Gebeliğe Hazırlık Kızlar sizce hamile miyim???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır oyle bisey yok . Genelde bu vitaminleri kullanmak istemeyenler boyle seyler söylüyor bence yalan da söylüyorlar. Yok mide yanması yapıyormuş yok şişkinlik yapıyormuş yok vitamin icmis kilo yapmis hic boyle bisey yok. Bir insan bi şeyi kullanmak istemezse vücudu ona her oyunu oynar. En başta da beyni.

Hayır oyle bisey yok . Genelde bu vitaminleri kullanmak istemeyenler boyle seyler söylüyor bence yalan da söylüyorlar. Yok mide yanması yapıyormuş yok şişkinlik yapıyormuş yok vitamin icmis kilo yapmis hic boyle bisey yok. Bir insan bi şeyi kullanmak istemezse vücudu ona her oyunu oynar. En başta da beyni.
Anladım teşekkür ederim 😚

Maalesef hamile değilim canım kan testi negatif çıktı 😔
Canim uzulme bana da boyle olmus Bir kere test buhar cizgisi yapmis. Ramazan geliyor cok dua et. Ben inaniyorum kavusacagiz miniklerimize ve bu yasadigimiz herseyi unutacagiz. Guzel seyler zaman alir bunu unutma. Klomen falan kullandinmi canim sen. Yada yumurta takibi yaptirdinmi

Canim uzulme bana da boyle olmus Bir kere test buhar cizgisi yapmis. Ramazan geliyor cok dua et. Ben inaniyorum kavusacagiz miniklerimize ve bu yasadigimiz herseyi unutacagiz. Guzel seyler zaman alir bunu unutma. Klomen falan kullandinmi canim sen. Yada yumurta takibi yaptirdinmi
İnşallah canım ya :KK43: şimdi benim normalde bugün yani 23 nisan adet tarihim,bakalım sabaha adet olacak mıyım bilmiyorum,ama bugün ovu testi yaptım sırf merak ettiğim için,ikinci çizgi de çıktı onda,belirgindi,umutlanmak istemiyorum,sabaha adet olmazsam gebelik testi yapıcam bakalım evde. Bi miratech erken gebelik var bi albi normal gebelik testi var ikisini de yapıcam. Bu ay sadece sağ kasık tarafında ağrı ve bıçak saplanıyo gibi ağrı oldu bacaklarda çekilme gibi bi his oldu ve ilk kez göğüslerim acıyo dokununca. Daha önce olmamıştı o hiç. Son zamanlarda baş ağrım ve bulantılarım olmaya başladı. Ama her ay birkaç belirti olduğu için artık umutlanamıyorum. Bakalım bu bir iki gün içinde kesinleşir benim durum.. klomen kullanmadım hiç. Bi ara progestan kullandım sadece. Her ay ovu testi kullanıyorum yumurtam oluyo ve çatlıyo. Ona göre ilişki oluyo. Hayırlısı olsun hepimiz için. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim :KK51: :dua: [/QUOTE]

İnşallah canım ya :KK43: şimdi benim normalde bugün yani 23 nisan adet tarihim,bakalım sabaha adet olacak mıyım bilmiyorum,ama bugün ovu testi yaptım sırf merak ettiğim için,ikinci çizgi de çıktı onda,belirgindi,umutlanmak istemiyorum,sabaha adet olmazsam gebelik testi yapıcam bakalım evde. Bi miratech erken gebelik var bi albi normal gebelik testi var ikisini de yapıcam. Bu ay sadece sağ kasık tarafında ağrı ve bıçak saplanıyo gibi ağrı oldu bacaklarda çekilme gibi bi his oldu ve ilk kez göğüslerim acıyo dokununca. Daha önce olmamıştı o hiç. Son zamanlarda baş ağrım ve bulantılarım olmaya başladı. Ama her ay birkaç belirti olduğu için artık umutlanamıyorum. Bakalım bu bir iki gün içinde kesinleşir benim durum.. klomen kullanmadım hiç. Bi ara progestan kullandım sadece. Her ay ovu testi kullanıyorum yumurtam oluyo ve çatlıyo. Ona göre ilişki oluyo. Hayırlısı olsun hepimiz için. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim :KK51: :dua:
[/QUOTE]

Baştan sona hepsini okudum ve bende sizi hamile sanmıştım.. ama inşAllah bu ay olur.. insan kendini dinliyor sürekli.. ilk gebeliğimde benimde göğüs ağrım ve regl olacak gibi ağrılarım vardı. 6 sene önce :emir_bebek: inşAllah seninde öyledir ve bebeğin seninledir:dua:
Rabbim isteyen herkese inşAllah bana da hayırlı evlat nasip etsin:dua::dua::dua:
Bende 2.çocuk için uğraşıyorum 3 yıldır ama olmuyor en son tüplerimin kapalı olduğunu söylediler ve şuan hastaneye gitmeyede korkuyorum tüp bebek dediler direk.. nasip inşAllah Ramazan ayıda geçsin ondansonra hastane serüveni tekrar başlar benim içinde

X