Kızlar son ayda bebeğe nasıl kilo aldırırız?

biri sütü sabah için demiş biri gece için.tam zıt cümleler kullanılmış çok kafam karıştı valla.

2 kere için o zaman :) kafanız karışmasın,ben hem kahvaltı sonrasında ki öğünümde içerdim hemde yatmadan içerdim,oğlum 36+3 de doğmuştu 3440 gr olarak,sütüm yağsız süttü,onun kalsiyumu daha fazla :KK66:.. öğlede ya da akşamda da 1 kase yarım yağlı yoğurt yerdim..

biri sütü sabah için demiş biri gece için.tam zıt cümleler kullanılmış çok kafam karıştı valla.

kafan karışmasın gslm bi zararı yok sonuçta süt protein nezamn istersen ozamn iç zaten doğunca anne sütüyle gün geçtkçe kilo alıcak endişelenmeyn küçük doğması bişi ifade etmez sağlıklı olsun yetrki azansız noksansız inş.benim oğlum 3.750 51 cm doğmuştu gsl bakmıştım kendime amaa 22 :95:kilo almıştım şuan 7kilo fazlam war sadece :KK1:

kafan karışmasın gslm bi zararı yok sonuçta süt protein nezamn istersen ozamn iç zaten doğunca anne sütüyle gün geçtkçe kilo alıcak endişelenmeyn küçük doğması bişi ifade etmez sağlıklı olsun yetrki azansız noksansız inş.benim oğlum 3.750 51 cm doğmuştu gsl bakmıştım kendime amaa 22 :95:kilo almıştım şuan 7kilo fazlam war sadece :KK1:

nasıl beslenmiştin

nasıl beslenmiştin

walla iştahım inanılmaz gzldi dr.dondurmayı bile yasaklamıştı ama ben kağıt helwanın arasında yerdim okadar yani yasakladığı şeyler inadına CNM ÇEKERDİ MUZ FALAN ÇOIK YERDİM sütüiçerdim yaz ayına denk gelmişti hamilelik günde 4lt yakın su içiyordum damacana 3.4gün dayanırdı(ama spora gidiyordm gebelik egzersizlerine oyüzden efor sarfedip baya su içiyrdm)öyle yani herşeyden yiyordm ben ama işte fazla kilo almıştmmm:KK56::KK56:

X