Kızlar ve gelinler buyrun tanışıp kaynaşalım

Sağolun evet yatılı misafir kayınvalidem ve kaynım :) kaynım dün askerden geldi :) Askerdeyken hep yenge senin yaptığın börek gözümün önünde derdi ...Börek yaptım yemeğe çagırdım eltimler evlerine geçti sabah biz uyurken giderler gibi bilmiyorum

Sağolun evet yatılı misafir kayınvalidem ve kaynım :) kaynım dün askerden geldi :) Askerdeyken hep yenge senin yaptığın börek gözümün önünde derdi ...Börek yaptım yemeğe çagırdım eltimler evlerine geçti sabah biz uyurken giderler gibi bilmiyorum

Benimde üç gün görümcem yatılı misafir kaldı. Kaynanamlar düğüne gittiği için kaldı bizde.
Yoruxuyduuuuuuu

Benimde üç gün görümcem yatılı misafir kaldı. Kaynanamlar düğüne gittiği için kaldı bizde.
Yoruxuyduuuuuuu
hoş geldiniz :) iyice dinlenin misafir yanında bereketinide getirir derler ama eğer insan gelmesin vs diye kalbini bozuyor ise hem iç huzuru hem evin bereketi ve huzuru gidiyor
Bebişiniz olacak mış sağlıcakla gelsib

hoş geldiniz :) iyice dinlenin misafir yanında bereketinide getirir derler ama eğer insan gelmesin vs diye kalbini bozuyor ise hem iç huzuru hem evin bereketi ve huzuru gidiyor
Bebişiniz olacak mış sağlıcakla gelsib

Hoş bulduk Canım
'Yok kimse gelmesin demem ama çok yoruldum
Hani yardım vs olsaydı güzel olurdu
Eskisi gibi halim yok :KK43:(..
Bugün kaynanmlar geliyor diye
Görümcemle karnıyarık ve pilav yaptık
Ama annesine o ben yaptım dicek sanırım
Bende evde ıslak kek ypaip getirmiştim

Hâlâ gelmediler midem çok fena

Hoş bulduk Canım
'Yok kimse gelmesin demem ama çok yoruldum
Hani yardım vs olsaydı güzel olurdu
Eskisi gibi halim yok :KK43:(..
Bugün kaynanmlar geliyor diye
Görümcemle karnıyarık ve pilav yaptık
Ama annesine o ben yaptım dicek sanırım
Bende evde ıslak kek ypaip getirmiştim

Hâlâ gelmediler midem çok fena
YoK siz dediğiniz diye demedim sakın yanlış anlamayın ben öyleydim bir ara da ondan dedim
Görümceniz ne dediği önemli değil siz ve Allah biliyor
Islak keke Ana ogul bayılırız elinize saglık afiyet olsun şimdiden

X