Kızlar sizce kuruma çizgisi mi ?

Canım yaşadağın kanama yerleşme olabilir yerleşme kanamasından 5-6 gün sonra kanda çıkar gebelik biraz bekle bence yada tekrardan test yap acele etme
Beklemeye devam bugün kan verdim reglın 6.günü gözüküyor bugün ama olamadım maalesef 3.gün bitti diye varsayarsam adet biteli 3 gün oldu yarın 4 gün olcak beklemeye devam o zaman

Amin haberdar ederim sizi de muhakkak bişey çıkar diye düşünüyorum bende de görücez artık
Ya olabilir de olmayabilir de araya kanama girdiği için kafam karıştı 😂 ama Allah'tan ümit kesilmez. Hastanede mi verdiniz kanı sağlık ocağında mı hastanede hemen çıkıyor diye biliyorum sonucu mutlaka yazın merak ettim şuan :)

Ya olabilir de olmayabilir de araya kanama girdiği için kafam karıştı 😂 ama Allah'tan ümit kesilmez. Hastanede mi verdiniz kanı sağlık ocağında mı hastanede hemen çıkıyor diye biliyorum sonucu mutlaka yazın merak ettim şuan :)
Sağlık ocağında verdim kan yarın çıkacak hayırlısı olsun

Kızlar merhaba ben5 martta çatlatma iğnesi vuruldum, 7 martta aşılama oldum.
Aşılamanın 8.günü beta hcg 0 çıktı
Aşılamanın 12.günü kan verdim 0.20 çıktı
Sonrasında adetten bir gün önce lekelenmem başladı pespembe ama adet kadar yoğun olmasa da yoğundu kahverengi çok soluk kırmızı da gördüm sonrasında adetin ilk günü kadın doğuma muayene oldum alttan muayene ederek baktı ve rahim duvarımın 7 mm olduğunu söyledi bi ihtimal hamilelik olabilir 1 hafta sonra kan ver dedi , normalde incelmiş olması gerekiyormuş ilk günden itibaren ve bu ay çok değişikti gerçekten adet sandım ama tam adet gibi hissetmedim ve 3.günde bitti benim adet hatta 3.gün doğru düzgün gelmedi bile bugün Regl 6.günü akıntı geliyor 3 gündür yoğun yoğun bildiğiniz akıntı test yaptım çok çok silikti sonra kenara bıraktım böyle olmuş şimdi baktığımda ne düşünüyorsunuz ?
Bugün aşılamanın 19.günü kan verdim yarın çıkacak . Bu test kuruma çizgisi mi sizce?
Bence bu bildiğin silik çıkmış inşallah hamilesindir zaten ilk negatif çıkıp sonra pozitife dönen çok kişi var bence şeninde öyle oldu yarın sonuçları bize de göndermeyi unutma

X