Kızlar sizlere bir sorum var

evolievo

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
131
38
34
merhaba kızlar, sat başlangıcım 3 Mayıs bitişim 8 Mayıs, yumurtlama haftamda değerlendirmeler yaptık.o tarihler de kasım ağrım karın ağrım özellikle sol taraf çok belirgindi tabi ben bunh yumurtlamaya yoruyorum.
Şuan batıma 12 gün var, eğer tuttuysa ne zaman belli olur tam anlamıyla batımın tarihini mi geçmesini beklemem lazım ya da az da olsa bende belirtiler olur mu? Aynı durumu yaşayan varsa bilgilerinizi beklerim ve ara ara sanki bacaklarımda ki damarlar kasım tarafımda ki damarlar böyle batar gibi oluyor bu bir belirtimi sizce bu kısa süre de belirti olur mu

Belirtiler kişiden kişiye değişir bazılarında hiç olmaz bazıların da olur gebelik testi yap belki çıkar varsa 12. günde çıkan da var 15 16. Günde cikanda

gebelik testine erken okur diye beklemek istedim aslında çokta umutlanmak istemiyorum ama sormadan da edemiyor insan

merhaba kızlar, sat başlangıcım 3 Mayıs bitişim 8 Mayıs, yumurtlama haftamda değerlendirmeler yaptık.o tarihler de kasım ağrım karın ağrım özellikle sol taraf çok belirgindi tabi ben bunh yumurtlamaya yoruyorum.
Şuan batıma 12 gün var, eğer tuttuysa ne zaman belli olur tam anlamıyla batımın tarihini mi geçmesini beklemem lazım ya da az da olsa bende belirtiler olur mu? Aynı durumu yaşayan varsa bilgilerinizi beklerim ve ara ara sanki bacaklarımda ki damarlar kasım tarafımda ki damarlar böyle batar gibi oluyor bu bir belirtimi sizce bu kısa süre de belirti olur mu
Merhaba benim de bata 12 gün var 27 ya da 28’inde yapmayı düşünüyorum test. Kızımda yumurtlamadan sonra 10.gün çok silik pozitifi görmüştüm. Varsa biraz daha koyulaşınca yapayım dedim o da 12.gün 28’i oluyor.

Bu arada belirtilere takılmayın korunmayı bırakınca her ay garip belirtiler oluyor. İnsan kendini dinledikçe daha çok belirti ortaya çıkıyor bu defa stres oluyorsun erkenden test yapıyorsun. Başka şeylere odaklanıp en azından 8 gün daha bekle bence.

Canım ben reglime 5 gün kala yaptım negatif çıktı 3 gün kala silik çizgi o yüzden bat tarihini beklemek en mantıklısı

Merhaba benim de bata 12 gün var 27 ya da 28’inde yapmayı düşünüyorum test. Kızımda yumurtlamadan sonra 10.gün çok silik pozitifi görmüştüm. Varsa biraz daha koyulaşınca yapayım dedim o da 12.gün 28’i oluyor.
Evet oturduğum yerden acaba mı diye düşünmek insanı gerçekten yoruyor, peki siz kan testimi yapacaksınız idrar mı ?

Günaydınn bir değişiklik var mı sende
Günaydın, bilmiyorum vallahi geçen ay çok değişiklik vardı baya umutlanmıştım o yüzden değişiklikleri önemsememeye çalışıyorum:KK66: yoksa karın ağrısı, gaz, şişkinlik var ama bunlar geçen ay da vardı yumurtlamadan sonra progesteron arttığı için oluyor aslında bunlar. Hafif göğüs ucu hassasiyeti var ama bunlara umut bağlayıp moralimi bozmak istemiyorum🙈

Günaydın, bilmiyorum vallahi geçen ay çok değişiklik vardı baya umutlanmıştım o yüzden değişiklikleri önemsememeye çalışıyorum:KK66: yoksa karın ağrısı, gaz, şişkinlik var ama bunlar geçen ay da vardı yumurtlamadan sonra progesteron arttığı için oluyor aslında bunlar. Hafif göğüs ucu hassasiyeti var ama bunlara umut bağlayıp moralimi bozmak istemiyorum🙈
Bende de , sol kaşık ağrısı dizlerim de sızlanmalar hafif bel ağırısı göğüs ucu hassasiyeti bende de var ama sizinde dediğiniz gibi bende umut bağlamak istemiyorum yok ya regl olurum ben diye geçiştiriyorum kendimi tarihlerimiz çok yakın sise o yüzden sormak istedim 🙈🙈

X