Kızlar uzun bir yazı ama yardım edin işin içinden çıkamadım, lütfen bir bakın..

amannn ALLAH başka elem keder vermesin be kızım ,ne dertler var milletin başındaa

Şu an evdeysen yerinden kalkıyorsun gidip aynaya bakıyorsun kim ki bu adam beni üzebilir diyorsun.
Silkeleniyorsun ve kendine geliyorsun tamam mı?
:eek:klava:
İstemiyorsa koşma şunun peşinden bırak o koşsun!!!
kötükedihüso

o kadar karışık yazmışsınız ki okuyup anlamak epey zor oldu.. Bence de biraz fazla üstüne düşmüşsünüz seviyosa hallolabilir ama zaten daha çok yeni bir ilişki bence daha yavaş ve emin olarak ilerlemelisiniz.. Ayrılık lafı da öyle kolay ağza alınmamalı bence alınıyosa da zaten tüketiyosunuzdur birşeyleri.. hakkınızda hayırlısı olsun inş

evet katılıyorum sana...
okumak istedim cok cok önemli lütfen diyince de...
cok zor anlayabilidm...
sabırlı ol biraz derim ben...
unutma... su akar yolunu bulur....

kesinlikle koşma peşinden derim hatta unut gitsin. birebir şahit olduğum olayı anlatayım. Bir akrabam var o da netten bir kızla tanışmış sürekli neredeyse 24 saat mesajlaşıyor. Çocuğun elinden telefon düşmüyor. Msnde kıza cam açmalar falan. Birgün telefonunu unutmuş evde. Baktım telefonuna( yaptığım doğru değil ama annesini sinir hastası etti telefon yüzünden). Öyle mesajlar yazıyorki görsen deli divane aşık bu dersin. Karşıdaki kızda inanıyor tabi buna. Birde ne göreyim 2 tane daha kızla(biri yine netten) mesajlaşıyor. Canım cicim ölüyorum seviyorum falan. Birine ciddi düşündüğünü yazmış diğerine unutamam vazgeçemem ilk aşkımsın gibi yazılar. Sen sen ol net aşklarına hemen güvenme.

kesinlikle koşma peşinden derim hatta unut gitsin. birebir şahit olduğum olayı anlatayım. Bir akrabam var o da netten bir kızla tanışmış sürekli neredeyse 24 saat mesajlaşıyor. Çocuğun elinden telefon düşmüyor. Msnde kıza cam açmalar falan. Birgün telefonunu unutmuş evde. Baktım telefonuna( yaptığım doğru değil ama annesini sinir hastası etti telefon yüzünden). Öyle mesajlar yazıyorki görsen deli divane aşık bu dersin. Karşıdaki kızda inanıyor tabi buna. Birde ne göreyim 2 tane daha kızla(biri yine netten) mesajlaşıyor. Canım cicim ölüyorum seviyorum falan. Birine ciddi düşündüğünü yazmış diğerine unutamam vazgeçemem ilk aşkımsın gibi yazılar. Sen sen ol net aşklarına hemen güvenme.

Haklı olabılırsın cunku bız cok hızlı yasamaya basladıkk ... O hemen cıddı dusunmeye basladıı cok ılgılenıyodu felan fılann ... Bız de sureklı mesajlasıyorduk sımdı ıse su saat oldu hala msj yok...

Kafam cok dolu ama yaa beklemek cok zorr... Beklıyorum kı o birşey yazsın diye ne kadar çocukça şeyler.. Hala bırsey yazmadı ben de..

Canım bence telefonu elinden bırak bikac gün cık arkadaslarınla kafa dagıt yoksa bu konu seni yer bende senin gibiyim:KK43:
Üstüne düşmüşsün cok tamam bu sefer de sen hiç arama bırak aramıyorsa da herkes kendi yoluna gider zaten.

Türkçe'yi doğru düzgün yazmak varken çok mu uğraştın arkadaşım bunu yazabilmek için?
Bence bu konu kapatılsın.
Dilini doğru kullanamayan bir birey olarak bu sitede konu açma yetkinin olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Konuna gelince, internetten tanışmışsın, üstelik asker, birbirinize ayırdığınız vakit sınırlı, daha 1 haftada bu raddeye gelmişsiniz. Ayrılırsınız siz ben diyeyim.

fazla mesajlaşmaktan herşeyi kısaltmaya öyle alışmışsın ki bu ne ayh başım döndü okurken anlıcam diye...bence hiç mesajlaşmayın sadece aramasını bekle ve konuşun..

Haklı olabılırsın cunku bız cok hızlı yasamaya basladıkk ... O hemen cıddı dusunmeye basladıı cok ılgılenıyodu felan fılann ... Bız de sureklı mesajlasıyorduk sımdı ıse su saat oldu hala msj yok...

Doğru düzgün tanımadığı kızla ciddi düşünen erkekten korkacaksın ve kesinlikle inanmayacaksın. Erkekler evleneceği kıza ince eleyip sık dokuyarak seçerler.

Canım bence telefonu elinden bırak bikac gün cık arkadaslarınla kafa dagıt yoksa bu konu seni yer bende senin gibiyim:KK43:
Üstüne düşmüşsün cok tamam bu sefer de sen hiç arama bırak aramıyorsa da herkes kendi yoluna gider zaten.

Yaa dun 8de askım dıye mesaj cektı daha efendım dedım daha cevap vermedıı aradım kac kere ama acmadı gece bı ara mesguldu mesaj cektım cvp yaz dıye ona bıle cevap vermedı ben de kardesımden aradım acmadı sabah kardesımı aramıs 7.30 da bugün de aradım onuu 3.30 da kardesıme ödemeli attı hemen aradım ben de sana mesaj cekıcektım dedı 5 dk konustu cok yorgunum dusa gırcem mesaj cekıcem dedı ben de umarım cekersın dedım o da cekıcem dedi ama yıne tık yok ben bıtırcem sabah 7.30da kardesımı arayabılyorsa yabancı numara dıye bana da mesajıma cevap verebılırdı kac kere aradım.

yaşadığım tecrübelerden yola çıkarak yorum yapıcam askerde ki adamın psikolojisi çok farklı anlayışlı ve sabırlı olmak gerekiyor
bildiğim bir şey var ki askerde olan biriyle çıkmıcaksınız çünkü o kendine vakit geçirsin konuşucak birisi olsun diye bakar başka bir sebepten değil..bunu bizzat ben kendim yaşadım netten biri değildi arkadaş ortamında tanıdığım kişiydi dengesizin tekiydi ama insanın ağzı yanına ve gözleri açılınca görüyormuş gerçekleri ben onu beklerden o askerde başkalarını bulmuş aldatmış beni sonradan öğreniyorum bunlaı o yüzden askerlik psikolojisi çok farklı ne yapıcakları belli olmuyor
ve erkeklerin ne olursa olsun üstüne çok düşmiceksin o arıyorsa arıyordur aramıyorsa aramıyordur fazlada kafaya takmıcaksın neden ilgisiz diye erkekler böyledir ilşkinin ilk günlerinde fazla ilgili olurlar sonra o ilgiyi bırakırlar..

Türkçe'yi doğru düzgün yazmak varken çok mu uğraştın arkadaşım bunu yazabilmek için?
Bence bu konu kapatılsın.
Dilini doğru kullanamayan bir birey olarak bu sitede konu açma yetkinin olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Konuna gelince, internetten tanışmışsın, üstelik asker, birbirinize ayırdığınız vakit sınırlı, daha 1 haftada bu raddeye gelmişsiniz. Ayrılırsınız siz ben diyeyim.

sen kendını ne zannedıyorsun ya boyle bırsey yazıyorsunn??? sana yorum yap dedım dılımı eleştır demedim farkındaysan duzgun yazıyorum öyle dendi diye daha ne uzatıyorsun.. Sanane yaaa ı... Gıt baska yere baska yorumlar yap yazma benım konumaaa ..

sen kendını ne zannedıyorsun ya boyle bırsey yazıyorsunn??? sana yorum yap dedım dılımı eleştır demedim farkındaysan duzgun yazıyorum öyle dendi diye daha ne uzatıyorsun.. Sanane yaaa ı... Gıt baska yere baska yorumlar yap yazma benım konumaaa ..

Arkadaşım ne bu üslup?
Ne bu sinir?
Hatanı kabul edeceğin,teşekkür edeceğin yerde çirkinleşmişsin...
Cık cık cık Çok ayıp!:eek:klava:

Arkadaşım ne bu üslup?
Ne bu sinir?
Hatanı kabul edeceğin,teşekkür edeceğin yerde çirkinleşmişsin...
Cık cık cık Çok ayıp!:eek:klava:

Kendi üslubunuu görmedim sanırım daha ılımlı bir şekilde söyleyebilirsinn bu ne agrasiflik konuştuğumuz kelimelere dikkat edelimm

X