Kızlar uzun bir yazı ama yardım edin işin içinden çıkamadım, lütfen bir bakın..

frumoas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2010
50
0
Kac qundur dusunuyorumm cıkıs yolu bulamadım ve sızlerle paylasmak ıstedım.. 1 Haftadır bıryle cıkıorum.. Önceleri arkadaştık 1.5 ay bı arkadaslıgımız oldu acıkcası netten tanısmıstım onunla ama benım gıbı bırydı 22 yasndaa ben 19 yasındayım.. baya konusmustuk o gun ve mesajlasmaya basladık o zamanlar benm eskı ılıskımden kalan bazı sorunlar vardı ve ona anlatıyodum resmen o mutsuz gunlerımde bana bı arkadaş olmuştuu ve mantıklı duzqun konusan brydı her soruma cvp verır ne kdr cok yazsamda cvp verırdı herseye .. snra bırbırımızden hoslanmaya basladk ve artık o da bellı edıodu ben de bırbırımıze soz verdk ve cıkmaya basladk .. tabı daha 200 gunu var nasl olcak dıye cok mrk edıodum.. cok ılgılydı her dakıka mesaj cekerdı o çavuş oldugu ıcın cekeblıodu mesaj sabahlara kadar konusurdk... sabah kalkardı askım bak su an sunu yaptm felan fılan anltrdı .bı qun msj cektı ıstanbula gelıorm dıye sok oldum.. bırını hastaneye getırmesı gerekıomus komutandan ızın ıstemıs ben gotrym refakatcı olrk ve geldı.. cok heyecanlydı benden bıle askm hemen goruselm ben dayanamam felan dıodu ben de ıstıodum ılk gun cok gec geldı gorusemedk ama o gece 12 olmstu hala hadı bı camdan bak dıodu oyleydı o gun sabah kdr yne knstuk ıkncı gun gorustk .. o kdr heyecanlydıkı askm nerdesn askm su an nerdesn her dakıka msj cekıodu gorustk ve sarıldk bırbırımıze cok guzeldı o gun hep ılglydı yanındaydm cok mtluydu hıssedıodum snra ayrldk aksam yne yanıma geldı snra gttı ama artık eskısı gbı degldı braz uzaktı umursamazlık basladı sordugumda yok ole bısı dıodu..bırseye cok kızmıstım ya sabah yanmdasn ya da bıter dedm geldı beraberdk cok gusel gectı yanmda cok yakn gıttıgnde cok uzakk olmaya basladı her gun daha uzak.. uyuyamıodum cok huzursuzdmm.. soruodm ofluodu pufluodu ustume gelıosn dıodu.. ıkı gun once butun gun ben arayp sordm o hıc sormadı telefonda agladm bagırdm ona snra askm yapma bole ısım vardı felan dedı ama o ceker ben ole tanıdm cok sevıyrm senı felan fılan dedıı snra bı kac msj cektı aksam yne aynıydı yıne ılgısız.. ve yarın gıdıorm dedı gelmıcekmsn son kez dedm gelcem dedı.. snra soguktu hep pekı bısı dıomsn daha msj cekmem dedm o da senı sevıorum dedi gece cekms askm uyudnmu felan dıye snra sabah ben gec kalmym dıye kalktm 9 da ,10 oldu ses yok 10.30 oldu ses yok 11 de arkdsmın yanındaydm aradk gec kalmıs otobuse gıdıoms agladm telefonda o ofladı pufladı uyuya kaldm dıye benı kaybetmek ıstıomsn dedm hyr dedı ndn bolesn dedm kapıcam telıı dedı mesajlasalm dedı hyr dedm o ısrar ettı ben hyr dedm felan otobus kalknca konusurs dedı snra msj cektm yarm saat snra ıste ndn bolesn ıstemıosan bıtsn devam etmek ıstıosan emınsen devam etsn felan dedm o da devam cnku senı sevıormdedı bıraz knstkk 1.30da mesajlar bttı gece 11 e kdr ne ben yazdm ne o arkdsm da onun yanındakıa rkdsı ıcın mesaj cekmstı ona da cvp vermemıs 11 de msj cektı tras oldum dusa gırcm dıye .. ben cvp yazmdm evde bırakmstm telı geldımde 12ydı msj cektm ccvp yoktu.. arkdsma 11.30da msj cekms hala calısıorum su an pc basındayım askım da cok ılgılenıo dıye..12de attıım msja cvp yoktu ben de uzun msj cektm ıste ben yorldm cabamın karsılıgı yok eger eskısı gıbı olmak ıstedıın zaman yakın sıcak samımı olmaya karar verdıgın zaman yıne gece benm sesımı duymadan uyuyamayan msj cekmeden duramayan kısı benı seven kııs olmaya karar verırsen msj cekersn ben cekmıcem dedm ama eger ıstemedıgıne karar verır bıtırmek ıstersen guzel bı acıklamayla son verelm dedm ama unutma senı cok sevıorm dedm ve daha ckmedm mesaj o da gece 2.23de ısım yenı bıttı smdı yatagma gecp yatıcam ıyı geceler. bunu yazms kızlar ne yapmam lazm ben cok kafaya takan brym lutfenn yardmcı olnn ..:sinifsinif:

ben anlayamıyorum her dakika mesajlaşıp konuşmak zorundamısınız iki mesaj atmadı diye bitsin bitsin diyomuşsun arkadaşım çocuk 2 güne ayrılır zaten sen bunları yapmaya devam edersen birde asker biraz anlayışlı ol

birde lütfen q harfi kullanma.

o kadar karışık yazmışsınız ki okuyup anlamak epey zor oldu.. Bence de biraz fazla üstüne düşmüşsünüz seviyosa hallolabilir ama zaten daha çok yeni bir ilişki bence daha yavaş ve emin olarak ilerlemelisiniz.. Ayrılık lafı da öyle kolay ağza alınmamalı bence alınıyosa da zaten tüketiyosunuzdur birşeyleri.. hakkınızda hayırlısı olsun inş

of gözümde büyüdü resmen konu okuyamıcam malesef
ayrıca dilimizde olmayan harfleri kullanmaktan ve sesli harfleri yutmaktan ne anlıyorsunuz bilmiyorum
okunmuyo işte

ben anlayamıyorum her dakika mesajlaşıp konuşmak zorundamısınız iki mesaj atmadı diye bitsin bitsin diyomuşsun arkadaşım çocuk 2 güne ayrılır zaten sen bunları yapmaya devam edersen birde asker biraz anlayışlı ol

birde lütfen q harfi kullanma.

yanlıs anladın zaten askerdeyken yeterıncce anlayıs gosterıyorum o degıstı tavırları felan ıstanbula geldıgınden berı bı nasılsın dıye bıle sormuyorr ben cekmesem cekmıyoo ondan bahsedıyorum benn ..2 mesaj atmadı dıye bıtırcek ınsan degılım:KK66:

internetten tanışmışsınız zaten pek sağlıklı olabilceğini düşünmüyorum ben.sizi bilemem ama benim için ilişki bile değil :/üzgünüm

önce Türkçemizi Turkcheleştirmemenizi, sonra da ikinizi birden azad etmenizi öneririm...
sürkeli şikayet sürekli ilgi beklentisi...ben okurken şiştim adam ne yapsın...

kıyamadım okudum yine hepsini
bak canım erkekler ilk başlarda böyle ilgi manyağı yaparlar bizi sonra zamanla bu ilgileri azalır
biz de o ilgiye alıştığımız için zor gelir zamanla ilgisizlikleri
ama sizin durum farklı askerdeymiş..bence öyle telefonda ağlayıp bağırma çocuğun da psikolojisini bozma
biraz ağırdan al daha sakin ol daha ılımlı ol
sen de çok üstüne düşme olur mu?

(Öncelikle dilimizi düzgün kullanalım lütfen!)

Bunların hepsi 1 hafta da mı yaşandı :nazar:

Hem 1 haftadır çıkıyoruz diyorsun hem bu kadar bitirelim gidelim diyorsun... Bi haftada nasıl hemen aşkım denebiliyor anlamıyorum biraz zaman ayırsanız birbirinize daha iyi olur...

walla ben şaştım 1 haftada neler olmuş neler...

mesaj çekti çekmedi telefon etti etmedi telefonlarıma cevap verdi vermedi... offf yazarken bile kafam bulandı... :umursamaz:

çok abartıp peşine düşmüşün hem ne kadar tanıyosunkı daha.msjla imsam me kadar tanınırsa okadar tanımışın işte

ah bir de biliorm yapıorm vb yazmak ve alfabemizde olmayan harfleri kullanmaktan vazgeçsenizz kötükedihüso

Son düzenleme:
ayyy ben okurken şiştim yazık adamcağız askerde bide ne hale gelmiştir.akannehir senın yaptığın hüsnü kuruntu şu sanırım önceden mesaj tel sureklıydı geldı gorustuk ve benden sogudu ılgısı azaldı falan filan sanırsam...ama canım benım zaten adamın bole bır dusuncesı olsa sen böyle sıkıstırdıgında söyler sanırım sana 'hayır ayrılmak ıstemıyorum senı sevıyorum'demez değilmi...biraz mantıklı ol,zaten ortalık ne halde duymuyomusun okumuyormusun adamın işi gücü yok sana mesajlamı uğraşacak...bu kadar sıkarsan bir insanı ne kadar severse sevsin birgün vazgeçer,kimse vazgeçilmez değildir çünkü...bak sen bile hemencecik vazgeçebiliyorsun aşkım dediğin insandan...

kıyamadım okudum yine hepsini
bak canım erkekler ilk başlarda böyle ilgi manyağı yaparlar bizi sonra zamanla bu ilgileri azalır
biz de o ilgiye alıştığımız için zor gelir zamanla ilgisizlikleri
ama sizin durum farklı askerdeymiş..bence öyle telefonda ağlayıp bağırma çocuğun da psikolojisini bozma
biraz ağırdan al daha sakin ol daha ılımlı ol
sen de çok üstüne düşme olur mu?

Yorumun ıcın tesekkur ederımm:-) Ben zaten üzerine gitmiyorum yanlış anlaşılan nokta da bu zaten.. Bir insan baştan farklı daha sonra farklı bir tavır takınıyorsa size siz de rahatsız olmaz mısınız?? Zaten ona dedim uzerıne gelmemek ıcın mesaj bıle cekmıyor kafanı toplaa o zaman bana mesaj cek dedimm.. Ama bakıyorum da ben okurken şiştim felan filan yıkıcı sözler var .. Ben yardımcı olmaları ıcın yazdım .

ayyy ben okurken şiştim yazık adamcağız askerde bide ne hale gelmiştir.akannehir senın yaptığın hüsnü kuruntu şu sanırım önceden mesaj tel sureklıydı geldı gorustuk ve benden sogudu ılgısı azaldı falan filan sanırsam...ama canım benım zaten adamın bole bır dusuncesı olsa sen böyle sıkıstırdıgında söyler sanırım sana 'hayır ayrılmak ıstemıyorum senı sevıyorum'demez değilmi...biraz mantıklı ol,zaten ortalık ne halde duymuyomusun okumuyormusun adamın işi gücü yok sana mesajlamı uğraşacak...bu kadar sıkarsan bir insanı ne kadar severse sevsin birgün vazgeçer,kimse vazgeçilmez değildir çünkü...bak sen bile hemencecik vazgeçebiliyorsun aşkım dediğin insandan...

Anlamadıgın şeyy . Ben zaten işleri olduğunda bunu anlayan ve anlayış gösteren ve o zamanlar onu rahatsız etmeyen bırıydım.. Senin sevdiğin adamm askerden 1 hafta döndükten sonra değişse ki senin için geliyorum diyo ama vedalaşmaya bile gelmiyor.. Bir 5 dk bile boş zamanı yok mu aşkım ne yapıyorsun nasılsın demeye ben bunu soruyorum.. Önceden vardı da sımdı bırden olmadı mı ..!

Anlamadıgın şeyy . Ben zaten işleri olduğunda bunu anlayan ve anlayış gösteren ve o zamanlar onu rahatsız etmeyen bırıydım.. Senin sevdiğin adamm askerden 1 hafta döndükten sonra değişse ki senin için geliyorum diyo ama vedalaşmaya bile gelmiyor.. Bir 5 dk bile boş zamanı yok mu aşkım ne yapıyorsun nasılsın demeye ben bunu soruyorum.. Önceden vardı da sımdı bırden olmadı mı ..!

tamam bunuda analadım zaten :) ama ayrılmakta istemiyor işte karşındaki,ona göre sorunda yok,klasik erkek profili işte ilk başta ilgili sonrası umursamaz tavırlar...çogunlugu böyle.ama ona dediğinde sana verdiği yanıt açık değilmi sorun yok seni seviyorum...şimdi sen beklemede kal bence çünkü yapabileceğin birşey yok ve bu kadar üstüne düşmeyide bırak...şuan sadece kendini yıpratırsın ve değer veriyorsan ilişkini tabiki

tamam bunuda analadım zaten :) ama ayrılmakta istemiyor işte karşındaki,ona göre sorunda yok,klasik erkek profili işte ilk başta ilgili sonrası umursamaz tavırlar...çogunlugu böyle.ama ona dediğinde sana verdiği yanıt açık değilmi sorun yok seni seviyorum...şimdi sen beklemede kal bence çünkü yapabileceğin birşey yok ve bu kadar üstüne düşmeyide bırak...şuan sadece kendini yıpratırsın ve değer veriyorsan ilişkini tabiki
Haklısın ama ayrılmak ıstemeyen bır ınsan bıraz daha farklı dusunur .. Sevgılım bu durumdan rahatsız der ve bırsey yaparr sonucta .. Senı sevıyorum deyıp kestırıp atması bırsey anlam ıfade etmez gostermelı de bunu.. Zaten beklemedeyim şu an ona da dedim benim yapabileceğim birsey kalmadı diye.. Zaten bu ılıskıye ,ona deger vermesem coktan kesip atmıştım.

X