Kızlar sizce tutarmı acil

Kızlar tahmini yumurtlama tarihi 23 Nisan ,ben 20,22,24 günlerini değerlendirdim,bu 2 .denememimiz son adet başlangıcım 10 nisandı sizce bu sefer olur mu dua edin lütfen olsun
Benim son adet tarihim de 9 Nisan yumurtlama günlerimiz de hemen hemen aynı inşallah hepimizden güzel haberler gelir ben ovülasyon testi kullandım siz kullandınız mı

Benim son adet tarihim de 9 Nisan yumurtlama günlerimiz de hemen hemen aynı inşallah hepimizden güzel haberler gelir ben ovülasyon testi kullandım siz kullandınız mı
Yok kullanmadım henüz eğer bu seferde olmazsa bende alıp kullanmayı düşünüyorum,inşallah gönlümüzce olur

Amin inşa Ben iki kere kullandım hep 14. Gün ya da ya da 15. Gün pik oluyor ben sanırım artık kullanmam .
Canım benimde sat 9 Nisan. Ben ovulasyon kullanmadım ama 21 Nisan'da beyaz yapışkan bir akıntım oldu dedim heralde bu aralar oluyor gün aşırı değerlendirdim hala da devam takvimde de 26 gösteriyor senin nasıl

Kızlar tahmini yumurtlama tarihi 23 Nisan ,ben 20,22,24 günlerini değerlendirdim,bu 2 .denememimiz son adet başlangıcım 10 nisandı sizce bu sefer olur mu dua edin lütfen olsun
Tahmini yumurtlama tarihlerimiz aynı Sat 12 nisandı benim de 19-21-23 nisanı değerlendirdik bakalım tutacak mı buradan haberleşiriz

Canım benimde sat 9 Nisan. Ben ovulasyon kullanmadım ama 21 Nisan'da beyaz yapışkan bir akıntım oldu dedim heralde bu aralar oluyor gün aşırı değerlendirdim hala da devam takvimde de 26 gösteriyor senin nasıl
Benim de sat 9 Nisan ben ovülasyon testi atayım buraya

Eklentiler

• 50AAD725-5F8D-426B-A6E9-7A2E70EF0B8F.jpeg
    155,2 KB · Görüntüleme: 115
21 ve 22 pik benim daha sonra çatlama oldu sanırım silikleşti çünkü
Tik attıklarım da değerlendirdiğimiz günler

Bende ara sıra batma oluyor,başka bi belirtim yok ben dayanamayıp bugün yaptım negatif ,daha 8 gün var tabi ama dayanamadım
Aynen canım erken bence de gününde pozitifi görürsün inşallah Ben cuma günü başka bir şey için kan vercem vermişken betaya baktırsam mı diyorum ama 5 gün kalmış olacak çıkar mı ki

Ya bilmiyorum ki bazılarının çıkıyor bazılarının günü geçince belli oluyor ,ben sabırsız olduğum için verirdim galiba,belirtin var mı

Ay benim de böyle değerlendirmeler. Aynı dönemiz. Bugün hafif doluluk hissi var alt karnımda gaz da olabilir bilmiyorum.
Beraber bekleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…