Kızlar ultrason resimlerinizi ve cinsiyetinizi paylaşında nub teorisi tutuyor mu bakalım

Kızlar bebişlerinizin ultrason resimlerini ve cinsiyetini kaçıncı haftada olduklarını yazında kendi ultrason resimlerimizle kıyaslayıp fikirde bulunalım. Nub teorisi, kafa şekli, kemik yapısından cinsiyet teorileri tutuyor mu bakalım bir🥰
Bana da bakar mısın

Eklentiler

• IMG_4078.jpeg
    IMG_4078.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_4061.jpeg
    IMG_4061.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_4059.jpeg
    IMG_4059.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar bebişlerinizin ultrason resimlerini ve cinsiyetini kaçıncı haftada olduklarını yazında kendi ultrason resimlerimizle kıyaslayıp fikirde bulunalım. Nub teorisi, kafa şekli, kemik yapısından cinsiyet teorileri tutuyor mu bakalım bir🥰
Banada bakarmısın 11+4 karından ultrason

Eklentiler

• IMG_6463.jpeg
    IMG_6463.jpeg
    113,5 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba ben yeniyim burda 15+1 haftalıkım cinsiyet hala beli değil ama sizce nedir?

Eklentiler

• IMG_0427.jpeg
    IMG_0427.jpeg
    120,1 KB · Görüntüleme: 24
Bu da benimki 14+4 olduk bir bakın kızlar sizce ne doktor belli değil dedi henüz. Bir başka doktor da erkek gibi duruyor dedi bilemedik vala

Eklentiler

• 20240327_101327.jpg
    20240327_101327.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 9
Kızlar bebişlerinizin ultrason resimlerini ve cinsiyetini kaçıncı haftada olduklarını yazında kendi ultrason resimlerimizle kıyaslayıp fikirde bulunalım. Nub teorisi, kafa şekli, kemik yapısından cinsiyet teorileri tutuyor mu bakalım
Rica etsem bana da yorum yapar mısınız 💕 12+2

Eklentiler

• IMG_3012.jpeg
    IMG_3012.jpeg
    53,9 KB · Görüntüleme: 1
  • IMG_3013.jpeg
    IMG_3013.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 1
  • IMG_3014.png
    IMG_3014.png
    507,7 KB · Görüntüleme: 2
Kuzum benim çok net erkek nubuna benzeyen bir çıkıntım, herkesin erkek dediği kesem (ki aslında kese şekli ultrason cihazının tutulma açısına göre bile değişiyor yani boş bir teori), herkesin erkek dediği bir kafa şekli ve hatta plasentanın konumu bile erkek olarak adlandırılan bir durumum vardı. Kızmış:)
Nub bile, çok hassas bir ölçüm gerektiriyor. Yani yukarı kalkık olması kesinlikle erkek değil. 30 dereceden fazla kalkık olması erkek demek. Benimki mesela 27 falandır sanırım. 2 hafta sonra gittik kıza dönmüş:)
Doktorum nubun penis ya da klitorise dönebileceğini bu yüzden özellikle 13. haftadan önce pek anlam ifade edemeyeceğini belirtti.

X