Kızlar Toplanın, Bilinçaltımıza Doğru Bir Yolculuğa Çıkıyoruz.

Eyoser

Kaderim buymuş da diyemiyorum,çoğu benim bok yemem
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2022
673
1.846
Şimdi size bir hikaye anlatıp ardından da bir kaç tane soru soracağım.

Cevaplarını isterseniz yorumlarda yazın, iterseniz de kendinize saklayın(cevapları yazmak istemeyen yorumlara random atsın ki burada olduğunuzu bileyim.

Soruların yanıtlarını bir gün sonra yeni oyun için açacağım başlıkta vereceğim.

Hadi başlayalım.

1. Hiç sonu yokmuş gibi görünen ıssız ve geniş bir çölde bir deveye binmiş gidiyorsunuz. Yorgunluktan bitap düşene kadar deveyi sürdünüz. Sizi taşıyan deveye hangi sözcükleri söylersiniz?

2. Tam susuzluktan öleceğinizi düşünürken önünüzde çok güzel bir vaha göründü. Ama birisi sizden önce oraya varmış. Bu diğer yolcu kimdir? Tanıdığınız birinin adını verin.

3. Çölde zaman çok yavaş geçiyor ve uzaktan bir kasabanın ışıklan görünene kadar sanki asırlar geçti. Nihayet varacağınız yere geldiniz. Yolculuğunuzun sonuna geldiğinizde neler hissediyorsunuz?

4. Uzun zamandır üzerinde ilerlediğiniz deveyle ayrılma zamanı geldi. Deveden inerken yeni bir sürücü geliyor ve sizin kalktığınız eğere oturuyor. Yeni binici kimdir? Hayatınızdaki bir başka kişiyi seçiniz.

İyi eğlenceler...

Cevaplar

Çöl ve deve, kişisel bağımsızlık yolculuğunu sembolize eder. Bu senaryo sizin ayrılık aşamasındaki duygularınızı açığa çıkarır. Cevaplarınız sevdiğiniz kişilerle yollarınızı ayırma vakti geldiğinde nasıl tepki vereceğinizi gösterir.

1. Deveye söylediğiniz sözcükler aşkın bittiğini fark ettiğinizde kendinize söyleyebileceğiniz şeylerdir.

2. Psikoloji terminolojisinde vaha, kişinin sorunları nasıl çözdüğünü sembolize eder. Burada karşılaştığınız kişi sizi rahatlatmış, size yardım etmiş ya da ileride ihtiyacınız olduğunda yardımını isteyebileceğiniz birisi olabilir.

3. Yolculuğun sonunda vardığınız kasaba kırık kalbiniz iyileştiğinde duygularınızın yeniden yola girmesini sembolize eder. Kasabaya vardığınızda hissettikleriniz biten aşkınız hakkında gerçek hislerinizdir.

4. Yeni binici sizin, için için kızdığınız ama her koşulda da yanınızda olmasını istediğiniz birisidir.

Son düzenleme:
1. Hakkını helal et. 2.kızım. 3. Çook yorgun ama mutlu 4.Eşim. Cevaplara Yorum yapacakmısınız ?

Cevaplarını isterseniz yorumlarda yazın, iterseniz de kendinize saklayın(cevapları yazmak istemeyen yorumlara random atsın ki burada olduğunuzu bileyim.

Soruların yanıtlarını bir gün sonra vereceğim.

Hadi başlayalım.

1. Hiç sonu yokmuş gibi görünen ıssız ve geniş bir çölde bir deveye binmiş gidiyorsunuz. Yorgunluktan bitap düşene kadar deveyi sürdünüz. Sizi taşıyan deveye hangi sözcükleri söylersiniz?

2. Tam susuzluktan öleceğinizi düşünürken önünüzde çok güzel bir vaha göründü. Ama birisi sizden önce oraya varmış. Bu diğer yolcu kimdir? Tanıdığınız birinin adını verin.

3. Çölde zaman çok yavaş geçiyor ve uzaktan bir kasabanın ışıklan görünene kadar sanki asırlar geçti. Nihayet varacağınız yere geldiniz. Yolculuğunuzun sonuna geldiğinizde neler hissediyorsunuz?

4. Uzun zamandır üzerinde ilerlediğiniz deveyle ayrılma zamanı geldi. Deveden inerken yeni bir sürücü geliyor ve sizin kalktığınız eğere oturuyor. Yeni binici kimdir? Hayatınızdaki bir başka kişiyi seçiniz.

İyi eğlenceler...
Deveye bişey demem gerektifini düşünmüyorum zaten sıcağı sevmem, muhtemelen basarım küfürü biptigimin devesi biptigimin sıcağı diye

Soruların yanıtlarını bir gün sonra vereceğim.

Hadi başlayalım.

İyi eğlenceler...
1. Ah güzel deveciğim. Sen yolu biliyor musun ne tarafa gidelim sence? Az kaldı hissediyorum sabret
2. Sinoşko
3. Mutluyum. Garip bir huzur var içimde. Hemen insanlarla tanışmak bu kasabayı gezip keşfetmek istiyorum.
4. Kardeşim.

1- Teşekkür ederim o kadar zahmetle beni taşıdığın için çok şükran ve minnet

2- aklıma eşim ve ölmüş babam geldi

3- Çok şükür kavuştuk

4- Çocuklarım geldi

Cevapları merakla bekliyorum.

X