pkos şikayetlerin neler . Amh kaç canım.bendede pokos var . Tüm belirtilerini yaşıyorum . Bu yaz incir havuç kürü ve inositol kullandım . Üç dört gün anca yaptım incir havuç kürünü. İnositolu da on gün kullanıp bıraktım o ay hamile kalmıştım. 6 haftalık düşük yaptım ama en azından yumurta büyümesi çatlaması için işe yarıyor onu ogrendim ... Eylül de düştü ocağa kadar hiçbir şey denemedim . Ocak birlikte yine dört beş gün incir havuç kürü yaptım ve inositol kullanıyorum şuan

Pkos şikayetlerin neler . Amh kaç canım.bendede pokos var . Tüm belirtilerini yaşıyorum . Bu yaz incir havuç kürü ve inositol kullandım . Üç dört gün anca yaptım incir havuç kürünü. İnositolu da on gün kullanıp bıraktım o ay hamile kalmıştım. 6 haftalık düşük yaptım ama en azından yumurta büyümesi çatlaması için işe yarıyor onu ogrendim ... Eylül de düştü ocağa kadar hiçbir şey denemedim . Ocak birlikte yine dört beş gün incir havuç kürü yaptım ve inositol kullanıyorum şuan
6 yıldır evliyim hiç bakılmadi amh son Aralık da hormonun lh 5.17 FSH 5 . 57 çıktı ilk defa böyle görünce soğan suyu denedim c life le ovulasyon testi de yaptım yumurtlama göremedim 21 gün yapıp bıraktım adeti bekliyorum olursam tabi 26 gün oldu adet olalı kilanma ve 20 kilo fazlam var sivilce yok adete olmuyorum tüp bebek kadar denedim olmayınca bıraktım bitkisel deniyecem

Eklentiler

• IMG_20240107_105429.jpg
    IMG_20240107_105429.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 37
He matofin ilaç kullanıyorum bende ama 1 aydır kendim aldım hiç bir doktor da vermedi kendim aldırdım dahileden insilin yüksekmiş zaten

Bende havuç ve incir kürünü uyguladım regli bittiği gün başladım ve 5 gün boyunca düzenli kullandım ama karın ve kasık ağrısı okadar yaşadım ki bazı arkadaşlarda kis oluştuğunu duyup bıraktım. Bıraktığım gün itibariyle ara ara kasıklarda karında kıramp gibi ağrıları, bulantı ve bel ağrısı başladı.Kendi kendime kismi oluştu felan diye düşünürken arkadaşımla paylaştım oda dıkkat et bence ben hamileliğimde dediklerini yaşadım dedı.Yerleşme ağrısı olabilir dedı. Ma ben test felan yapmadım.Sizdede kullanıp böyle etkiler yaptımı acaba Sebebi ne olabilir?

Bende havuç ve incir kürünü uyguladım regli bittiği gün başladım ve 5 gün boyunca düzenli kullandım ama karın ve kasık ağrısı okadar yaşadım ki bazı arkadaşlarda kis oluştuğunu duyup bıraktım. Bıraktığım gün itibariyle ara ara kasıklarda karında kıramp gibi ağrıları, bulantı ve bel ağrısı başladı.Kendi kendime kismi oluştu felan diye düşünürken arkadaşımla paylaştım oda dıkkat et bence ben hamileliğimde dediklerini yaşadım dedı.Yerleşme ağrısı olabilir dedı. Ma ben test felan yapmadım.Sizdede kullanıp böyle etkiler yaptımı acaba Sebebi ne olabilir?
Test yaptınız mı gebelik oluşmuş mu ?

X